• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
jéééžiš nééé já jsem debil..... jasně, že se kopal nožičkou do čela.... :slight_smile:)) tys to napsala dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nějak jsem se zdržel s kolegyněmi na obede..:slight_smile:))

Hehe:slight_smile:) gratuluji k pc..:slight_smile: to je radosti:slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem dneska 17+0 (dle posledního UTZ) a na kontrole budu 17+6 :slight_smile: tak už by mohl no nééé :slight_smile:))) :grinning: :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae:ty jsi furt 2v1?.-)))kdo bude rodit holkaaa:slight_smile:)))ale já si nestěžuju, aspoň o malym prckovi vim:slight_smile:dneska jsme se s holkama marně pokoušeli s kolegyněma vymyslet, kam se mi ten 30cm prcek vejde:slight_smile:)))
zdravim maminky, jak vám to jde??ale zbytečná otázka co??určitě skvěle:slight_smile:))já už chcio taky prcka venkuu:slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE hlavně, že je to vyřešený a jsi na svým :wink: ...... já jsem myslela, že já to blbě napsala :grinning: hlavně, že jsme si to vyjasnili :grinning: a myslím, že říct by vám to i mohl příště...... ten náš si troufal, tak si myslím, že tam viděl pindíka vykukat..... :grinning: :sweat_smile: ale to je jen můj osobní názor, já tam neviděla nic, ale pochybuju, že když mělo mimi nohy u sebe, že by si troufal říct, co to bude až na 85% kdyby to přiblížil a zajel tam pořádně........ ale třeba se pletu :grinning:
16. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:super že máš zážitek, ne jako já:slight_smile:)))....neboj ještě pár týdnů a pohlaví budeš vědět určo.-)
hehe:mohl, ale bude to takvoej spíš odhad.-)
16. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj VERLED :dizzy_face: ty jsi měla špatnej zážitek? to bylo, jak jsi psala v albíčku, že ti nic neřekl? :confounded: a já pohlaví vědět nebudu VER, až za hooooodně týdnů :grinning:
16. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky,loučím se,jdu si na chvilku lehnout a číst...no číst...chrrrrrr :wink: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak pááá... brou .)))))
16. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pááá holky a moc toho nenadrbejte,ať toho nemám moc na dočtení až rozlepím oko :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky na to kardio miminka objednává kdo? gyndař nebo obvoďačka?
16. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae: hezky si počti.:slight_smile: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a na to chodí každej? myslím na to kardio?
16. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE dobrou noc :grinning: :dizzy_face:
Tak...jsem chtěla na něco odpovědět a než jsem vás dočetla, tak jsem to zapomněla :grinning:
ANGE :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko myslíš "monitor"? To domlouvá gyndař..nebo ti řekne ať se objednáš do nemocnice
No taky vás to čeká holky :grinning: :wink:
ANGE ale na monitor se chodí až později ne?
16. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nevím co to je, ale VER má v deníčku, že byla po velkým UTZ na speciální UTZ srdíčka......... a psala to tu myslím i Amalli, tak nevím....
16. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj VER to v albíčku má, to vím.... ale jestli na to chodí úplně každej, to ti neřeknu... já třeba vím, že někdo tu říkal (nějaká maminka už), že jí srdíčko miminka pustili až v porodce :wink:
16. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě právě MONCI psala, že musím k obvodní, protože ta mě objedná na EKG... nevím jestli mojeho, nebo mimča. navíc u mě to myslím není potřeba, bo jdu stejně příští čtvrtek ke svýmu kardiologovi.....

ale právě nevím, jestli se tu mluví o UTZ nebo EKG miminka nebo co... no zmatek nad zmatek mám :slight_smile:)))
16. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ten klasický monitor, kde se poslouchá srdíčko a kontrolují stahy by se mělo chodit od 36. týdne..
16. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf tak jsem na chvilku tu :slight_smile:

Hehe já ti myslela EKG tvoje, máš to i průkajdě....u mě to probíhalo tak, že mi obvoďák dal doporučení na EKG a teprve potom mi dal štempl do průkajdy, bez toho by mi ho nedal....ale u tebe nevím jak to bude probíhat, když jdeš příští čtvrtek ke svýmu kardio tak mu to zrovna řekni a on ti dá štempl :wink:

jinak echokardiografický vyšetření srdíčka miminka mi dělali ve 21. týdnu v tom Gennetu, což bylo při druhým screeningu
16. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vyšetření srdíčka nám dr. dělal během velkého UTZ...
a já jdu uklízet nebo mi manžel řekne, že tu nic nedělám... :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale u každýho dr to asi probíhá jinak, zeptej se Hehe buď svýho gynmudra nebo toho kardiomudra, ty ti řeknou co a jak :wink:
Anget jj já musím taky uklízet :grinning:
HEHE tak to opravdu bylo myšleno jako EKG tvoje.... a to mi stejně říkala sestřička u doktora, že k obvoďákovi půjdu až ve 30. týdnu :wink: každej doktor to má jinak podle mě :wink: a ty budeš úplně jinej případ HEHE :grinning:
16. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj tak jo... poptám, vyzjistím a snad už si to safra budu pamatovat :slight_smile:))) díky holky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Ti doktoři v tom mají chaos a co pak teprv my....))))

tak ovulka ještě není...no myslím, že má ještě chvilku čas, jsem 11DC..:slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek