• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ahooooj amal a mimi :dizzy_face:

ange hezký dveře :grinning:
26. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo no, ale dveře nejsou nejdůležitější :sunglasses:
26. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ange :grinning: :grinning: :grinning: já tě škádlím :grinning: hezká mamina :sunglasses:
26. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ange, jasně, že nejkrásnější na těch dveřích je ta nádherná těhulinka Angetka :dizzy_face:

Musely jsme tě malinko pozlobit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Hahaha, nádherná těhulinka :grinning: :grinning: ale děkuju holky
26. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts: Ahoooooooooj Prvušky :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
26. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu na vás nachvililililililinku juknout :dizzy_face:
Nestíhám dočítat, snad se nestalo nic zásadního :slight_smile:

Jenom vám jdu poreferovat, včera jsme byli v divadle na Cimrmanech, České nebe. Já se tak nachechtala, to byla bomba!!!! Jsou to fakt super lidi, ty nápady.... tan nadhled. Svěrák hrál Komenského, super šťourala učitelskýho. No a pořád si tam dělali srandu z Husa, že ho upálili. Nádhera!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj zuzi :dizzy_face:
26. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že tady je (byla) Lení, moje spoluovulajdice :grinning: Jen houšť a snažílkovat a snažílkovat a snažílkovat!
26. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Prostejko, těhulinko :hearts::hearts::hearts:
26. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ange, všechny těhulinky jsou nádherné a tobě to moooooc sluší :dizzy_face:

Ahoj Zuzi :slight_smile: Taky jsem tu 3 dny nebyla a dneska jsem se dozvěděla, že jsme na tom stejně - ve fázi snažilkování :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzí, jsem tady pořád, ty moje spoluovulajdice :grinning:
26. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zuzi, to muselo být super představení :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, ahoj :hearts::hearts::hearts: To je jasný, jsme na tom stejně, jsme v tý hezký fázi, kterou mám moc ráda. Pak to čekání naprosto nenávidím. Jak to vidíš ty? Vyjde nám to tenhle měsíc společně?

Ahoj Angethko a Vendulko :hearts::hearts::hearts: ... byla to fakt sranda. Já je žeru! Dokonce jsem i několikrát brečela smíchy a myslela jsem si, že si cvrnknu do textilu :grinning:
26. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to by byla fakt bomba, kdyste těhulily spolu :dizzy_face: mooooc vám to přeju :wink: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, taky mám tohle období ráda, ale to čekání pak je šílené, na to se netěším. Takže teď si to pěkně užijeme a pak máme jedinou možnost - budeme těhulky :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ, Leni, s tím na 100% souhlasím. Pak už jen těhulky..... a spolu! :wink:
26. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostě díky :slight_smile:

Holky, to bude super, až budeme mít všechny v pase tt :dizzy_face:
26. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jojojojojojo .....už se na to moc těším, až budeme všechny do jedné těhule! Jak jsem koukla do tabulky, tak už nás moc nezbývá!
26. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no to jo, právě proto se musíme snažit, abysme tu nezůstaly jediné snažilky :wink:

kočky, jdu na obídek, vám taky přeju dobrou chuť a zatím páááááá :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kocicandy :slight_smile: tak hlasim ze jsem se dnes zaregistrovala v porodnici :slight_smile: a zajela do gennetu na prohlidku
prohlidka OK, dokonce si me dr. necha ve sve peci az do sestinedeli, tak nemusim schanet gynekologa
a vystreni OK, mimi i maminka jsou v poradku, dalsi poradna a prohlidka spojena se screeningem 20.7.2009
26. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee zuzko, super napad s cimrmanem, porad nevim co koupit manzelovi k narozeninam, a kdyz jsem ted porad doma tak se mi snad podari sehnat listky :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ, to by bylo docela depresivní, zůstat v tabulce sama... to nééééé.

Ahoj Hypo :hearts::hearts::hearts: Nedávno jsem ti koukala do svatebního albíčka.... tys taky měla svatební šatky od ASAPA? Já taky. Mně je objednávala Artichoke, tobě Hhranolka. Moc ti slušely :dizzy_face: A co¨, nechala sis je nebo jsi je prodala? Já jsem je prodala v lednu, holčina se v nich bude vdávat v září. Slíbila poslat fotky.
26. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo saticky od asapa pres hranolku byly supeeeer a prodala jsem je ihned po svatbe
coz uz bude rok :slight_smile: nejak to letiiiiiiii
26. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ, taky už budeme slavit rok od svatby.. jako by to bylo včera. Asap je šikulka :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Hypo a mimi, kde jsi se registrovala?
26. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzy koukala jsem k tobe a taky nadhera :slight_smile: jsem rada ze jsem do toho sla pres ebay i kdyz do te doby o tom vubec neslysela ..... :slight_smile:
angeth - do podoli
26. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak snad se tam o tebe dobře postarají Hypo :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky. Přesně tak.Nikdy jsem o ebay neslyšela, natož že je možný mít šaty za pár korun. I kdybych je neprodala, tak za půjčení bych dala víc. Dokonce moje spodnička posloužila kamarádce na svatbě a pak putovala dál. Měla jsem z toho radost. No a že to není originál? A co, na ten jeden den mi krásně udělaná kopie naprosto stačila a připadala jsem si princezna.
Děkuju za pochvalu :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
bracha mi dnes oznamil ze ma v podoli sestricku nejakou znamou tak doufam ze bude o me dobre pecovat :slight_smile:

zuzy presne taaaaaaak :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek