Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
17. zář 2009

hele holky já bych se tim nezabejvala, však ještě nemáme ani všechny kila nabraný-)))

blahovka.cz
17. zář 2009

no efi souhlasim - taky mi to prijde stereotypni ty dny,nastesti casto jezdim za manko,taky tu jsou kamaradky a nekdy to tak utece,nastest manza chodi domu v po pul paty,tak to jde a to si bere maleho na starost on,takze mam chvili pro sebe nebo na domacnost

ahojky svoji,tedi za ten odkaz maminkam,cz,fakt skvely stranky

ver - to spani je asi jedine co ma po me 😀 mamka rikala,ze jsem taky hezky spala 😀

to vis prostejko a az bude sex . . to bude neco - manza prej jestli se jeste trefiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ami nestresuj se dopredu - u kazde je to indivindi,nekdo jde z porodky a vypada jako by ani nerodil

prosteja
17. zář 2009

BLAHU nestraš mě s takovou abstinencí sexu 😀 my se zatím nijak neomezujeme.... právě naopak bych řekla 😀

verled
17. zář 2009

prostej:já to mam taky tak, jsem pořád nadrbaná🙂))))akorát neni s kym🙂

svoja
17. zář 2009

No s tim hubnutim jeste...kolem me spis kazdej rika...pockej az budes kojit a litat kolem miminka, to pujde strasne rychle dolu ty kila. A fakt vetsina holek co znam, tak zhubla...

Holky ja se tady pomalu cervenam jak pisete o tom sexu🙂 Jsem zvedava na nas🙂 Manzel me uz ted kouka porad na bricho🙂...pri tom teda myslim 😅

PROSTEJ a vybavicka? No, myslim, ze nejsem sama a nejak zvlast me to nevadi...Ja se teda urcite neudrzim, ale vim, ze mam vseho dost(mluvim o obleceni), takze to, co bych koupila navic by bylo zbytecny. Necham to ted byt. Vsak nam jeste zbyva fura jinych veci(lekarna, drogerie, koupani, veci do porodky pro me, lehatko, hraci decka....je toho jeste dost)...Ja jsem zas treba nedostala nic od pribuznych, takze v tom jsi mela naskok zas ty...

prosteja
17. zář 2009

jinak teda musím říct, že nám stačí s manžou, když pár dnů nic a už je mazlení a celej sex jako to pěkný oťukávání na začátku 😀 😀 😀 ..... jako od 6. měsíce být bez toho a pak ještě skoro 3 měsíce po narození prcka... BLAHU ty mě chceš zničit 😀

VER díky, já už si přišla nějaká divná, že mám takový chutě 😅

amallie
17. zář 2009

jo holky, máte pravdu, 5 kd nechám v porodnici, takže mi zůstane jen 25 kg 😀

svojo: břicho nemám, mám za to ale prdel a stehna, záda, ruce, všude špek, břicho malé

blahovka.cz
17. zář 2009

svoji my rikame sve zkusenosti,kazdej to ma jinak

prostejko to neni tak,nekdo sexuje az do porodu,ale jak mi rostlo bricho,tak jsem nemela uz moc chut,vecer jsem byla rada,ze jsem rada a manza chodil denne domu po desate hodine i o vikendu,protoze makal na byte,aby bylo do porodu hotovo 😀

eeefffaaa
17. zář 2009

tak jsem se sla na malyho podivat a zrovna tlacil a litalo mu to do pliny 😀 ale zase dal spinka...kdyby vydrzel do 12 hodin,tak by to bylo akorat,ale pochybuju,ale budit ho asi nebudu

prosteja
17. zář 2009

SVOJI je to asi fakt individuální, ale souhlasím v tom, že jak začneš běhat trošku kolem mimča, tak to jde dolů samo....... 😉

a k té výbavičce SVOJI, no tak mluvila jsi o nákupech, jak ráda něco kupuješ, takže si vem, že bys 3/4 věcí dostala od příbuzných a chodila kolem obchodů a věděla, že nic nepotřebuješ 😀 .... já mám zatím teda jen pár věcí na doma v těch malých velikostech, zatím čekám, co ještě jedna příbuzná, která má fůru nových věciček na mimi a pak uvidím...... já to jen myslela tak, že teď jsi to nemohla vydržet a jsi teprve 26 tt...... takže nějaké nákupy tě určo ještě potkají 😉

prosteja
17. zář 2009

BLAHU díky za uklidnění 😀 😀 😀

prosteja
17. zář 2009

holky nevíte někdo něco o ORCHI? dlouho tu nebyla 😖

eeefffaaa
17. zář 2009

no blahu ja jak uz jsme tady psala,Milan je ted cely dny v praci,ted i dopolko soboty,takze nestiha v tydnu ani koupani,takze se cely dny staram o malyho sama...no vlastne i noci,ale o vikendu kdyz je Milan zrovna doma,tak se stara on a snazi se abych si trochu odpocinula,tak aspon jsem ted rada za ty vikendy

amallie
17. zář 2009

Holky, tak jsem přidala břuch 😖

Co se sexu týče, tak u nás nic, břicho mě tlačí, jsem unavená...... a líná 😀

eeefffaaa
17. zář 2009

amal ty ze mas 30kg nahore!!a kde to prosim te mas??to jsi byla predtim anorekticka ne?? 🙂 a brisko krasny!! 😵

svoja
17. zář 2009

blahu taky na ty stranky koukam... 😉 ...prej jestli se jeste trefi 😀 😀 😀 😀 😀

blahovka.cz
17. zář 2009

prosimte ami to abych si vzala lupu na to tve foto a nasla tam ten tvuj zadek a stehna jak pises,vypadas dobre a bud rada,ze mas mensi brisko,protoze jaho mela mega a bylo to teda neco,manzel uz me pak i ochotne obouval 😀

efi,tak to me teda mrzi,navic prichazi i o to nejhezci s mylym,vid a co vubec tvoje maminka,uz je dobra,ty by ti treba obcas nepomohli???ja uz na sobe citim,ze taky pomalu budu potrebovat si dachnout,tak jsme se domluvili s kamoskou,ze nekdy pujdem do baru,ze ona bud balit chlapi a ja ji je schvalovat 😀 😀 😀 a tatinek bude hlidat

prosteja
17. zář 2009

AMAL 22 kilo????? 😲 a to máš kde prosím tě.... bříško máš úplně úžasný, nádherný na tvoje týdny, taky bych takový chtěla...... a na té poslední fotce jsou vidět i stehna a nechci nic říkat, ale takový mám já teď, spíš eště větší 😀

svoja
17. zář 2009

prostej...no ja myslim, ze hadriky uz nakupovat nebudu...bylo by me to pak lito, ze to neunosi...ted se tim budu dva mesice kochat a prerovnavat a kombinovat, to me taky uspokojuje 😀 😀

...me dostavate s tim sexem...me se do toho taky ted uz moc nechce, ale jeste to jde 😀

prosteja
17. zář 2009

SVOJI tak aspoň že tak 😀 já bych taky nenakupovala kvanta, protože pak budeš nakupovat průběžně ty větší věci... 😉

a huš nestrašte se sexem..... 😀

blahovka.cz
17. zář 2009

prostejko tak treba budes chtit zrovna az do porodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty takova divoska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hele holky manzova sestzrenka taky myslim jela az do porodu a pry mela vetsi chut 😀

prosteja
17. zář 2009

BLAHU prej divoška...... 😀 😀 😀 jsem manžovi říkala, že už se mu pak nebudu stejnak líbit, budu jak velryba, navíc se mi na bocích dělají strije a to nemluvím o stehnech..... tam mě ty strie mrzí nejvíc, páč tam půjdou taky nejvíc vidět, třeba v plavkách nebo tak...... přes ty boky to zakryješ, ale ty stehna jsou děs.... ale co nadělám no.....

svoja
17. zář 2009

AMAL si delas srandu ne???? jak jsi prosimte vypadala pred tim, nez jsi otehu kdyz si ted pripada tlusta????? muzu ti odprisahnout, ze ja jsem teda sirsi a spekatejsi!!!!

sacvi
17. zář 2009

Ahoj holky, jdu pro radu nevíte kde přes net objednat šátek nanošení prcků? 😉

blahovka.cz
17. zář 2009

prostejko tak to doporucuju krem elasti -Q,je drazsi,ale kvalitni,je jasny,ze striji je clovek nezbavi,ale tohle je vysvetli jakoby vyleci a pak j¨nejsou tolik videt,spis vubec,tak by to treba bylo dobre reseni u tech plavek 😀

prosteja
17. zář 2009

BLAHU tak ten jsem měla a nevyhovoval mi.... 😖 ale docela mi na to pomáhá obyč dětský olejíček.. měla jsem strije i na prsou a jak jsem začala mazat s tím olejíčkem, tak vybledly okamžitě, ale tak, že tam fakt nejsou vůbec vidět.... 😅 každopádně díky za radu 😉

svoja
17. zář 2009

ja myslela, ze strie vyblednou az casem....

...ja chci vypadat jako AMAL🙂...a to ti nechci lichotit...to je fat...

svoja
17. zář 2009

fakt

prosteja
17. zář 2009

a včera jak jsem dostala ten Prenatal box, tak je tam vzorek pro maminky oleje proti striím od HIPP kosmetiky, od těch mám právě ten dětskej olejíček, tak uvidím, zkusím to a kdyžtak bych si pak koupila ten 😉

prosteja
17. zář 2009

SVOJI já taky 😀 jako počítám s tím, že vyblednou po porodu časem, to jo... taky počítám s tím, že se jich ještě fůra objeví..... 😖 ale třeba na těch prsou, už mám jen 2 takové maličké a měla jsem jich tam asi 6 na každém, takové červené a docela škaredé.... a nic... tak nevím, co to bylo 😅