• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
CAT ja bych u sebe tipovala teda vic...ono je to zavadejici...ja jsem celkem nabrala asi 6-7kg...ale byla jsem tech 5kg v minusu diky nevolnostem....
17. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, na to jsem zapomněla:slight_smile: no tak uvidíme:slight_smile:)))
Svoji hýbe se ti prďolka pořád nebo máš taky pauzy, teď mi už asi 2h spinká a já mám strach kestli mu nic není, jsem zvyklá že furt zlobí a dneska chrní...jsem blázen, ale nemůžu ho ukecat aby se hnul:slight_smile:)
Ježiš já se budu teď pořád strachovat aby byl malej OK, tak mooc ho miluju:slight_smile:))
17. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu si pro podporu - zítra ve 2 mám pohovor do práce snů, tak mi držte palce!
17. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT joo, to je normos!!! neboj.... :wink:

ELIT tak drzim vsechno co mam!!!! tfuj tfuj tfuj!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elit tak to mooc držím palečky!!
Svoji už se mi vzbudil, lumpík jeden:slight_smile:))a už krásně kope:slight_smile:)hihihi.jsem plašan, ale jak pořád čtu ty časáky pro maminky, asi blbnu nebo co:slight_smile:))
17. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT tak to je dobre....musi taky nekdy spinkat ne:slight_smile: Ja jsem ted doma trochu pracovala, hodne jsem rovnala obleceni az zvrchu ze skrine a mela jsem hodne zvednuty ruce a splhala nekam a docela me pak bolelo brisko...a tvrdlo...fuj fuj...jesteze uz to mam hotovy, jdu se asi natahnout...tohle kdyby vedel manzel, tak me zabije:slight_smile:
17. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ted koukam na tu fotku ve svatebnim...jsi krasna a vypadas uplne jako princezna!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, děkuju, mám tam ještě další, hned to tam vlžím:slight_smile:))tyhle šaty jsou alal SiSSY:slight_smile:)
17. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ktery teda budou, uz mas rozhodnuto?
17. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliterko drzime pesticky :grinning: at to klapne

no cat,holka ty mi davas,ja vidim v albu svatebky a hned sem letim,jsem myslela,ze mi neco uteklo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

svoji cetla jsem jak tu pisete jeste o vaze,hele treba ja nikdy nebyla tycka,pak jsem onemocnela a musela brat velky davky prasku,po kterych se pribira a pribrala jsem 15kilo,takze jsem se bala pak co bude v tehu,nastesti to bylojen tech 13,kdyz se mrknes na fotky v albu tak vidis,ze nejsem zadna tycka,a nejlepsi na tom je,ze kdyz se ptam mudru co stim,tak mi reknou,ze vzhledem ke crohnovi je to vlastne dobre a cilene hubnout proste nesmim,jsem rada,ze jsem ukecala mudru alespon na plavani a brusle
17. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÁ SI NECHÁM UŠÍT VLASTNÍ, NĚCO JAKOU JSOU TY SEXY, ale místo stříbrných kytiček a perliček bude zlatá a variace k těm slunečnicim, chceme mít všude slunečničky.-))))
17. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat tak v tech poslednich jsi kocka,ty jsou pekny!!!!!
17. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ja jsem taky nikdy nebyla twiggy...bylo to cele o tom, ze ja zastavam nazor, ze mohla-li by si kazda vybrat, tak si vybere postavu bez nadvahy...to je cele...hodne zjednodusene receno. Vim, ze jsi psala o te nemoci...tam si clovek holt nevybere no...to neovlivnis...I tak 13 kg je krasny prirustek...

CAT kraaaasny:slight_smile: a termin mate uz?
17. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jeste jinak....myslela jsem tim, ze co se tyka treba pribirani v tehu, tak kazda spis budeme (nebo byly jsme) radsi, kdyz pribereme min nez vic....
17. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
as taky svoji kazdej je zvyklej na jinou postavu,nekdo na superstihlou,nekdo na zpevnenou,nekdo krev a mliko,nekdo na nadvahu,tak je jasny,ze si z toho standartu nechce hnout v tehu :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Blahu promiň:slight_smile:)hihihihihhi
Svoji termín máme teda nakonec 7.8.2010:slight_smile:
Děkuju za pochvalu:slight_smile:
Blbne mi tu ňák net, jdu ještě dopsat pár mailíků:slight_smile:)
17. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky ja se pro dnesek loucim,budu delat k veceri kur.steaky s hranolkama a ty prave nermame,tak jsem si vymyslela,ze je udelam pekne postaru z brambor,tak drzte palce pa pa :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vzdyt prave...kazdej je zvyklej na to sve a podle me nikomu neni tak uplne jedno jestli k tomu svemu pribere 10kg nebo 40kg...

CAT ted byste to uz nestihli?? Asi ne, co....budes kraaasna nevesta...jak z casopisu:slight_smile:
17. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat máte krásný datum :sunglasses: narozeniny má Davídek od Efi a já :sunglasses:
17. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,jakpak se mate??co noveho?
17. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGET to je nadhera! To posledni nema chybu!!!! Roztomily!!!
17. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange,no to je taaaak krasny....fakt nadhera
17. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se snad nedockam toho mimouska naseho:slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady ještě jedno čerstvé, víc se tady culí, ale ten pravý úsměv jsem ještě nezachytila..
http://www.youtube.com/watch?v=XUWcM25-XqE
17. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ta je sladka....jak na zacatku problikava ty ocicka...
17. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v jednom okamziku jako kdyby rekla: "Maaamooo, nech me:slight_smile:"
17. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však Barunka se na vás bude taky smát :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek