Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
18. zář 2009

se neomlouvej...manzel si pral holku bez ohledu na to, ze ma syna (i tenkrat si pral holku)...a ja jsem si ji prala taky vzdycky....takze pro nas je vymodlena no...

prosteja
18. zář 2009

SVOJI mateřská se opravdu bere půl roku po porodu a buď za to ráda, ta se ti počítá z platu, takže bude opravdu větší než ta rodičovská 😉 a je to tak kvůli tomu, že tam máš pak jasně daný pravidla pro zaměstnavatele, jak ti musí držet místo... do toho půl roku, tzn. po mateřské, že nenastoupíš na rodičovskou, ale do práce, ti musí dát to stejný místo 😉 a taky je to proto, že na rodičovskou může jít chlap... na mateřskou jen žena 😉 ale pochopila jsi to správně 😉

CARCUL se musím HEHE zastat, HEHE má asi tak 3x větší bříško než ty 😅 .... já právě fotím raději večer, to je takový průkaznější 😀

hehena
autor
18. zář 2009

jj PROSTEJ tak je to vždycky.... nejhorší je, že s těma penězma často už lidi počítají a pak je i o 800.- míň dost nemilá situace.... nejlepší fakt je na tohle nespolýhat, ale to si málokdo může dovolit. bohužel. kéž by se mladý lidi fakt měli tak, že by neměli hluboko do kapsy a řešit, že jim dá stát o 800.- (snad né víc) míň.... :(

CARCUL no oproti tobě jsem lochneska 🙂))))) čkej, pošlu ti večer to moje boží bendžo 🙂))) 😀

prosteja
18. zář 2009

jj SVOJI chápu, prostě jste si přáli holčičku.... a je super, že vám to vyšlo..... 😵

hehena
autor
18. zář 2009

mno minimálně 3x větší břuch 🙂)) se radši směju, jinak by se moje depka ještě prohloubila... no blbá nálada no... :( 😅

prosteja
18. zář 2009

jj HEHE, to je právě to... třeba nám jak teď přepočítávají tu hypotéku, tak fakt počítám do rozpočtu pevně daný peníze... a teď když za měsíc přijdou a řeknou bude to jinak, bude to o ticku míň, tak už je to pro mě vlastně problém 😖 právě, že to pro většinu lidí je období rodičovské doba, kdy se třeba musí uskrovnit a fakt ty peníze víc počítají.. ale to nějak přežijem, budem na to 3, tak co 😉

CARCUL já o té těhu podprdě uvažovala taky, mě ze začátku hrozně bolely prsa v noci... ale teď už je to ok... 😉

hehena
autor
18. zář 2009

já spát v noci v podprdě tak se nevyspím.... 😖

svoja
18. zář 2009

huraaaa, nejsem debileeek🙂 A kolik procent je ta materska teda z platu? Pry neco jako neschopenka je to tak? A kdyz mam smlouvu na dobu urcitou a konci me v cervnu, tzn. az bude miminku 6 mesicu cca, tak to uz me bude v tu dobu platit socialka (kdyz me smlouvu neprodlouzi, jakoze asi ne) a misto me nikdo drzet nebude, ze?

No tak to ja vecer radeji nefotim...ponevac je to az moc prukazne a ti, co by ho videli, by me poslali do porodnice🙂

prosteja
18. zář 2009

HEHE 😀 vždyť máš krásný bříšánko 😉

cat79
18. zář 2009

Zdarec kočky.-)¨
PODPRĎU JSEm si akorát chtěla kupovat, tak super Carcul.-)
Na kosmetice se malej vrtěl jak divej a teď spí🙂)
Konečně mám zase vyživenou pleť, ale obočko trošku tamvší než jsem chtěla, do pytle🙂)))no snad se to vymyje🙂))
Jsem ńáká ko, měla jsem to i smasáží a to je taak strašně příjmný.
Jdu něo dělat a pak do lékárny, mám zase opar na zadnici...chjo já na to tak trpim,a kejde s tim nic udělat.No lepší na zaku než na pipce🙂)hhihihiiiii

Jo teď jsem tu koukala na ňáké albíčko jedné maminy a ta se asi zbláznila, má oblečení na mimi asi víc než v celym obchoďáku, některý maminy jsou fakt mooc, nechápou že ty děti nikam nechodí a že strašně rychle rostou, no já to beru radši opatrně, dokoupit se dá všechno, ale pak to zbytečně prodávat je škoda a nechat si všechno zase nejde když nevíme kdy se pak narodí to druhé....

hehena
autor
18. zář 2009

jj SVOJI... teď se počítá jako nemocenská tzn. 69% z platu.....

s tím krizovým balíčkem by se to počítalo 60% z platu...

prosteja
18. zář 2009

SVOJI mateřská se ti počítá tak, že se vezme průměr na nemoc na den a ten se krátí na určitý procenta..... a jinak místo ti nikdo držet nebude, protože smlouva na dobu určitou tím pádem vyprší a je to.....

hehena
autor
18. zář 2009

PROSTEJ no normálně jsem s pupkem docela spokojená... ale znáš to, někdy se po ránu podíváš do zrcadla a je to všechno v pytli 🙂))) dneska jsem ten pupík normálně fotila asi 30x dokud jsem nebyla aspoň trochu spokojená...

prosteja
18. zář 2009

HEHE není to 69 % z platu, je to 70% z vyměřovacího základu na nemoc 😉 pošlu vám odkaz 😉

hehena
autor
18. zář 2009

CAT na opar je skvělej odvar z heřmáku... v lékárně ho seženeš "do koupele"

prosteja
18. zář 2009

HEHE fakt ho máš krásnej.... já pupík vyfotím jednou, páč třeba podle tebe jsem zase já lochneska jo 😀 a to vy jste s CARCUL nastejno, já jsem o týden pozadu 😀 ale jináč chápu, prostě někdy je bříško hezčí někdy se ti zase tolik nelíbí..... 😉

hehena
autor
18. zář 2009

ha tak blbě no... 😖

prosteja
18. zář 2009

http://www.mpsv.cz/cs/5744

tady to máte holky 😉

svoja
18. zář 2009

CAT a nekoukalas na moje album?🙂 nebyla jsem to ja?🙂 A tu kosmetiku ti zavidim, ja tam jit s mym oblicejem, tak me dve hodiny jen macka pupinky a nic z toho nemam 😒 auau 😒

Ja udelam asi spesl album jen s vecma 56+62...at nevypadam jako vetesnik🙂

HEHE aha, dik🙂 PROSTEJ taky dik🙂

hehena
autor
18. zář 2009

PROSTEJ víš sama, že tyhle všechny řeči o "lochneskách" jsou zrovna o momentálním rozpoložení....

já jsem upřímně radši, že mám už trochu břuch 🙂 ale třeba CARCUL si bude libovat po porodu.... podle mě porodí a za pár dní na ní ani nebude poznat, že kdy rodila... 😵

já se ve svojí depkoidní představě vidím, jak za sebou vláčím vytahanej padák, kterej se nedá do formy ani za pět let 🙂)))))) 😀 😀 😀 mlíkárny po kojení až ke kolenům.. no parááádičkáááá....

CAT sím tě, co mám dělat s tou celulitidou... pomooooooc.... je to hrozivý... :((((

cat79
18. zář 2009

Svoji ne🙂)tahle má právě všechno jen 56 a 62, JE TEĎ MEZI NOVEJMA ALBAMA, MYSLÍM, ŽE SE TO JMENUJE PRO aNETKU...TO JE TEDA MEGA RANEC HADŘÍKŮ A ONA UŽ NAKUPUJE I PŘESNÍDÁVKY?????

hehena
autor
18. zář 2009

ty jo to je dobrý CAT 🙂))))))) asi si přečetla, že se bude snižovat mateřská i rodičák a radši si dělá železný zásoby... 😉 😀 😵 😵 😵

carculka
18. zář 2009

svoji,prostej..posprda-hlavne mi boleli prsa a taky se pry tak nevytahaj...jinak je to neco mezi sportovni-bez kosti,mekoucka,takovy kratoucky tilecko,fakt ty prsa super drzi(bych ani necekala)..a spi se v ni v pohode

cat tak doporucuju tu cernou ruzi-maji vic druhu,tak rekni ze chces na spani a pani ti da tu pohodlnou-a super cena-jsem si divila...

holky ale brisko jsem dneska fotila uz napapany...takze ne uplne rano

cat79
18. zář 2009

nO asi to beru moc z praktického hlediska🙂ona má teda dost z MMB, ale ono když si to pak sečtete někdy s tim poštovnym, tak se dají v tescu sehnat nové věci za tu samou cenu, jasně není to next ale tomu mrňousovi je to šumák, hlavně že mu bude teplo🙂))

svoja
18. zář 2009

CAT to je masakr teda....tak to jsem chcipak oproti tomu🙂

Zasoby 😀 😀 😀 Se tlemim jak blazen 😀 😀 😀

hehena
autor
18. zář 2009

CAT kup si tam ten odvar z heřmáááánkuuuu... 🙂)))

je to skvělý do koupele, ale můžeš si to dát je do lavorku, anebo do hrnku a přes den potírat... je to zázračný... aspoň na mě to funguje... .)

já se právě oparů nemůžu zbavit od toho pána, co jsem s ním chodila v KV 🙂) ale za těch 5 let s manžou se to hooodně zlepšilo. 😉

hehena
autor
18. zář 2009

já jsem si téže koupila takovou sportovnější podrbdu, v globusu.. já vlastně vůbec nenosím podprdu s kosticema... .) mi to totiž vadí, jak to tlačí do žeber...

carculka
18. zář 2009

hehe,kup si lufu-masiruj nejlepe dvakrat denne nebo aspon po koupely pak to namaz dermacolem na strie a celul.pro tehulky...a za chvilku se to zmirni

hehena
autor
18. zář 2009

CARCUL díky... a jestli ne, tak si to normálně odříznu, bo vypadám jak stará bába... fuj!!!! 😖 mám to na zadku a snehnech... a fakt se to vyrojilo fofrem...

carculka
18. zář 2009

hehe-me se udelala ze zacatku a fakt mi to pomohlo