• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
jo ZUZI ahoooooooooooj :slight_smile:))))))))) :grinning: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo by si pískala každá... to by byla krása... :slight_smile:)) ale myslím, že takových maminek je pomálu.
23. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neřešit prachy??? To neznám! :confused:
23. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky mě ten břuch roste fakt ze dne na den... to je nářez toho... se až bojííííím...... :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přesný ZUZI :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe..hezký :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO...a není to tím (že ti roste bříško), že jsi v tom??? :grinning:
23. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI mno hezký... spíš zajímavý .)))) ráno se probudím a je tam.... přes den si tak koukám a je tam!!! a čoveče za chvíli budu mít problém přisunout se trochu rozumně k pracovnímu stolu :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: mě vlastně napadlo až včéra, jak se sem pak budu soukat, aby se mi aspoň trochu příjemně sedělo .)))) :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a to tě taky čeká.... :slight_smile:)) a co teprva s dvojičkama... no jsou to veselosti :slight_smile:))
23. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem zbouchnutá mno :slight_smile:)))) huš je to tak.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani mi to nemaluj.....to bude pupajs jako vrata! Už si plánuju pojízdnej odkládací vozejček. Ráno tam pupka nahodím a šup do práce :grinning:
23. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak odkládací stoleček???? :slight_smile:))) to je dobrý.... já to zas od začátku vidím na trakař .))))) to bude jízda :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Trakař se musí nést, ale stoleček s pojízdnejma kolečkama jede vlastně sám, jenom ho před sebou hrneš ......to je ale debata na úrovni, co? :grinning:
23. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI ahoooj tehulko dvojcatkova:slight_smile: U nas je teda teplo jeste:slight_smile:

Rodice jsme si vcera privezli, jsou krasne opaleni a strasne spokojeni. Moc se jim to libilo. Vymetli snad vsechny vylety a pamatky co v danem case mohli stihnout, maji spousty fotek a uzasny zazitky. Byla to jejich zivotni dovolena, takze si to nalezite uzivali. Egypt byl jejich vysnenej, ale spis ty pamatky a tak nez valeni na plazi. Takze spokojenost nejvetsi a tobe patri velke dik!!!

HEHE ja taky nechci makat:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo, neco jako maji deti ty choditka...akorat, ze ty na to hodis ten pupek:slight_smile:

HEHE me taky roste kazdym dnem....:slight_smile: Uz to "lepsi" nebude...ted uz jen poroste:slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI: jůůůů, to jsem mooooooc ráda, že se jim takhle líbilo :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No akorat rikali, ze ted ten posledni hotel byl teda nic moc...ale jinak fakt spokojenost!!!! Ani prujem nemeli!:slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI mno je fakt, že trakař musím držet ...... no to jsem si vymyslela, ale nepraktiku :slight_smile:))) asi ti uzmu tvůj mega nápad a pohrnu před sebou stoleček :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky:slight_smile:)
My byli dneska v těhu poradně a máme 8kg nahoře:slight_smile:hihihihi, ale jsem prý jako těhulka z katalogu:slight_smile:)))hihihihi

Jinak cukr OK, vše OK, na opary mám brát hodně vitaminu C:slight_smile:
Jé, Svoji tys kupovala zájezd rodičům přes Zuzku, jo??to je super:slight_smile:)

A co se tady uďálo nového???Jdu vařit čínu a pak jdeme na procházku, je tu nádherně, asi 27stupňů, tak jdu na zmrzku a donosit šatičky:slight_smile:))hihihi
23. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je blbý, že jim to skazili posl. hotelem. Ale teda, to je paráda, že vůbec neměli průjem! SUPER! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuziiii:slight_smile:)

hehe tak koukni do alba ráno jsem se fotila:slight_smile:))
23. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ahoj katalogova tehulko:slight_smile:
Nojo, jsme to se Zuzkou nejak domluvily:slight_smile: A vrele ji doporucuju:slight_smile:
U nas je taky teplicko....ale ja jsem nejaka utahana, spala bych porad...jesteze nemusim do prace...
23. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE...klidně ho můžeš uzmout, nemám ho patentovanej :grinning: :grinning: :grinning:

JJ, SVOJA mi taťku "dohodila". Jsem moc ráda :slight_smile:

CAT: tak to je paráda, že máš vše v pořádku, ty naše katalogovko :wink:
23. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je úžasné, jak si navzájem na koníkovi dohazujem kšeftíky:slight_smile:)hihihiihihi

Svoji my včera usnuli po obědě total od 2-4:slight_smile:)hihihi, byla jsem pak na ruštině úplně připitomělá:slight_smile:ale azbuku jsem se naučila jediná:slight_smile:)jsem těhu šprt:slight_smile:))

Zuzi hehe KATALOGOVKA:slight_smile:)))))))za 2 měsíce budu do katalogu prasátka před porážkou:slight_smile:))
23. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI doufam, ze jsi z toho aspon neco mela:slight_smile: :wink:
23. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cat:slight_smile:paráda
svoja:jo já bych šla taky hnedka domu:slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT no ty urcite:slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjééé já chci taky do katalogu těhulek... :slight_smile:))) no smůla mno! :slight_smile:)))

VER krásný bříško... prostě ty ho máš tak parádnický!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky jsem tu,malej bulel,co bulel rval jak tur a pak jsme nakmili - oba,a ted spinka uz hodku a pul,jsem dneska nejaka hotova,ke vsemu me zas zlobi streva,no prima den :sweat_smile:

zdravim ostatni tehulky a miminka :grinning:
23. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek