• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
150 to asi nebylo ale když se podíváte na mojí fotku z 39. týdne :unamused: mastodont hadr
23. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mastodont hihihihi:slight_smile:)
Tak jsem vám ještě přidala nahaté bříško, abyste měli představu jak 100cm v pase vypadá..jdu si lehnout a strávit tu zmrzku a čínu a všechno co jsem dneska splácala:slight_smile:)))

papa zítra!!!!!!hezký večer všem
23. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno tak jsem se přeměřila znovu.... a mám přes pupík 95 - takže i tak v 18. týdnu nic moc :(((((

nechtěla jsem mít velký pupíno jako SAC a budu ho mít... no nedá se nic dělat...

a minimálně ty dvě kila z těch tří, mám rozhodně v bocích... :( nevím proč jdu tak do šířky...

ANGE takže jestli někdo bude mastodont, tak rozhodně já....
23. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT no krásnej malinkej pupíček..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo v těhle šatičkách sis to dneska štrádovala???? no to je léto, to je nádhera!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nechápu 23. září :slight_smile:)))
23. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe jojo:slight_smile:)malinkej..jojo

No, dneska v těchle šatičkách ala Marlin Monroe:slight_smile:))
23. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 105 jsem měla 14.6. to je tak ten 30. týden
23. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale holky, to se tak nebere, já se na to bříško moc těším, ženským to tak sluší..:slight_smile:)))
23. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: já jsem hrošice!!!! ale zas o dost více hrošice než ty, takže asi taky nejsme v jednom pytli :grinning: :grinning: :grinning: ale mně už to nevadí, těším se na Amálku

jinak k těm školkám, 2-leté dítě ti do těch soukromých vezmou, říkám, i když bych za to měla dát celý plat................. Vezmou i do státních, ale tam není nikdy místo a myslím, že tak malé fdítě, to není úplně ono, chce to individiuální péči. Potřebuju se realizovat nějak, ty to máš jinak, makáš z domova, ale já jak jsem doma, mám pocit, že prostě nejsem potřeba :unamused: :frowning2: Vím, že mateřství je jedinečný, ale prostě ten pocit mám :fearful: Kdybych mohla něco dělat doma............ aspoň jeden den v týdnu si trochu do něčeho ťuknout, ale prd :confounded:

Břicho 112 cm
23. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj kočandy :slight_smile: tak jsem vás dočítala....teda vždyť je úplně jedno kolik která má přes pupík ne, holky jsme těhule, snad jste nečekaly, že budete mít pořád stejně....já mám přes pupek 106 cm a nějak mě to teda nebere, jestli je to hodně nebo málo, já to neřeším, hlavně že prcek bude zdravej ne :slight_smile:
nemůžeme mít přes pupek každá tak nebo tak, jsme každá originál, jak by to asi vypadalo, kdyby jsme vypadaly všechny těhule stejně...nuda....takže buďte rádi, že se vám podařilo otěhulit a břicho teď vůbec neřešte :wink: na to budete mít času ještě dost a dost :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Amal...však mě se taky stýská po práci :frowning2: ale s manžou jsme se teda dohodli, že doma budu 3 roky a do těch 3 let chceme druhý, aby jsme navázali :wink: manža teď navíc hledá novou práci, zatím se mu odnikud neozvali, ale ještě nezoufáme....no a u mě v práci, pokud by to šlo tak až budou Terez 2 roky, taky bych chtěla na poloviční úvazek zpátky do práce, pokud to teda půjde.....ale to je ještě daleko, jsou to jen plány, kdoví jak to všechno bude, žejo :slight_smile:
23. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jen zdravím, mám nějaký fofry, ale přidávám bříško, tak mrkněte, kdo má zájem :wink: http://prosteja.rajce.idnes.cz/

papa a hezký večer :dizzy_face:
23. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky,tak jak se mate????co novyho???
23. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi HEHENO ty ses normalne prdla!!!! Jako necelych 65 kg jsem nemela, ani kdyz me skolily nevolnosti a dva mesice jsem nezrala!!! Ses blazniva tehule:slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT hezky ti poskocilo brisko...ale strasne moc ti to slusi!!! fakt krasna tehulka!

Kdybyste holky videly muj ksicht...jeden krater vedle druhyho...fuj...
23. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...MEGA ZAZITEK :astonished: :astonished: : Barunka se me ted v posledni dobe v brise hodne hybe. Nejen kope, ale i je VIDET, jak se tam prevaluje a vrti. Hrozne rada ji pozoruju. No a ted si tak lezim u tv na zadech, pozoruju brisko, ktery se vzdycky nekde vybouli a hejbe a tak...tak jsem v jednom miste, kde se udelala boulicka trosku zmackla prstama a ona me po tech prstech nekolikrat prejela ...nevim cim (nozickou, rucickou, ja nevim), ale byl to opravdickej dotek, kontakt...to bylo neco tak strasne uzasnyho, ze me to uplne dostalo a musim to sem napsat. Jako to, ze se me pod rukama hybe a vlni, to zazivam porad, ale tohle byl vylozene dotek "necim"!!! Ja jsem z toho uplne vydrena!!! Je to clovicek nas milovanej sikovnej:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mně se Amálka taky tak hýbe, ale já vždycky ucukávám, nějak mi to připadne divný, že se ve mně něco hejbe, já si ještě nezvykla a už asi nezvyknu. No, každá to máme jinak :wink:
24. zář 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vcera jsem se uz nedostala,byl fofr :slight_smile:
Kouklam,ze dneska tu jsem prvni,no nic trochu zkazilo rano,ze mi admini vymazali foto z passu :frowning2: pry sedeti nesmi,coz teda nechapu,napsala jsem si o blizsi vysvetleni :unamused:
24. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ráno kočeny:slight_smile:

ježííínku Hehe, vždyť jsi jak lunt, podívej se na mě:slight_smile:mam 72kilo a přes pupek se radši neměřim, bo by mě šlehlo:slight_smile:...přidávám jedno foto ze včera, pro představu oblečený, to je mazec a děs...... :grinning: :grinning: tak neblbni ty trrrdlo:slight_smile:)))a mastodont je moje slovoooo:slight_smile:
24. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:
Moc se omlouvám,že jsem se za vámi nestavila dřív,ale ten čas tak letí..pustili nás v úterý,tak než jsem vybalila tu bagáž z nemocnice,tak byl čas na koupání a včera jsme měli návštěvy :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ahojky baes,tak povidej,jak jste se meli,jsi to krasne stihla s Krystufkem pred skrabnutim,vid :grinning:

ahojky ver a tedeasku
24. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Bae jak je s Kryštůfkem na světě:slight_smile:))

tak je tam foto:slight_smile:tomu se říká souměrnost mam jednu prdel za sebou a jednu před sebou:slight_smile:))
24. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Blahu a Ondrášku:slight_smile:
24. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver ale jdi tyhle komentare si schovej na posledni dva mesice,se mrnkni jak jsem vypadala ja a to je foto v tom modrym prouzkovanym triku asi tri tydny pred porodem ,atkze jeste rostlo :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
je nám moc fajn...já toho chlapáka prostě žeru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae:je překrásnej, stejně jsou kluci hezčí mimina, si nemůžu pomoct:slight_smile:

blahu:ty jooooo tak tohle už neunesu:slight_smile:
24. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda vy jste toho napsaly,nemám šanci dočíst..jsou nějaký novinky?
24. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baes je to krasny vida pockej ta laska se bude kazdym dnem nasobit :grinning: manza nas tady trosku poinformoval :grinning: ale stejne se tesime na info :grinning:

ver,ale je fakt,ze malej byl chlapak,ale muj deda prohlasil,ze takovy bricho nemela ani babicka a to cekala dvojcata :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae:kromě zuzi a dvojčátek nic:slight_smile:))...naše nejnovější novinka jsi ty:slight_smile:))...napiš podrobnosti o porodu mě to děsně zajímá:slight_smile:

blahu:ty jo mě natejkaj nohy už teď a tom mam nahoře nějakejch 7kilo......

:confounded:
24. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Beas nazdárek mamino tak co ? Kryštůfek je nádherňoučky :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek