Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
24. zář 2009

svoja.no ahoj.-)no já jsem to musela vyfotit, když jsem se viděla v tom zrcadle jak jsem šla kolem.-DDD....a pak když jsem četla co tu psala hehe🙂))tak jsem jí musela ukázat jak to vypadá🙂))když čék vypadá jak mastodont.-)

prosteja
24. zář 2009

HEHE děkuju.... no je to první nástřel banky a něco podobnýho jsme čekali 😀 ale ne až takovou gardu no, to se přiznám 😅 ..... ale nějak se to vyřeší... budem bojovat a jen tak se nedáme 😀

hehena
autor
24. zář 2009

i dle mýho mají důchodci dost... jako moje babi je sama a má asi 7 klacků měsíčně... dřív bydlela v pečovateláku, platila asi 3500.- a i tak se jí podařilo ušetřit... někteří důchodci bohužel utratí tunu ze léky, který ani nepotřebujou.... no a pak jsou tu jiní naši důchodci, ty jsou dva. dohromady mají asi 18 tisíc důchod, bydlí ve svým minidomečku, takže náklady na žití veškerý žádný - tam co těm chtějí probůh přidávat???? to je k smíchu fakt...

verled
24. zář 2009

hehe:ty mě bavíš, jsi o půlku hubenější než já🙂)))ty karbite😨)

prosteja
24. zář 2009

AMAL jj souhlas...... hlavně mateřská se ti vypočítává z platu, tak je to krapet nespravedlivý 😠 .... ale jinak souhlas i s rodinnýma přídavkama na děti, spíš kontrolovat komu se co vyplácí 😉 a nebo to dělat formou třeba poukázek na nákup školních potřeb nebo já nevím..... nějak by to řešit šlo, na to jsou odborníci ne.... 😅

holky vy ty bříška máte úplně úžasný........ na to moje už se raději nikdo nedívá 😀 😀 😀 aby se mu neudělalo zle 😀

hehena
autor
24. zář 2009

VER ty fakt ale nejsi mastodont.... mě rozhodilo to měření v pase a rozebírání jestli je bříško malý nebo velký, když má CAT před pupík 100 cm.... no už na to prdím a nevnímám to! akorát jsem z toho fakt pak špatná. prostě vypadám jak vypadám, nejsem hubeňour, ale nepřídu si tlustá, tak co.... váha je ok a měřit už nic radši nebudu :D 😀 😉 😉 😉

hehena
autor
24. zář 2009

PROSTEJ banku nechápu.... málokdo by souhlasil se zvýšením o 5 klacků a nebránil by se že jo??? tak proč radši nenajdou nějaký přijatelný řešení, aby jste zůstali jejich klienty.... ?????? fakt divný jednání tohle... 😝

prosteja
24. zář 2009

no HEHE to je jejich nástřel prostě, tak uvidíme, jak budou ochotní jednat dál 😉 snad jo... ale je to divný, to souhlasím 😉

jináč to vaše měření a vážení už jen kontroluju z povzdální s úsměvem 😀 😀 😀

verled
24. zář 2009

hehe🙂já radši ani nevim kolik mam přes pas🙂....a ty fakt nemusíš mít depky, vypadáš krásně a přesně tak jak máš🙂
prostej:ale prosimtě jaký zle??.-)))))ježííííš holkyyyy 😠

hehena
autor
24. zář 2009

VER ty mě taky.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 o půlku hubenější 🙂))))) ale prostě jsem spokojená a hotovo.... 🙂 jediný, co mě teď trápí je furt to trávení... :((((

PROSTEJ jsi krásná, za chvíli ti ten špek (jako ho nazýváš🙂)) natáhne... a budeš mít to NEJ bříško.... prostě jsme krásný a basta fidla... žádnej stres za to nestojí, hlavně, že jsme v pohodě i s prckama....

jéééé prcek se mi hejbeeeeee.... 🙂)))

svoja
24. zář 2009

No, mit 7000 mesicne a platit si z toho bydleni, jidlo a leky...nic moc!!! Ja teda do toho nejak extra nevidim, ale myslim, ze jsou jini, komu by se mel trochu priskrtit kohoutek....!!!

Jeee, HEHE, ale vzdyt tys tady silela vcera🙂 Vypadame normalne tehotne!!! Nejake dispozice tam byly uz pred otehu, tak je to ted proste videt no....ja jsem si vcera vecer merila pupek a prezrana a nafoukla jsem mela 95cm...a pritom vazim zdaleka nejvic...

verled
24. zář 2009

hehe:joo, ale to budem mít celý těhu🙂......jo mě taky řádí malej v břiše🙂no teda teď už spíš pod žebrama....

svoja:kolik vážíš??

prosteja
24. zář 2009

VER no mám špíčka (a můžu ti říct, že mě se líbí nejvíc na světě 😀 ), vy máte krásný kulatý bříška..... a nezlob se na mě, ale já tady jako jediná neřeším váhu ani cm v pase ani nic.... to vy tady pořád vykládáte, jak jste tlustý a kdesicosi 😀 😀 😀

HEHE 😵 😵 jo jsme krásný....... já jsem spokojená, ať je bříško jaký chce, hlavně že je v něm mimi a pro mě je to bříško i to miminko to nejlepší co mě mohlo potkat... když pak vidím, jak se holky trápí a daly by nevím co za jakýkoli břicho, i kdyby měli přirat tunu a měřit v pase 10x tolik co teď a není jim to dopřáno, tak si říkám zaplaťpánbůh..... 😔

jo a to s tím mým břichem jsem tu napsala jako vtip... aby jste to už neřešily těhule 😀

jééééé HEHE... já chci taky 😵 😵 😵 já ho asi cejtila včera večer, ale nechci se zbytečně radovat 😅

hehena
autor
24. zář 2009

no šílela jsem jen v návaznosti na to, co napsala ANGE na rozměry bříška CAT... CAT psala, že má 100 cm přes bříško a ANGE, že je teda pořádně veliký.... no načež mi to nedalo a změřila jsem se.... a zjistila, že dle mínění jiných jsem asi největší těhule na světě... mě to prostě vadí tohle rozebírání... jsem přecitlivělá a samo to na mě působí... každej má jinou postavu, hormony se s tím vyrovnávají jinak... někomu roste jen bříško, někomu roste do toho zadek, někomu boky... a už mi to leze na mozek tohle.... jako je mi tu báječně, to né, že né, ale je fakt, že kdyby se to tu tolik nerozebíralo pořád dokola, tak ty svoje rozměry téměř neřeším..... prostě rostu no. jsem těhotná no... a tečka

no vidíš a já mám přes pupek 95 už teď..... a to jsem teprve v 19. týdnu....

když koukám na tvoje foto, tak tobě to jde možná trochu do boků, já holt rostu v pase do šířky...

svoja
24. zář 2009

jeeee HEHE huraaaaa, pohyby🙂

No me tedy me speky vadi 😅 🙄

svoja
24. zář 2009

...ale bricho me teda nevadi 😉

hehena
autor
24. zář 2009

SVOJI no není to žádná vášeň, ale moje babi si třeba nestěžuje... sama říká, že tolik nepotřebuje tak jako mladý.... teď bydlí u tety, takže se jí v tomhle asi dost ulevilo, ale ani když bydlela tam, kde bydlela tak si kupovala cigarety, takže vyžít se evidentně dá....

prostě jsou tu lidi, který jsou dva a budou furt nadávat, že mají málo, a pak koukám na tu mojí babi, která to neřeší.... tak je asi někde chyba ne???

a jinak souhlasím, že přiškrtit by se rozhodně dalo jinde.... to je jasný!!!!

prosteja
24. zář 2009

HEHE taky si myslím, že to rozebírání váhy a centrimetrů je úplně k ničemu.... někdo (třeba teď v tuto chvíli ty) se tu pak může cítit nějak blbě a porovnávat se a říkat si, ježiši proč zrovna já.... tak na to zapomeň, napsala jsi, že jsme krásný a já s tebou souhlasím.... 😀 nejkrásnější na světě přece 😀 páč jsme těhotný a ty jsou krásný už od přírody 😀 a je fakt, že ta vlna těhulí co tu byla (sac, efi, ange, blahu, petul atd.) tohle vůbec neřešily, řešily samý hezký věci, jak je děti kopou a jak se na ně těší a mě přijde, že teď se tu řeší jen váha.... ale tak někdo má zase potřebu si o tom popovídat..... tak na to nereaguj a raduj se z pohybů 😵

HEHE a to bylo na koho, to když koukám na tvoje foto?

svoja
24. zář 2009

Jezisi me to prijde, ze to tady tak jako konstatujem...co je na tom, ze si tehotny merej pupky a vahu? Ja na tom nevidim nic neobvykleho a spatneho...rozebira se to stejne, jako ostatni veci....si reknem rozmery, jedna zakleje, jedna se raduje, jedna neco zkonstatuje a jedeme dal ne?

prosteja
24. zář 2009

souhlas s HEHE, já neznám snad jedinýho důchodce co si stěžuje, ještě si mlaskají, jak se mají dobře 😅 a to myslím vážně... a nějaká cizí babka co si stěžuje u doktora v ordinaci??? kybic se najde všude, mezi mladejma, starejma, to je fuk...... jinak teda věřím, že tak jak mezi obyčejnejma lidma se najde vyloženě chudák a sociální případ, co potřebuje pomoct, tak to může být i mezi důchodcema, já si myslím, že hodně by babičkám a dědečkům měli taky pomoct jejich rodiny, když třeba ovdoví a mají nějaký problémy s placením nájmu nebo tak... a když prostě některá babička tu rodinu nemá tak ano souhlas, postarejte se o ni trošku víc..... ale ne plošně.... rodiny co mají velký příjmy, tak taky nemají přídavky na děti nebo na příspěvek na bydlení a kdesicosi, takže asi tak 😉

svoja
24. zář 2009

...ale fuj!!!! Citim tady ironii a nepratelstvi....

prosteja
24. zář 2009

SVOJI jo já to tak taky třeba beru, kdo chce tak se změří nebo zváží a pak se o tom holky pobaví.... ale jak vidíš, tak na různý těhulky to působí různě a já když pak třeba vidím HEHE, jak se kvůli tomu trápí, tak mě to mrzí.... 😔

prosteja
24. zář 2009

SVOJI nepřátelství? když se neznáme? 😅 ....... já jsem třeba jen konstatovala, že jsem strašně záviděla těm těhulkám co už jsou teď maminky, jak se tu baví hlavně o miminkách a tak..... co je na tom za ironii a nepřátelství?

sacvi
24. zář 2009

Ahooj holky,
všechny Vás i se spící Janičkou zdravíme 😀

Co nového a jak se máte? Věřím že fajnééé 😀

hehena
autor
24. zář 2009

to "když koukám na tvoje foto" bylo na SVOJI... protože psala, že má 95 cm přes bříško... to já mám už teď 🙂))))) 😀 😀 😀

prosteja
24. zář 2009

jéééé ahoooj SAC 😵 😵 😵

aha HEHE, to z toho nebylo poznat 😉

hehena
autor
24. zář 2009

mno já se nechci fakt nikoho dotknout... já si to asi prostě jen moc beru... ale je pravda, že se tu ta váha a tak vůbec fakt moc řeší.... a podívej se na mě SVOJI - mám stejně CM v pase jako ty... pak se samozřejmě cítím trochu blbě no... :(((( čkejte někdo zvoní, pak to dopíeu..... 🙂)))

prosteja
24. zář 2009

SAC Janička je nááááádherná 😵 😵 😵

svoja
24. zář 2009

Jako nepotrebuji to, co mladi, to je jasny. Ja se nehadam a ani je nejak nezastavam. Jen jsem zkonstatovala, ze mit 7000 na mesic a platit z toho bydleni (ne kazdy ma moznost jit do pecovaku), leky (nekdo celkem dost) a jidlo + jeste nejaky prilepseni treba vnoucatum (co si budem povidat), tak jako nic moc....to jsou podle me jini, kteri se maji jak prasata v zite a duchodci to nejsou....

sacvi
24. zář 2009

děkujííí prostejko..šak sme si dali záležet 😀