Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
24. zář 2009

SAC 😲 😲 😲 😲 😲

sacvi
24. zář 2009

jo jo svoji 😖

angetha
24. zář 2009

To bych od babičky nečekala Sac 😖 😖 ☹

sacvi
24. zář 2009

navíc všechny naše peníze sme dali na ten byt..jako mně zbylo na účtě 6tis. a mužovi 10 takže si budem muset vzít asi půjčku aby se měla babička dobře.. 😠

amallie
24. zář 2009

Sac???????????????? No tak je asi na hlavu ta babka tvoje, ne????? Kam jako půjde, až jí chlap vykopne, čí jí zvýší nájem???? Vy chcete koupit byt, aby babka měla kde do smrti žít a ona za to ještě chce peníze 😀 😀 😀 Tak to mě dostalo teda, bych se na ní vys......... a pak až bude bečet, bude pozdě 😉

To mi připomíná mojeho dědu s babkou...........něco podobného, fakt škoda mluvit 😠

svoja
24. zář 2009

SAC ja ziram teda jako...kdyz odhlednu od toho, ze jste proboha RODINA a chce po RODINE navic 150tisic, coz nechapu...tak kde bere jistotu, ze ji ten chlap nevyrazi? Proc prodavat byt cizimu, kdyz v rodine se rozhodne neztrati??? Jako to je nad me chapani tohle....ale treba to jen spatne chapu...

ANGET takze staci lahvicky i dudliky umyvat v teple vode???

prosteja
24. zář 2009

SAC to je hrůza 😖 😖 😖 to je mi teda moc líto.... ale nějak se to vyřešit bude muset.....

ANGE takže nemáš sterilizátor a poprvé jsi vyvařila? já si právě taky myslím, že to dítě si pak do pusinky strká ručičky a nezabráníš tomu, aby se mu nic do pusinky nedostalo 😅 pak celá sterilizace ztrácí smysl 😀

verled
24. zář 2009

😀 tak ti to HEHE řeknu takhle......uklidni svý těhotenský hormooony a na váhu se vyser.....i na cm, vypadáš dobře a akorát........hotovo smitec

sacvi
24. zář 2009

No víte jak sem čučela?? Já tomu nemohla uvěřit..mně volá že ten byt nebude že chlap ji nabídl peníze tak že ho prodá jemu 😝 To bych tak nikdy vážně nikdy neřekla 😔

svoja
24. zář 2009

No a precetla jsem si, ze lekari doporucuji sterilizovat do 12 mesicu veku ditete...ale ti to maji asi zaplacene od aventu, protoze to psali pod jejich vyrobkama🙂 Ne, to si delam srandu...Fakt by me zajimalo, jestli to je potreba nebo neni.

hehena
autor
24. zář 2009

SVOJI děkuju ti!!!!! 😵 😵 😵

SAC tak to absolutně nechápu!!!!!!

verled
24. zář 2009

jeee holky je něco špatně na sterilizování starym způsobem??

svoja
24. zář 2009

SAC a vy jste uz ty penize nekam posilali???

svoja
24. zář 2009

HEHE nedekuj, to je uprimnost...az budes tlusta, tak ja ti reknu🙂 😉

prosteja
24. zář 2009

SAC no a jak to teda budete řešit......to je fakt strašný 😔

angetha
24. zář 2009

Lahvičky určitě umýt a minimálně vyvařit..ale dudlíka stačí během používání přelít vařicí vodou ( dle mě)

Sac a ty peníze, co jste dali na byt, by vám babička nějak vrátila?

sacvi
24. zář 2009

no nijak už to řešit nebude..byt se už musel zaplatit taklže sme museli sepsat smlouvu že tam babičku necháme na dožití a dáme ji 150tis. 😔 Víte co bysme za to mohli Janičce koupit?? Jako to mě štve nejvíc 🙄

svoja
24. zář 2009

ANG budu se ridit dle tebe🙂 Zni to levneji nez dle internetovych obchodu🙂

amallie
24. zář 2009

holky, já vůbec nechápu, o čem se tady bavíte 😲 😲 😲 Co to jako znamená to sterilizování a hlavně, čeho? Jako plenek? Nebo dudlanů??? Jsem mimo 😲

svoja
24. zář 2009

Takze vy jste zaplatili byt a ted jeste budete davat babicce 150tisic???? 😲 😲 😲 Jako ja ziram fakt...nemam slov...vlastni rodina...

hehena
autor
24. zář 2009

SAC no to snad ne.... :((((( to mě teda mrzí!!!

svoja
24. zář 2009

AMAL 😀 😀 😀 😀 😀 lahvi 😀 😀 😀

prosteja
24. zář 2009

SAC no tak to je fakt dobrý 😖 čí je to babička? tvoje? a jak je stará?

ANGE díky za radu, já si myslela, že sterilizátor bude jedna z věcí, který oželíme 😀

hehena
autor
24. zář 2009

no tak já bych to nevydržela a asi by to ze mě vylítlo SAC.......

hehena
autor
24. zář 2009

a co kdyby to koupil ten pán??? taky by jí tam nechal na dožití??? no už to vidím...... babi je trochu divná teda...

sacvi
24. zář 2009

jo je to tak ..bohužel..ale chápete na co ty peníze potřebuje?? Dyť jí je přes 70let co s tím bude dělat?? Rovnou říkám že dělit se s nima nechce.

Amal sterilizace lahviček a dudlíků 😉

prosteja
24. zář 2009

AMAL jde o sterilizátory dudlíků a lahví, tak jsem se ptala zkušených maminek, jestli je to podle nich potřeba, abych nekupovala zbytečně něco tak drahýho a pak zjistila, že zrovna na tomhle jsem mohla ušetřit 😅

sacvi
24. zář 2009

moje babička..ona si myslí že kdyby s někým cizím měla smlouvu takže to bu ju ochránilo..kus papíru to teda jo 🙄

prosteja
24. zář 2009

SAC a ještě jsem nepochopila, ten byt jste chtěli koupit vy jako do budoucna třeba pro sebe nebo jako investici nebo jste chtěli prostě jen pomoct babičce?

verled
24. zář 2009

sac:to je teda mazec...