• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
cat ten odkaz mi nejde otevrit:frowning2:

jinak a jakou chces odsavacku?elektrickou nebo rucni??ty el.jsou pry super...jinak ten stelirizator chci taky..je na dlouho,znam prcky co jsou zvykly na mlicko pred spanim a jsou jim 2roky a taky se v tom da sterilizovat i veci na papani-talirky,lzicky a taaak....chces do zasuvky a nebo mikrovlnky??
24. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange a taky jsem slysela ze maminky ktery maji hodne rozpraskany prsa a boli je kojeni ze odsavacka je pro ne lepsi reseni...a mas rucni nebo elektr.??
24. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal odsávačku užiješ když třeba budeš chtít mlíko nechat manžovi a sama někam jít, sterilizátor taky samozřejmě, lahvičky taky....:slight_smile:
24. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám úplně obyčejnou pístovou, kterou jsem dostala zadarmo..je skleněná, takže se dá taky vyvařit...no znamená to, že jednou rukou držím tu část s prsem a druhou tahám za takovou trubičku a dělám podtlak..ale možná si koupím lepší, co kdyby chtěl tatínek hlídat sám :sunglasses:
24. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen je to trošku asi dražší od toho aventu...zatím jsem to ještě moc nestudovala, až si o tom přečtu tak pak budu objednávat......
Jinak teď jsem sežrala koláč velkej jako talíř a ještě jsem si na něj dala šlehačku...holky to je strašnýýýý:slight_smile:)))ale dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
24. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange a jakou by sis chtela koupit?vis jaka je dobra

cat...mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning:
24. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: taky mě zajímá, kde jste koupili ty úžasný hrošíky..:slight_smile:)) díky za info:slight_smile:
24. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a ovleceni s nebesama nebo bez?co myslite?
24. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: Ahojky, žáleží co se komu líbí..:slight_smile:)
24. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám s nebesama, mě to přijde sladký, sundat to můžeš vždycky:slight_smile:))

holky zkuste si autoškolu-testík, vřele doporučuji!!!
http://farcar.euweb.cz/farcar.html
24. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpet a zas bastim...jsem delala rizecky s kasickou, tak si davam druhe kolo:slight_smile:
24. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyz me se libi ty nebesa a pak ete jsem nasla uuuuzasny bez..tak prave nevim
24. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji to jsem ráda, že nejsem sama, kdo se cpe jak hladovej vlk:slight_smile:))
písneš nám sem kde jsi kupovala ten avent a tu hrošíkovku?:slight_smile:))
24. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kup dvoje, ne?Já mám taky dvoje kompletní, oboje teda s nebesama:slight_smile:)))
24. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ahuuuuj
24. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, my to objednavali vsechno odtud:

http://www.babydracek.com/zbozi/787-avent-4206-novorozenecka-startovni-sada

http://www.babydracek.com/oddeleni/146-nattou

...tady staci jen kliknout na okno a zobrazi se vam cela sada tech nattou...maji jich vic...

Jeste jsme tam rovnou objednali i to lehatko a plinky a bude to za 1 postovne :wink:
24. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,tak co koupila jsi olejicek?

cat,tak dvoje koupim urcite a mas i dvoje kapsare?jako aby to ladilo a taaak??
jinak se hlavne nejdriv musim rozhodnout na styl pokojiku-jestli takovej medvidkovskej a nebo zviratkovskej....
Carcul kapsář jen jeden, mě se na tu postýlku ani nebude hodit, páč tam máme ty zvířátka, ale asi ho dám někam jinam kde mi bude vyhovovat, uvidím:slight_smile:
Jo, my máme zvířátka, takže safari sada skoro u všeho, je to krásný, za 5-7týdnů dorazí už pokojíček, jupííí:slight_smile:)

Svoji díky, jdu na to mrknout....
24. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No olejicek mam, uz se tesim, az se zacnu mazat. Potrebovala bych jeste neco kryciho na oblicej, ale ne zas takovyho, aby me to ucpalo pory:frowning2:

NUKI ale ale...co to tu ctu...dovolenka? Ty se maaas:slight_smile: Poradne si to uzij a treba si privezete miminko:slight_smile: :wink:
24. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT neni zac...ja to studovala snad hodinu:slight_smile: jeee, vy uz budete mit pokojicek, tak ho pak musis nafotit!!!
24. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji to nattou je teda strašně drahé oproti tomu mému odkazu a vypadá to, že jsou totožné věci!!!!
Třeba ten kojící polštářek mám objednaný za 1790,-!!!teda to baby dráček pěkně rejžuje, dnes mi přišla ta spirálka, mazlík a chrastítko za 464 a tady stojí jen ta spirála 430!!!!!
24. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zitra jedeme pro kocarek:slight_smile: :dizzy_face: Huraaa
24. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tak pak ho musis zdokumentovat :grinning:

a ty cat zas pokojik :grinning:
24. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to drazsi, ale NATTOU je znama znacka, takze platis vicemene za znacku no....
24. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, jen vás zdravím ještě, jsem slaměnná vdova, manža trčí v práci chudák....... tak jukám na mejly a na vás....
24. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI ta startovací sada vypadá dobře :wink: ale asi bych měla strach, že miminku nebudou vyhovovat stejný dudlíky :sweat_smile: nebo aspoň všude píšou, že se shodí vyzkoušet různé...... tak maminky hoďte sem své poznatky.... :grinning: protože jinak ta sada vypadá fakt dobře :wink:
24. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zdravím CARCUL, kterou jsem dlouho neviděla... jak je? :wink:
24. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a NUKI se bude dovolenkovat, jééé, taky bych si dala říct :grinning: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co to tu čtu??? kojící polštář za 2 tácy???? uuuuuuuuuuu :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a já chtěla objednávat za 700,- a zdálo se mi to drahé, tak jsem si ho sehnala za půlku :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek