• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Dobré ráno :slight_smile: Dnes se jedem podívat na myčku, tak když to klapne, tak si nějakou odvezeme..jupí :grinning:
25. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci tak gratuluju k prvnímu monitoru a trochu se ještě šetři, teď je na Terezku brzy :slight_smile:
Prostějko třeba to přejde..
25. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj ANGE :dizzy_face: a myčku doma ještě nemáte? nebo se vám pokazila a jedete pro novou.... dobře vyberte, je to skvělý pomocník :wink:

snad jo ANGE, není to nic hroznýho, ale měsíc nic a když si začnu plánovat nějakou návštěvu nebo něco, tak prcek jak kdyby to vytušil a bříško pobolívá no... ale drámo z toho nedělám, u nich si sednu na gaučík, pochovám si dvouměsíční miminko, dám čajík a něco dobrýho a bude mi ok :grinning:
25. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a když budu moc unavená nebo bříško bude pobolívat, tak pojedu brzo domů si lehnout.... ale snad se prcek umoudří :wink:
25. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

já měla holky včera bolesti:frowning2:(jsem si vzala džíny, moje netěhu ale nízký a tlačili mě celej den na podbřišku tak strašně, že mě to bolí ještě teď:frowning2:....už na to prdim, sice mi to nebude slušet, ale hlavní je pohodlí:slight_smile:
25. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsme myčku neměli ale díra v kuchyni na vestavěnou myčku nám tu straší už asi dva roky
25. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE tak to fakt schvaluju, ušetří ti to hodně práce :wink: já bych se obešla bez mikrovlnky, bez trouby i bez rychlovarné konvice, ale být bez myčky, s tím bych se těžko smiřovala :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER teda ty toho svýho broučka pěkně trápíš... v 26tt obyč rifle :sweat_smile: pěkně šup do těhotenských, aby tě nebolelo bříško :wink:
25. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Bre rano :dizzy_face:

Me zas holky posledni dobou boli podbrisek....jakoze fakt boli...asi to je to roztahovani...a taky kycle a vubec nohy...je to zajimavy...si vzdycky vecer pripadam, jako bych mela za sebou maraton...
25. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj SVOJI.... no asi se to tam roztahuje..... mě teda ten podbřišek dneska taky trápí... ale asi je to normální, prcek si dělá místo :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!!
Teeda Svoji a Ver vy takhle trpíte:frowning2:((a pijete magnezizm?Já si denně dávám šumivé a strašně to pomáhá, nic mě nebolí a nemám křeče v lýtkách..
Jdu cvičit, odpo jedeme se ségruškama do Prahy, miláčka jsem ve 4 ráno odvezla na bus a už letí na Island, jsem normálně málem bulela, ale slzy mi fakt tekly..jsem těhule přecitlivělá:slight_smile:))

Chtěla jsem se ještě zeptat budete kupovat ohrátku do obýváku nebo cestovní postýlku???
25. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:jo tak to já taky:grinning:D........furt mě něco bolí a tahá a to břicho už cejtim že něco váží:-/

cat:já ho piju, ale nevidim účinek:slight_smile:........neumim si představit, že bych do toho ještě chodila cvičit.......jinak ohrádku nechci, když bude malej, tak bude v lehátku, pak když bude větší tak na dece..........když bude spaní, tak ho na gauči obložim polštářema a spíme:slight_smile:stejně ho nespustim z očí :wink:
25. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo, viď ver, taky nad tim pořád uvažuju, ještě uvidím, jestli mi nepadne neco do oka co by se sem super hodilo...

Já si teda teď v Praze chci kouppéit ty kalhotky co mají podporu bříška a ta tílka, ať se ta kůže tolik nenamáhá, je to praktické i na zimu že netáhne na záda...tak vám pak napíšu kolik stojía kde je mají
25. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ja bych bulela taky, z toho si nic nedelej!!! no, my zatim cest.postylku nee ani ohradku. Mame to lehatko a hraci decku, tak uvidime casem, jestli to bude potreba, tak dokoupime...zatim nee.

VER no tak aspon nejsem sama....jako me bolej i nohy...nevim tedas z ceho, protoze jsem doma a nic nedelam...a bricho me vzdycky boli jako pred mrchou, docela silne...

A ja nepiju magnezko klasicky, ale mam od mudra neco predepsaneho...
25. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaky tilka? co?co?co?
25. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooa vcera jsem si mazala ksicht tim olejickem a fakt to pomaha...uz to nejsou takove hroudy:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.slune-cz.cz/deka-na-zahradu-taf-toys-neprovlhne-/

to je praktické na zahrádku...

a ta tílka a pás sem hned vložím......
Svoji ta magnézka je fajn, stačí 1 denně vypít, je to vtěhotenství důležité..já mám šumivé tablety
25. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten top se me moooc libi!!!
25. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat:jo to bys pak mohla:slight_smile:)))...nop znáš mě já prostě nemůžu kupovat to co neni nutný:slight_smile:
25. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
6e jo?asi do něj půjdem ne?:slight_smile:))kouknu jestli ho nemají v tý pasáži Černá růže jak psala carcul a kdyžtak to objednám tady...no cena sice celkem high, ale nedá se svítit:slight_smile:))kdyby byly alespoň za tu cenu 2 v balení, že?
My dnes jedem pro ten kocarek a budu do nej kupovat jeste fusak. Myslite, ze ho unosim, kdyz mam jeste ten autosedackovej? Ale asi jo....mam v planu ten emitex combi a tomu se da odepnout dno a zas pripnout...takze to snad bude mit i na dalsi zimu treba...
mě i ta podprsenka,ale nemam zbytečný prachy takže nic budu holt pupek tahat:slight_smile:))
25. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mrknu jestli ho nemaji nekde na prodejne dneska az budem v HK...ten top myslim.
25. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat:jo to jo:slight_smile:ty by šlo.-)ještě černý:slight_smile:)
25. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta síť je krásná, ale nebude to nebezpečné???mimi se překulí a samy víme kolikrát jsme jako malé ze sítě slítly:slight_smile:)hihi, pode mnou se jednou i utrhla..hihihihi

Holky jdu něco dělat, napsala jsem dotaz na ten top jak velké je M a nešlo mi to odklepnout ve 2 barvách tak poéčkám co napíšou, ale asi do toho půjdu, nemusím pak kupovat ani podprďu, a tílka mi jsou všechna co mám krátká, páč mám ten pupajzník:slight_smile:))

tak zatím páček!!!
25. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Svoji tuhle značku znám, mají to v Kotvě, ale není to tak dobře anatomicky tvarované jako ta dražší, a mají blbý barvy:slight_smile:)hihihi jak do cirkusu, že?:slight_smile:)) :grinning:
25. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek