Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
29. zář 2009

verled to nebeham...protoze to bych se asi zblaznila uz ted a ubehala..ja si ho dam treba k sobe do postele a kdyz rve tak ho nechavam rvat..to spis tatinek za chvili jde a snazi se ho utisit..ted v noci to taky zkousel,ale neuspel..malej usnul az skoro po trech hodinach kdyz jsem mu dala zase prso

prosteja
29. zář 2009

VER copak jsem něco takovýho řekla???? jen jsem řekla, že chlap pak vidí, že to není taková prdel..... upřímně ani já si to nedokážu VER představit a jestli ty ano, tak to jsi dobrá a závidím..... 😀 😀 😀 neříkám, že je to prdel a děsná brnkačka, ale taky neříkám, že si dokážu představit, jaký to je..... myslím, že můj manžel si to představuje ještě hůř než já 😀

eeefffaaa
29. zář 2009

dneska jsem dala malymu dupacky cislo 68 a prijde mi ze to maji asi blbe ocislovany..protoze malymu jsou akorat a prijdou mi oproti ostatnim 68 mensi a treba overal 68 mu je o neco vetsi...

eeefffaaa
29. zář 2009

holky u prvorodicek je fajn ze nevedi do ceho jdou...ja si taky tu bolest nedovedla vubec predstavit a k nicemu se ani prirovnat neda...ale kdyz je ten porod rychyl tak myslim,ze se to da v pohode zvladnout...ja mela krizovy bolesti bez epi skoro 7 hodin,ale jelikoz mi porod trval dyl,tak mi dali epi...takze si prinejhorsim date taky epi...ale jak pisu kdyz je ten porod rychyly tak do tech 5 hodin tak si myslim,ze se to da v pohode ustat..ja bych sla ted hned znova klidne rodit 😀 nechci druhy kvuli tomu co prijde po porodu,to piplani atd.ale rodit bych sla klidne hned

romik84
29. zář 2009

Ahoj děvčátka, ještě dodatečně gratuluju bes ke Kryštůfkovi.Musím pochválit všem jejich poklady, jedno krásnější miminko než druhý. Jinak co se týká chlapa u porodu, jsem ráda,že tam se mnou přítel půjde, od začátku to bral jako samozřejmost a já taky. Je to přeci naše dítě, tak si ho i spolu porodíme. Effi buď v klidu, nejsi na tom zdaleka tak nejhůř známé se chlapeček v deseti měsících v noci budí a řve na kojení každou hodinu až hodinu a půl

eeefffaaa
29. zář 2009

ahoj romi!!to jako fakt s tim chlapeckem!!!v deseti mesici jeste kazdou hodku koji!!!no tak to je mazec...to jsem nekojila ani kdyz jsem prisla z porodky..to jsem kojila dny i noci kazdy dve hodky a byla jsem uplne vyrizena...ale v deseti mesicich takhle casto tak to je sila!!!a to takhle koji celych tech deset mesicu???

eeefffaaa
29. zář 2009

jestli takhle koji porad tak se divim ze je jeste v pohode,protoze me uz ted prijde ze nedelam nic jinyho nez ze kojim,je to obcas na zblazneni

romik84
29. zář 2009

ono se to nějak určitě měnilo, ale říkala, že se už deset měsíců nevyspala

eeefffaaa
29. zář 2009

a to me ted malej zacal jeste pri kojeni delat to,ze ji je v klidu najednou se pusti a zacne neskutecne jecet,najednou prestane a zase ji a takhle porad...z toho uz jsem taky pekne nasrana

romik84
29. zář 2009

ona má už třetí dítě, takže je už asi zvyklá

verled
29. zář 2009

efitak to je super, že nejsi otrok a že mu prso dáš až po třech hodinách když ho má dostat......kdybys mu moc dopřávala, zvykl by sio a bylo by to horší, on až zjistí že si to nevyřve tak to bude lepší, věřim.-)....já se jako porodu ani nebojim, spíš jde fakt o to že si to neumíš představit🙂ale je to asi lepší.-)

prostej:no přišlo mi to tak že si myslíš, že si chlapi myslej že je to prdel, přitom já nikoho takovýho snad neznam, kdo by si takovou kravinu myslel......ale nemyslim si že jenom proto že by nešel k porodu by si měl tohle myslet....a hlavně mi přijde slovo jako zrada a podobně trochu přehnaný, jistěže, chlap je určitě fajn a podpoří, ale jestli prostě nemá odvahu tak si nebudu myslet nic o zradě.......je to tvůj chlap a miluješ ho......

eeefffaaa
29. zář 2009

jezis romi tak to jsem na tom fakt jeste dobre...to bych asi u ni resila i tak,ze bych si koupila odsavacku a odsavala a pak bych mu to davala z lahvicky,aby mohl treba pres noc krmit pritel,protoze takhle je to asi fakt na palici

romik84
29. zář 2009

tak si z tebe dělá srandu

eeefffaaa
29. zář 2009

ver kdyz si rekne driv tak mu davam driv...nebo kdyz nekam jedu a hlida Milan,tak mu dam treba i behem dvou hodin dvakrat aby pak nemel hlad a nerval mu doma,ale vetsinou mu davam az kdyz se vzbudi,nebudim ho to ne a v noci kdyz rve tak mu davam driv...on treba taky rve ze ma hlad,ale abych ho ty cely tri hodky co rve krmila to ne...to ho necham i vyrvat,ale on se stejne nevyrve a porad jen breci 🙂

romik84
29. zář 2009

to je právě to, čeho se nejvíc bojim, že budeme mít řvoucí dítě a jak mi jí bude líto, budu ji chovat a krmit a naučim si ji na kraťoučký intervaly a pak budu nevyspalá můra, já už to přes den pak nejsem schopná dospat plnohodnotným spánkem. musím mít naprostou tmu

hehena
autor
29. zář 2009

EFI taky myslím, že je fajn, že nevíme do čeho jdeme... taky si to upřímně nedovedu představit. bude to mazec, ale to je tak celá moje představa. teď si myslím, že to zvládnu, ale už po hodině křížových bolestí polezu po zdi a budu zřejmě nadávat jak dlaždič 🙂))) no a add ta péče po porodu, záleží na miminku - druhý dítě už bys třeba zvládla ouplně jinak, víc by ti spalo atp.

teď si myslím, že bych nechtěla rozhodně jedináčka, já jsem ráda, že ségru mám. ale samozřejmě zase nevím o čem ta piplačka je a jak to zmáknu já. jsem už dost pohodlná, čas si trávím podle sebe a najednou tu bude človíček, co bude potřebovat neustále péči a pozornost... no tak uvidím, jak se pak budu tvářit na druhý...

a ještě k chlapovi u porodu, tak jsem ráda, že tomu mojemu to příde naprosto přirozený, on by ani jít samotnou nenechal, na to se zas moc bojí o mě. a sám nechápe chlapa, kterej řekne "k porodu jsem nešel, protože jsem nechtěl...." a vlastně ti nedokáže ani říct, co měl za důvod... minule si po tý návště zanadával víc než já... 🙂)) ale, aby to nevyznělo, že to považuju za úplně jasný, tak si přístupu manžela nesmírně vážím! jsem ráda, že je takovej. čert vem jeho kila navíc, co neustále komentuje moje mamka... tohle jsou ty důležitý věci, který mě vždycky dokážou znovu přesvědčit o tom, že to je prostě pro mě ten pravej chlap.

eeefffaaa
29. zář 2009

malej se vzbudil jdeme papat 🙂

jo a holky vedeli jste ze existuje dudlik s teplomerem??ja ne,vcera jsem ho objevila a hned objednala 🙂

tak ja mizim..zatim!!

romik84
29. zář 2009

k porodu jsem se rozhodla přistupovat pozitivně, ať se bude dít cokoli, když se budu bát předem, ještě bych průběh zhoršovala

prosteja
29. zář 2009

EFI jo tak to si taky říkám, že je dobře, že nevíme do čeho lezeme 😀 😀 😀 navíc někdo fakt odrodí "napohodu" a šel by za měsíc znovu, někdo má ten porod těžší a připravit se na to prostě nejde... já jen co vím rady od kamarádek a tak, tak se nedívat na žádný "hororový" videa a číst si o porodu jiných, ale spíš se na to opravdu připravit jako na cestu k miminku a spíš než se tím strašit, co bude nebo nebude se na to zkusit těšit.... 😉 ...... tak jsem zvědavá jak mi to týden před termínem porodu půjde se těšit 😀 ......

romik84
29. zář 2009

taky mizím pa pa, přišli dělat dveře

verled
29. zář 2009

efi:ale je úžasnej lumpík jede.-)
romik:toho já se nebojim, protože jednu takovou znam a když vidim jakej je otrok, tak jsem řekla že mi za to máma může klidně nadávat, když budu moc citlivka🙂))...rpotože to nechci 🙂....holt se budem muset držet🙂
hehe:s tim dlaždičem, já se bojim že mě vyhoděj.-))))taky už živě vidim jak sprostě nadávám🙂

hehena
autor
29. zář 2009

ty VER já ti to nedovedu vysvětlit proč si to myslím, ale opravdu mi to příde jako srabárna a zrada... a nebylo by to pro mě přehnaný. prostě dítě jsme udělali spolu, a spolu bysme ho měli přivést na svět... přístup je podle mě zaručeně jinej... prostě mám pochopení pro ledacos, ale tohle je podle mě pro ženskou dost těžká chvíle a že bych nad tím, že on bude doma, nebo s kamarádama na pivě, jen tak mávla rukou, to asi těžko... svýho mužskýho prostě miluju právě proto, že by to odrodil i za mě, když by na to přišlo, jen aby mi ulevil. to je pro mě ta láska, která mi stojí za to, mít s někým dítě... a hawgh - domluvila jsem. když se nechápem, není o čem dál debatovat... teda myslím o tomhle tématu.... 😉

prosteja
29. zář 2009

VER tak to já znám ze svýho okolí spoustu chlapů co si myslí, že to je děsná brnkačka, že tam ženská přijde a vyplkne dítě a je to 😲 a upřímně, když jsem slyšela svýho souseda, co vyřvával na ulici, že porod je brnkačka, že u toho byl a že to nic není, tak si můžu myslet, je to vůl, to je pravda, ale takových je spousta..... tím jsem ale nechtěla říct, že můj chlap si myslí, že to je velká sranda a brnkačka a říkám, představuje si to asi ještě hůř než já.... 😀 já se to opravdu zatím snažím vidět takovými trošku růžovými brýlemi 😀 ......... jo a add to, že je to zrada od chlapa, to jsem taky neřekla já VER... 😀 mě by to mrzelo, ale naopak jsem napsala, že bych svýho chlapa nenutila a hledala si jinou variantu 😉 mám asi to štěstí, že můj muž to považuje za něco přirozenýho a když jsem se ho zeptala, jestli tam bude, tak na mě hleděl jak zjara, že se ho na to vůbec ptám 😀 ale každej chlap takovej není VER 😖 bohužel je spousta těch, co si opravdu myslí, že to je ženská záležitost a že ženský s tím strašně nadělaj 😔

prosteja
29. zář 2009

HEHE 😀 😀 😀 hawgh 😀 😀 😀

hehena
autor
29. zář 2009

PROSTEJ mě třeba nevadí číst si o porodu jiných, i když byl hroznej... čerpám info a v skrytu duše se připravuju na to, že se to může takhle protáhnout atp. ale jinak samozřejmě doufám, že to bude ok a musím věřit, že i při tý "horší variantě" to zmáknu - už jen proto, že musím, že to miminko musí ven... budu myslet na to, že pro něj je ta cesta možná horší než pro mě a že se musím sebrat a zmáknout to...

ale čkejte jaká budu poserka těsně před akcí 🙂)))) 😉

hehena
autor
29. zář 2009

jo o tý zradě jsem psala já a ZUZI... prostě to tam máme no.

a jistě existuje ještě hromada neandrtálců, co si fakt myslí, že vo co jako de, porodit... dyť je za pár hodin dítě venku ne?

prosteja
29. zář 2009

HEHE tak já si třeba přečtu, co tu napíšou holky z diskuze, ale že bych si to vyhledávala a pročítala si články, jaký to bylo u porodu to neeee a na videa se dívat taky radši nebudu...... prostě jak píše ROMI, nebudu se děsit něčím, o čem nic nevím a co má každá ženská individuální......... samozřejmě doufám, že budu mít rychlý porod s minimem bolestí a komplikací, to chce a doufá asi každá...... a jak říkáš, miminko ven musí a až to přijde, tak ono taky nějak ven vyleze a pro něj to bude možná ještě horší zážitek než pro mě... 😅 to je fakt.......

hehena
autor
29. zář 2009

teda jsem chtěla napsat - prostě to tak máme....

prosteja
29. zář 2009

HEHE prostě to tak cítíte jako zradu, to je podle mě naprosto ok, každý na to máme trošku jiný názor..... 😉 a řekli jsme hawgh..... 😀 velký náčelníku HEHENKO 😀

verled
29. zář 2009

hehe:já nedebatuju, jenom tak prezentuju svůj názor, dřív chlapi k porodu nemohli a taky se nic nedělo a když ti chlap umí říct důvod proč nechce, tak nevim proč ho odsuzovat......jediný co se mi nelíbí, nějakej moc radikální názor mi prostě nevoní......snažim se se v cítit do každýho a chápat to......dohadovat se nechci 😉
prosteja:chlapů??tak se ani snad nedaj nazvat, tak jsou to jenom idioti, takový nemá smysl poslouchat a asi bych se s nim ani nebavila!jestli si tohle myslej....nemaj mozek...ale já naštěstí nikoho takovýho neznam.....