Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
29. zář 2009

svoja:snad jo.-)jinak já jsem prej byla hodná, samostatná že mamka mohla spát jak dlouho chtěla, ale prej jsem byla strašně veselá a nahlas se smála a tak.-)...no jako teď.-DD......ty jo tak tenhle syndrom teda je prevít🙂)

verled
29. zář 2009

prostej:to neříkala, a ten její doktor určitě ne to je pablb🙂

svoja
29. zář 2009

PROSTEJ nee, citlivy muzsky organismus nee, fakt to je nejakej syndrom...to neni prdel!

...vtipek???? 😕

VER hodna...haha... 😀 😀 😀 😀

jinak teda s tim tlakomerem souhlasim....je jasny, ze ji ho namerili tak vysokej, protoze byla vynervena....tchanovci ho maji taky, je to takovej nandavaci naramek jakoby...v lekarne sezenes urco...zkus to pozjistovat... 😉

eeefffaaa
29. zář 2009

holky jak se tady bavite o tom sexu kdyz je chlap u porodu tak u nas to tak neni... 😀 Milan uz cekal s napetim az mi skonci 6ti nedeli a mudr rekne ze jsem OK a to uz davno je,ale ja nejak nemam vubec chut..nevim proc,mam v sobe nejakej blok,jsem milanovi rikala,ze na me musi asi trochu pomalu,ne hned jit a skocit na to,ze me musi nejdriv asi trochu otukavat 🙂 takze u nas to s tim sexem neplati..Milan je po porodu OK a pry se tam ani nejde jako z ceho slozit,ze me stejne stal u hlavy a krev skoro nevidel a to jak tam byl se mnou celou dobu a pak si malyho popisoval a choval ho jako prvni,ze je moc statsnej za tohle ze tam mohl byt,protoze pry kdybych tam byla celou dobu sama,ze by si to nikdy neodpustil a pro me by to bylo asi taky hrozny..takhle me sprchoval,pocital kontrakce,chodil se mnou,pri monitoru me hladil a pomahal mi tlacit..nevim jak bych to bez nej zvladla

prosteja
29. zář 2009

SVOJI já ten článek taky četla o tom syndromu, že nějací vědci vyzkoumali, že některý chlapy to takhle postihne a je to možný, co my víme, že jo.... upřímně dneska se udělá syndrom úplně ze všeho..... víš co je zajímavý? že ženská se na žádný syndromy vymlouvat nemůže 😀 a za citlivým mužským organismem si stojím 😀 😀 😀 jestli jsi někdy měla doma nemocnýho chlapa, tak víš, o čem mluvím 😀

a vtípek tím jsem myslela toho náčelníka 😉

VER no asi bych si tlakoměr koupila, pro klid duše, několikrát denně změří, za to nic nedá.... 😉

prosteja
29. zář 2009

EFI tak já bych to řekla asi tak, bez něj bys to zvládla, zvládali to ženský dřív, zvládla bys to i teď sama, ale určo by ti byl takhle oporou a má z toho krásný zážitek a ty taky a to je nejdůležitější ne? 😵

eeefffaaa
29. zář 2009

prostej to jo..driv to bylo vubec celkove vsechno takovy "drsny",prave proto nechapu ze mamka chtela i tak tri deti!!!

a holky slysely jste o tom dudliku s teplomerem??jste mi nedpovedely 🙂

verled
29. zář 2009

svoja:no asi kouknu za kolik jsou a pak to mamce předhodim, ale stejně to že si ho změří jí asi taky život nezachrání, ještě že jsem u toho nebyla...celej víkend byl takovej na prd☹...noo hodná🙂))máš s tim snad problém 😀 nezdam se ti hodná?? 😀 😀 já jsem dobrota sama🙂))

prosteja
29. zář 2009

EFI dřív to bylo prostě jiný, dřív ta možnost nebyla, pro chlapa byl porod tabu, teď to tak není, může tam jít, tak proč ne...... je přece na každým, jak se rozhodne, hlavně jak se domluví ti dva, jestli tam být má nebo nemá 😉

EFI vůbec nevím, že jsi se na to ptala, asi jsem to přehlídla 😅 ale jestli myslíš, že existuje dudlík, kterej měří teplotu, tak jo, viděla jsem to i v obchodě 😉

svoja
29. zář 2009

PROSTEJ to byl vtipek?? 😕 😀 😀

EFI ja jsem o tom slysela o tom dudliku...

verled
29. zář 2009

efi:já znám dudlík s teploměrem, zrovinka dneska jsem na to myslela🙂

svoja
29. zář 2009

VER jsi uplne slunicko🙂🙂 chacha....

eeefffaaa
29. zář 2009

prostej to ale vubec vsechno driv bylo drsny,hlavne nemeli epi a kdyz mamka rikala,ze byla na pokoji s 11 zenskyma a na jednom sale rodily treba tri spolu najednou,tak to je mazec

no ja do vcera o nem nevedela,ale pak jsem si ho vsimla na mimibazaru a hned objednala..byla jsem z nej nadsena...je to podle me vyborny,lepsi nez merit obyc teplomerem takhle maly mimco,ktery vam u toho mereni v klidu nevydrzi

prosteja
29. zář 2009

SVOJI nééé, já to myslela vážně.... 😀 😀 😀

holky loučím se, mizím domů, zítra ahojda 😵 😵 😵

eeefffaaa
29. zář 2009

prostej ahojky

verled
29. zář 2009

svoja:no to máš štěstí😀DD
prostej:čus

cat79
29. zář 2009

Jé, mě teď chvíli nešel koník...

Jen jsem chtěla napsat že dudlík s teploměrem bych chtěla, tak jestli ho tu některá objevíte na netu, prosím moc o odkaz.-)

já nakonec usnula jen na 10min, musela jsem ještě udělat úkol na ruštinu a teď už musím pádit na další lekci...asi usnu tam🙂))
No tak zatím paček shledaček a hezký večer všem🙂)))
papapapapapaappa

eeefffaaa
29. zář 2009

cat ja ho vcera nasla na mimibazaru...myslim v kojeneckych potrebach,ale odkaz uz nemam...ale kdyz si to tam zadas do vyhledavace,tak si myslim,ze jich tam najdes dost

verled
29. zář 2009

holky já už jsme z toho zoufalá, furt něco kupuju a zjišťuju že toho ještě spoustu nemam 😖

sacvi
29. zář 2009

Ahoj holky,
Janička momentálně spinká tak rychle nakukuju 🙂

Dneska sem byla na gyndě a vše ok tak jsem ráda.
Jinak holky ty noce mi dávají zabrat..malá se budí po 3hodinách..např.se vzbudí ve 2h. tak 15min.jí,15min.držím esi si nebrkne (málo kdy jo),pak jdu umýt lahvičku a dudlík a než to nachystám a zalehnu tak jsou 3h.a pak nemůžu usnout jak sem rozespalá i když se mi spát chce a pak je najednou 5h.a malá vzhůru a tak pořád dokola..už se těším až se pořádně vyspím..ale dřív spala v noci i 5h.v tahu nevím proč se to tak změnilo..?!

Jinak se ale máme moc dobře..malá je zaltíčko..miluje pohohu na srdíčko a ráda jezdí a spinká v kočárku a chce si dyž je vzhůru a napapaná povídat 😵 A skoro vůbec nebrečí..večer jí přečtu pohádku a hladím ji přitom po hlavičce 😵 a pak zhasnu a pustím kolotoč a Janička už sama usne (doufám že to nezakřiknu ťuk,ťuk 😅 ).

angetha
29. zář 2009

Ahoj holky, tak jsme konečně doma z kontroly a z návštěvy...
Vendulka bude mít ve čtvrtek 6 týdnů a dnes vážila 4,72 kg a měřila 56 cm...macek 😀 a od kamaráda máme golfky Peg Perego, se těším až s ním budu po městě jezdit... 🙂
BLAHU Ondrášek je opravdu celej taťka 🙂 🙂
EFI v tom Friscu ale je nějaký alkohol, že? Nebojíš se toho? A o tom dudlíku jsem slyšela, ale mám jen digitální..zatím to stačí..
A manžela u porodu jsem chtěla a na jeho sexuální apetit to opravdu pražádný vliv nemělo a byl by určitě zklamaný, že by tam nemohl být se mnou...
PROSTĚJKO...začala jsem zkoušet vlňáčky - na noc natahovací od Disany, pak přidám foto..a Vendulka krásně prděla, měla jen čtvercové plínky, které musíš zachytit pomocí "snapi sponky" aby se nerozjely..ta snapi sponka je pružná, Disany mají široky pletený pas, takže jsem z postýlky slyšela jen samé prdění 😀 😀 😀 😀 vydržela v nich 8 hodin 😅 😅 pak se vzbudila hlady...ale těch 8 hodiny nespala, zabrala až dýl...
a všechny ostatní zdravím.. 😉

carculka
29. zář 2009

ahuuuuuj,jakpak se mate??co novyho??

angetha
29. zář 2009

Sac ahojky...nestraš, Vendulka teď v noci docela dobře spí, tak snad se to nezmění...No a když po kojení usne, tak jí nechám prostě spát a přesunu se doprostřed postele..pokud tedy já neusnu dřív 😀
Ahoj Carculko 🙂

carculka
29. zář 2009

ahooj ange... 😉

angetha
29. zář 2009

Carcul tak co bříško? Co miminko? Co ty? 🙂
PROSTĚJKO..
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

venyska
29. zář 2009

Ahoj holky,tak mrcha opět dorazila.No jo no,klasika,už ani nemám sílu to obrečet,nebo se tím trápit.Tak hurá do pátého snažení

carculka
29. zář 2009

ange..na brisko se jukni,jsem fotila 😀 nekdy kolem vikendu
jinak uz aby byla dalsi kontrola(12.rijna) a snad prcek nebude mit nozky pres sebe 😀 a jinak e mame dobre...akorat na me neco leze ☹
jee tak to pekne Vendulka roste 😀 a kdy ji planujes dat do golfek,jsem koukala ze uz mate 😀

svoja
29. zář 2009

ANGE jezisi ty jsou bozi ty vlnacky🙂🙂🙂 strasne ji to slusi🙂

CAR ahojky🙂

VENYS neboooj, ono to dopadne!!

carculka
29. zář 2009

venys...uviis ze se brzy povede 😉

ahoj svoji..je lip?

venyska
29. zář 2009

svoja:Možná to bylo doteď fakt tim tvarohem co mě dlouho trápil.Myslím si že tím se spermie nemohou dostat