• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
no HEHE teď asi těžko :sweat_smile: .... já myslím, že bys toho jednou litovala...... vrhli jste se do toho, tak bojujte...... já vám fandím :grinning: teď na tom budeš líp, když budeš opravdu měsíčně dostávat 7600,- tak to bude fajn ne? :wink:
30. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jooo to jo :slight_smile: to je jasný! já i doufám, že to utáhneme i s dítětem. prostě jsem to tak chtěli, tak to musíme zkoušet.
30. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE musíme to hold zvládnout..... já jsem teď šťastná aspoň za tu hypotéku, náš finanční poradce se opravdu činí, snad by nám dokázal i se splátkou moc nehýbat, zkouší nemožný :grinning: chudák :sweat_smile: ale vypadá to, že to je na dobré cestě... a to je pro mě základ... s uskrovněním během mateřské a rodičovské jsem počítala, to asi každej, když se rozhodne pro miminko........ já to beru tak, že zdraví je na prvním místě a když budu já a prcek zdravá, tak mi to zatím stačí..... ten zbytek se už nějak zvládne... prostě musí :wink: :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzu:dvojčátková maminko.-)))

prostej.a to by mi nevadilo.-)
30. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu,teda vy jste toho nabrebentili :grinning:

nuki a ty jsi mudra?????

zdravim romika a zuzika :grinning:

a taky hehe nacelnicic,teda ta heidi vypada nechutne dobre,to se nekdo ma

svoji 26tis.teda,ten je zlatej,ne??promin neda mi nereagovat na tvou nechut ohledne financi,vis musi brat v potaz,ze tu jsou holky z ruznych fin.vrstev a ikdyz vy jste na tom dobre treba,tak nekteri jsou na tom hur a musi setrit,pro me by bylo u rodicaku fakt hodne jit treba s nim o 800dolu,nebo jit dolu s materskou,treba kdyz vezmu kocarek,tak ja ho mam o 20 tis.levnejsi a nemenila bych

pro prostejku je proste fin.situace ted problem kord s tou hypotekou,ja jestli nebudu mit treba privydelek u taty,tak jsme taky v prdeli
30. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU s naší finanční situací už to vypadá růžověji :grinning: :grinning: :grinning: finanční poradce se činí chlapec :grinning:
30. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi k tem postarum mysli,ze ty kulickovy jsou maximalne pohodlny,ale zase ten mnolitan drzi krasne tvar na kojeni :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
rto je dobre prostejko,ja jsem taky moc rada ze mame fin,poradkyni,vzdycky nam se vsim pomohla :grinning:
30. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je fakt, že třeba rozdíl 3000.- při mateřský je teda fakt moc! ale zase má v tom SVOJI pravdu. buďme rádi za to, co máme. ta mateřská je i tak parádní si myslím!
30. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem tu zmiňovala, že to není tak dlouho co maminy měly 3500.- a šmitec...
30. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne hehe ja to myslela tak,aby si svoji uvedomila,ze nekdo ma a nekdo nema a pak je pro nej dulezity o kolik se co snizi,kdyz vidim,ze si muzou dovolit kupovat znackove veci,tak nekdo proste na to nema a kazdou korunu obrati trikrat,jak rika moje mamka kazdej si muze vyskakovat jen do vyse sveho platu :wink:

ted jsem hehe docitala,koukam,zte vam neplati zakaznici,na tom krachuje i muj tatka,prace je,ale lidi maji 3 mesice na platbu a pak je teprve urgujes a taha to z nich i 6 mesicu silenost a kazdej ti rekne,ze taky nema,proste zacarovanej kruh,ale tobe s platbou nikdo nepocka (viz.pro vas najem,pro tatku nafta a splatky kamionu)
30. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU a HEHE s těma neplatícíma zákazníkama je to děs fakt :confounded:
30. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si nedovolila někde něco nezplatit kurňa :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky breci mi tu malej,tak ja ho jdu zkusit ukecat na trosku spanku jeste
30. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci-politika/123558/janotuv-balicek-maminky-prijdou-o-tisice.html

tak to je mazec jako, tkaže matešská mi klesne cca o 3000 a tim pádem se nedostanu ani na rodičák na dva roky, takže sama a se 7000??to se můžu jít rovnou oběsit!!!jako bez prdele!!!
30. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER ale ty nastupuješ na mateřskou letos, tebe se to týkat nebude :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:promiň, ale já tomu moc nevěřim, oni už si to ošetřej....... :frowning2: .....ať jim tam všem ale useknou *uráky:grinning:DD
30. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER to je fakt asi zbytečný ti to vysvětlovat že :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto opatření (myslím ta mateřská) se má týkat žen, které nastupují na mateřskou od 1.1.2010 do 31.12.2010... nikoho před tímto datem a nikoho po tomtu datu :wink:
30. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět:slight_smile:))
30. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: já jsem MVDr. ..:slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá jestli BLAHU ukecala nebo neukecala :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak VER k tomu tvýmu strachu (protože tohle tvrdí zákonodárci, že se tě to týkat nebude), tak pokud by se tě to týkalo (protože jsem zajedno s tebou v tom, že jsou to svině a vždycky něco dokáží vymyslet :grinning: ), tak jen tu omelu jednu významnou větu.... buďme rádi za to, co máme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: co na to chceš říct.....
30. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prostejko neukecala.vzala jsem ho k nam do postele on uvidel na lustru plysovy slunicko a zacal se nanej smat a smat a povidat,tak ted jsem odesla z pokoje a on lezi,tak uvidime co z toho bude

nuki tak veterina,jo :grinning: ty delaji taky atestaci?

ver to je sileny co,sama s nejakyma usmolenyma 6840 na mesic a veskery pridavky taky zkrouhli,to je paradicka,vid,a ty bydlis ted s vasima,nebo jako to mas???a tatinek,teda neco prispeje?
30. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak to jsem zvědavá :wink:
30. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je z tohjo ouplny prd,dneska se mu proste spat nechce,nebreci,povida si se mnou,ale evbidentne ospalej nei,tak mi ted pozoval na brisku a ted je na hraci dece :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu tak tak aspoň, že nebrečí...
Prostějko dorazily plínky, jdu je hodit do pračky, uschnou asi až zítra, když je tak hnusně..už se těším :sunglasses:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=357175&vReferer=
30. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko juknmi do alba jak mi pozoval :grinning:
30. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu:to nsad i jo, ale nejdu bydlet k našim orávě....budu bydlet sama...no jsem na to zvědavá....
30. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ange hraje si tu a prdi :grinning: ty vendulce ty vlnacky ale slusi :grinning: a jaky v nich ma dlouhy nohy :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek