• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
svoja:kde se flákáš porád??.-))))...koukala jsem na fotky a ty máš taky ty těhu džíny pěkně plandací co??hmm já v tom právě vypadam jak tlusťoch prosože mi to všude plandá:slight_smile:
30. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange.to je dobře aspoň jí nebude bolet bříšenko
VER spim:slight_smile:
svoji: ukaž kočárek!!!!!!!!!!!!!!

blahu: tak to se pak radši rovnou oběsit :confounded: Ne, dělám si srandu, ale to musí bejt hodně v pr............

No, já šla ve 26-ti letech na potrat, páč jsem neměla tatínka a sama bych dítě neuživila, vím, o čem to je :astonished:
30. zář 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjé já mám dneska asi padla nebo co.... :slight_smile:)) nejdůležitější jsem udělala. tak hurá! dám si kávičku a budu čučet na bednu :D :grinning: to je paráááda... :slight_smile:

tak zatím pá holky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro mě jsou všechny svobodný mamky ty nejstatečnější ženský na světě!!!!!
30. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI ahoj :slight_smile: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI tak parada, to mas i za odmenu:slight_smile: pacek
30. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hehenko :dizzy_face: :dizzy_face: už bydlíme kousek od sebe :dizzy_face:
30. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI moooooc gratuluju k přestěhování.... neboj, za chvíli se zabydlíte a bude to!
my tu teda furt ještě máme místama chaos, ale už je to nejhorší za náma :slight_smile:
hurááá, takže jsi teď coby šutrákem? bezvaa!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL jee, vy uz bydlite v tom luxusnim krasnym bytecku...se mate:slight_smile: mame peg perego GT3

VER jj, jsou vetsi, ale pohodlny aspon...i kdyz teda aspon ty nohavice by mohly byt uzsi....:slight_smile:
30. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: už vidím kočárek, pěknej, to je dobrá investice :wink: Má ho kamarádka a je to kárka výborná :wink: :wink:
ANG :grinning: :grinning:
autor
SVOJI jo jsem ti chtěla říct, že se mi ty gatě z HM taky dost vytáhly... bylo mi to tip ťop a tradá trochu to padá... ale já do toho ještě dorostu, takže nevěším hlavu :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ANGE :slight_smile:))) se s tím ta vaše dceruška necrcá :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
30. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peg Perégo má taky kamarádka a je nadmíru spokojená! :slight_smile: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji z toho jak porad pises,ze kupujes znackove hadriky trebas a ze holky vzdycky tak sepsnes,ze to resi,proste davas najevo,ze vas finance rozhodne netrapi a kdykoliv to holky resi,tak to proste potrebujou resit,promluvit si o tom,stejne jako treba ty o tom kolik uz mas nahore nebo jine problemy

nuki snad to pomuze :grinning: diky
30. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.no dyk právě.-)...a dej si tam normální fotku a nefurt z tý svatby, ti nen i vidět do xichtu
:grinning:
:grinning:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: já mam padla.....čuuus.-)
svoji: no, v luxusním............. teď vypadá spíš jako skladiště a mě chytá hysterák trochu. Momentálně sedím ve starém bytě se zbytkem věcí na zemi s notebookem a nějak nejsem ve své kůži..............

hehe: však se přijdeš za mnou mrknout, né?????? Nebo se stavím já, stejně teď musím párkrát do Ikey :wink: Chaos, no, to je asi to správné slovo, já např. nemůžu najít ponožky............... tak jsem v žabkách a je mi zima celkem :confounded:
AMAL dik

HEHE nojo, sak aspon to nemas na telo ze?...:slight_smile: To neemam rada...I kdyz co je moc to je moc:slight_smile: Nadmiru spokojena? To rada slysim:slight_smile:
30. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami ani nevis jak jsem radfa,ze jsem pri stehovani bylo v porodnici :grinning: a prisla k hotovemu

tak holky zatim púadfime k manzove babi :grinning:
30. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: já myslím, žše to svoja myslela tak, že se s tím stejnak nedá nic dělat, páč na to jsme my tady na koňovi krátké.........

holky, umřela nám další babička, tentokrát manžova :frowning2:
takže Amálka v bříšku bude už na druhém pohřbu, chuděra, s ní to teda otřásá ty moje stavy :astonished: :astonished:
v noci jsem myslela, že rodím..............strašné bolesti břicha jsem měla, naštěstí to byl průjem, ale krve by se ve mně nedořezal :astonished: :astonished: :astonished:
30. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER mě taky není vidět do ksichtu :slight_smile:)))) :grinning: :wink: a do alba si taky radši vkládám foto bez obličejáku... radši. :slight_smile:

AMALLI :slight_smile:)))))))))))))) ježiši takhle prochladneš holka! a to "nejsem ve svý kůži" chápu.. je to prostě změna... ale až budete už jen v novým bytečku, tak to bude rychle fajn! :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jaky znackovy hadriky??? ja??? nepletes si me s nekym??? a ja jsem tady taky penize resila...prostej me vysvetlovala kolik budu mit a tak....mam pocit, ze sis me s nekym spletla nebo spatne pochopila...ja to dnes myslela jako v dobrym, at si tim nezanasej hlavu...ale taky me to sere, ze to budou snizovat, jako kazdou...tos me teda prekvapila ted...
30. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER pá... :slight_smile: :dizzy_face:
blahu: no, tak to ti rovnou můžu říct, že bejt já v porodnici, k hotovému nepřijdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

za sebe říkám, už se nidky nechci stěhovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VER no ja prave ted ksicht nemuzu moc ukazovat vis:slight_smile: :wink: pic:slight_smile:
30. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: však si nějaké fusekle radši koupím tajdle u čonga a klidně je dám do těch žabek, neb zima teda pořádná........... prohledala jsem krabice, ale fusekle prostě nejsou :astonished: :astonished: :astonished:

já balila pěkně systematicky, jenže pak přišli "pomocníci" a nastal chaos, tak jsme se s manžou zavřeli do ložnice a začali halabala házet věci do krabic, aby nám hlavně už nikdo nepomáhal :unamused:
30. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL jee, to je mi lito s tou babcou!!! a ponozky si najdi...ted uz bude zima:slight_smile::slight_smile:

Jo a myslela jsem to presne tak, jak pise amal...jako fakt nechapu ten utok ted od blahu...ja, ktera nakupuje v sekacich, v mimibazaru, maximalne v tescu...
30. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ponožky najdi...........dobrá rada :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek