Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
30. zář 2009

svoja:kde se flákáš porád??.-))))...koukala jsem na fotky a ty máš taky ty těhu džíny pěkně plandací co??hmm já v tom právě vypadam jak tlusťoch prosože mi to všude plandá🙂

verled
30. zář 2009

ange.to je dobře aspoň jí nebude bolet bříšenko

svoja
30. zář 2009

VER spim🙂

amallie
30. zář 2009

svoji: ukaž kočárek!!!!!!!!!!!!!!

blahu: tak to se pak radši rovnou oběsit 😖 Ne, dělám si srandu, ale to musí bejt hodně v pr............

No, já šla ve 26-ti letech na potrat, páč jsem neměla tatínka a sama bych dítě neuživila, vím, o čem to je 😲

hehena
autor
30. zář 2009

žjé já mám dneska asi padla nebo co.... 🙂)) nejdůležitější jsem udělala. tak hurá! dám si kávičku a budu čučet na bednu :D 😀 to je paráááda... 🙂

tak zatím pá holky 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
30. zář 2009

pro mě jsou všechny svobodný mamky ty nejstatečnější ženský na světě!!!!!

hehena
autor
30. zář 2009

AMALLI ahoj 🙂 😵

svoja
30. zář 2009

NUKI tak parada, to mas i za odmenu🙂 pacek

amallie
30. zář 2009

ahoj hehenko 😵 😵 už bydlíme kousek od sebe 😵

hehena
autor
30. zář 2009

AMALLI moooooc gratuluju k přestěhování.... neboj, za chvíli se zabydlíte a bude to!
my tu teda furt ještě máme místama chaos, ale už je to nejhorší za náma 🙂
hurááá, takže jsi teď coby šutrákem? bezvaa!!! 🙂 😵 😵 😵

svoja
30. zář 2009

AMAL jee, vy uz bydlite v tom luxusnim krasnym bytecku...se mate🙂 mame peg perego GT3

VER jj, jsou vetsi, ale pohodlny aspon...i kdyz teda aspon ty nohavice by mohly byt uzsi....🙂

amallie
30. zář 2009

svoji: už vidím kočárek, pěknej, to je dobrá investice 😉 Má ho kamarádka a je to kárka výborná 😉 😉

svoja
30. zář 2009

ANG 😀 😀

hehena
autor
30. zář 2009

SVOJI jo jsem ti chtěla říct, že se mi ty gatě z HM taky dost vytáhly... bylo mi to tip ťop a tradá trochu to padá... ale já do toho ještě dorostu, takže nevěším hlavu 🙂))) 😀 😀 😀

hehena
autor
30. zář 2009

ANGE 🙂))) se s tím ta vaše dceruška necrcá 🙂 😉 😉 😉

hehena
autor
30. zář 2009

Peg Perégo má taky kamarádka a je nadmíru spokojená! 🙂 😵

blahovka.cz
30. zář 2009

svoji z toho jak porad pises,ze kupujes znackove hadriky trebas a ze holky vzdycky tak sepsnes,ze to resi,proste davas najevo,ze vas finance rozhodne netrapi a kdykoliv to holky resi,tak to proste potrebujou resit,promluvit si o tom,stejne jako treba ty o tom kolik uz mas nahore nebo jine problemy

nuki snad to pomuze 😀 diky

verled
30. zář 2009

svoja.no dyk právě.-)...a dej si tam normální fotku a nefurt z tý svatby, ti nen i vidět do xichtu
😀
😀

😝 já mam padla.....čuuus.-)

amallie
30. zář 2009

svoji: no, v luxusním............. teď vypadá spíš jako skladiště a mě chytá hysterák trochu. Momentálně sedím ve starém bytě se zbytkem věcí na zemi s notebookem a nějak nejsem ve své kůži..............

hehe: však se přijdeš za mnou mrknout, né?????? Nebo se stavím já, stejně teď musím párkrát do Ikey 😉 Chaos, no, to je asi to správné slovo, já např. nemůžu najít ponožky............... tak jsem v žabkách a je mi zima celkem 😖

svoja
30. zář 2009

AMAL dik

HEHE nojo, sak aspon to nemas na telo ze?...🙂 To neemam rada...I kdyz co je moc to je moc🙂 Nadmiru spokojena? To rada slysim🙂

blahovka.cz
30. zář 2009

ami ani nevis jak jsem radfa,ze jsem pri stehovani bylo v porodnici 😀 a prisla k hotovemu

tak holky zatim púadfime k manzove babi 😀

amallie
30. zář 2009

blahu: já myslím, žše to svoja myslela tak, že se s tím stejnak nedá nic dělat, páč na to jsme my tady na koňovi krátké.........

holky, umřela nám další babička, tentokrát manžova ☹
takže Amálka v bříšku bude už na druhém pohřbu, chuděra, s ní to teda otřásá ty moje stavy 😲 😲
v noci jsem myslela, že rodím..............strašné bolesti břicha jsem měla, naštěstí to byl průjem, ale krve by se ve mně nedořezal 😲 😲 😲

hehena
autor
30. zář 2009

VER mě taky není vidět do ksichtu 🙂)))) 😀 😉 a do alba si taky radši vkládám foto bez obličejáku... radši. 🙂

AMALLI 🙂)))))))))))))) ježiši takhle prochladneš holka! a to "nejsem ve svý kůži" chápu.. je to prostě změna... ale až budete už jen v novým bytečku, tak to bude rychle fajn! 🙂

svoja
30. zář 2009

BLAHU jaky znackovy hadriky??? ja??? nepletes si me s nekym??? a ja jsem tady taky penize resila...prostej me vysvetlovala kolik budu mit a tak....mam pocit, ze sis me s nekym spletla nebo spatne pochopila...ja to dnes myslela jako v dobrym, at si tim nezanasej hlavu...ale taky me to sere, ze to budou snizovat, jako kazdou...tos me teda prekvapila ted...

hehena
autor
30. zář 2009

VER pá... 🙂 😵

amallie
30. zář 2009

blahu: no, tak to ti rovnou můžu říct, že bejt já v porodnici, k hotovému nepřijdu 😀 😀 😀 😀

za sebe říkám, už se nidky nechci stěhovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

svoja
30. zář 2009

VER no ja prave ted ksicht nemuzu moc ukazovat vis🙂 😉 pic🙂

amallie
30. zář 2009

hehe: však si nějaké fusekle radši koupím tajdle u čonga a klidně je dám do těch žabek, neb zima teda pořádná........... prohledala jsem krabice, ale fusekle prostě nejsou 😲 😲 😲

já balila pěkně systematicky, jenže pak přišli "pomocníci" a nastal chaos, tak jsme se s manžou zavřeli do ložnice a začali halabala házet věci do krabic, aby nám hlavně už nikdo nepomáhal 😒

svoja
30. zář 2009

AMAL jee, to je mi lito s tou babcou!!! a ponozky si najdi...ted uz bude zima🙂🙂

Jo a myslela jsem to presne tak, jak pise amal...jako fakt nechapu ten utok ted od blahu...ja, ktera nakupuje v sekacich, v mimibazaru, maximalne v tescu...

amallie
30. zář 2009

Jo, ponožky najdi...........dobrá rada 😀 😀 😀