Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
2. říj 2009

To vzdycky uplne vyjede, takovej fotbalovej balon, tvrdej jak kamen....no masakr....

svoja
2. říj 2009

😀 😀 😀 to je tema zas 😀 😀 😀

svoja
2. říj 2009

Ja musim na chvili pustit manzela, ale zas prijdu...pokracujte, at si poctu 😀 😀 😀

prosteja
2. říj 2009

SVOJI tak to tvrdnutí bříška je taky možná ten největší blok pro tebe, že ti to přijde že něco není v pořádku...... ale tak 2x týdně taky dobrý ne? 😀

cat79
2. říj 2009

sex je nejlepší téma🙂)))pro někoho jen téma.-))hihihi

blahovka.cz
2. říj 2009

tak jsem tu,snidala jsem a ukladala malyho

sexik v tehu,byl fajn,tak prvni 4 mes,pak jsme ho meli naposledy v sestem mesici,manza se bal,ze by Ondraskovi ublizil a ja nemela chut s tim panderem a uz se ozyvaly bolesti ve strevech jak se malej hejbal

holky ted ctu tu frekvenci sexu v tehu,tak to my jsme to teda flakali,ale je fakt,ze manza delal na byte a pracoval od pul paty po praci az do deseti vecer

cat rady?????asi bych rekla,ze to shrnu jednou vetou a velkou pravdou:Jak v pohode je maminka,tak spokojene i miminko 😀 😀 😀 😀 a jinak uzivat uzivat a uzivat,strasne to leti a ujinak je fajn si jit pro radu na konika,clovek tu najde spoustu zkusenosti - hodne chodim do kojencu cist debaty

blahovka.cz
2. říj 2009

holky ctu ceny tech vanicek a to jste prazandy,ty jo a my tu nasli nejmensi za usmoleny 300 a nic moc kvalita 😠

sacvi
2. říj 2009

ahooj holky 🙂 ,
přejeme s Janičkou mou beruškou krásný den 😵

Holky malá zapomněla že má eště večer a v noci papat 😲 Jedla v 20.15 a pak až v 4.30 😕 Ale aspoň sem se konečně krásně vyspala..i když myslím je eště malinká aby v noci nejedla..je pravda že v těch 20.15 toho snědla fakt hodně ale i tak..a pak usla v 5h.a eště do 8h.spinkala..no a teď na mně taky podřimuje 🙂 Uvidíme co dnešní noc..aby nebyla celou vzhůru 😀

romik84
2. říj 2009

moc gratuluju sac, hlavně aby to Janičce vydrželo

blahovka.cz
2. říj 2009

ahojky sac,tak to byla asi nahoda,ne?ale prijemny vyspani,ne?

sacvi
2. říj 2009

Aho romi..no nevím esi eště není malinká na to aby v noci nejedla..no třeba to byla jedna prospaná noc na půl roku dopředu 😀

A já si včera říkala že dyž se tak hezky večer vyvenčí a pak vykoupe a prokope ve vaně jak bude spinkat ale toto sem teda nečekala 😀

sacvi
2. říj 2009

No parááda blahu 😉 😀

romik84
2. říj 2009

co k tématu sex? neděláme to tak často jako před těhu, ale za to si to užíváme, akorát s orgasmem je to v poslední době u mě horší. taky jsem si všimla, že se mi to tam dole dost změnilo, máte takový pocit?

romik84
2. říj 2009

já si myslim, že když se nevzbudila, tak jí nic nechybělo

prosteja
2. říj 2009

ahooj SAC 😵 tak aspoň jste se vyspaly... 😉

ROMI tak takový pocit zatím nemám, že by se tam dole něco změnilo, ale je fakt, že ty jsi v těhu podstatně dál 😉

sacvi
2. říj 2009

jéé a my už konečně taky sexíkujem 😀

blahovka.cz
2. říj 2009

ja jsem teda zmenu v tehu sexu nepozorovala,akorat opatrnost,jinak to bylo stejne dobry jako pred tehu 😀 akorat po porodu jeste nic nebylo . . ja toho chlapa s tou jizvou ale tejram 😝 😀

sacvi
2. říj 2009

jinak já v těhu neměla vůbec chuť..kdyby celé těhu nic tak by mi to vůbec nevadilo 😅 zato teď!! 😀

prosteja
2. říj 2009

SAC tak povídej přeháněj 😀 😀 je vše ok? 😉

romik84
2. říj 2009

tak já tu změnu pozoruju asi měsíc, jakoby se to tam jaksi připravovalo

sacvi
2. říj 2009

no prostej co bych povídala prostě paráááááda 😀 Chuť se vrátila a to obrovská a mohla bych pořád 😀 Měla sem strach esi to nebude bolet dyž sem byla dost šitá a nic 😉

prosteja
2. říj 2009

no to jsem chtěla slyšet SAC 😀 😀 😀 takže super jo...? bolesti žádný a chuť je velká...... tak gratuluju 😀

svoja
2. říj 2009

No me se to tam taky "zmenilo" me prijde....
Je fakt, ze pro me je nejvetsi blok to tvrdy bricho a pak to hejbani miminka....vam to nevadilo nebo nevadi???

sacvi
2. říj 2009

tak sem ráda že sem Tě potěšila prostejko 😀

svoja
2. říj 2009

SAC myslim, ze kdyz se nevzbudila, tak ji bylo dobre, nelam si hlavu, kdyby mela hlad nebo ji neco chybelo, myslim, ze by ti to dala najevo🙂

Jezisi kam na tu chut chodite? Jako ja ze zacatku vubec, jak me bylo porad blbe...chudak manzel 😅 Ted uz je to s chuti lepsi, furt se me o tom zda a tak, ale zas me to prijde takovy divny....ja nevim no....

hehena
autor
2. říj 2009

čuuus bambule🙂)) jak se máte? copa děláte? a proč? 🙂)) 😀 😵 😵 😵

hehena
autor
2. říj 2009

jé vy se bavíte o sexu... 🙂))

sacvi
2. říj 2009

ahooj hehenko 🙂

prosteja
2. říj 2009

SAC tak je fakt že je to individuální, někdo s tím má problémy, ale jsem ráda za každý pozitivní ohlas 😀

SVOJI já nevím, to jde nějak samo od sebe 😀 mám chuti na rozdávání 😀 a ještě se mi o tom občas zdá 😅

ahooooj HEHE 😵 já se mám dobře, páč je pátek a momentálně se probírám plínama 😀 čekám na jednu kolegyňku než mi tu něco zpracuje, tak studuju 😉 😀

angetha
2. říj 2009

Ahoj holky... 😀
No Vendulka takhle blinkala jen dvakrát tak nevím..je možný že jí tlačí střeva, jak nekakala..
Romiku, já jsem byla tam dole taky taková oteklá, ale po porodu se vše vrátilo do normálu 😉 😎
Svoji mě po tom taky tvrdlo břicho, ale jinak se mi to líbilo 😎 😎 😀 a Vendulka se dřív nenarodila..