• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
kontrola HEHE??? já jdu až 21. 10.
2. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj já jdu 16. 10. v pátek... dal mi na výběr 16, 19, 20... no jsem chtěla co nejdřív :slight_smile:))) :grinning:
2. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE teda abych ti pravdu řekla, já ani nevím, kolik ten náš prcek minule měřil :sweat_smile: :sweat_smile: jsem byla vyvalená tak z těch prstíků a ťapek a toho všeho, že jsem to možná nepostřehla, když to doktor říkal :grinning: ......
2. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to je jasný :grinning: :grinning: mě zase doktor řekne datum, dodržuje pořád tu středu, to jsem ráda..... a jen se zeptá, jestli to vydržíme (s úsměvem) :grinning:
2. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
táááák a já už mám jasno v těch plenkách, tak děkuju ANGE...... našla jsem si paní na MMB co prodává skoro všechny, tak u ní udělám velký nákup a bude :grinning:
2. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=60

na týhle samý stránce píšou, že v 19. týdnu měří 15 - 16 cm... a ve 20. týdnu 15 - 17 cm... tak to tam spíše mají nějakou chybu...

a na tý stránce co jsem vkládala jako první píšou, že ještě v 19. týdnu se to měří jen ke kostrči a ve 20. týdnu, i s nožičkama... takže proto asi takovej rozdíl...

a stejně je to orientační...

v tý tabulce rozměrů od ANGE, je taky miminko jen ke kostrči... ve 27. týdnu, tak vidíš ten rozdíl...
2. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ dej odkáááz... :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no asi tam mají fakt chybu a navíc když se to začíná měřit s nožičkama, tak tam ten posun musí být znát... a spíš bych věřila těm 25cm na konci 20. týdne, protože to je fakt půlka toho, co měří při narození :wink:

HEHE jako odkaz na tu paní???? jo dám, čkej :wink:
2. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale HEHE ty chceš ty sady ne? a ty paní myslím prodává jen nové a dost drahé.... :frowning2: ale já ti pošlu odkaz, ať se můžeš mrknout :wink:
2. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE máš to v IP :wink:
2. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak já bych si samozřejmě nechala poradit. ale ANGE ti tady radí už dlouho a to kdyby mi měla všechno napsat, tak se picne :slight_smile:)) no nevím, jak to udělat. zkusím pak najít něco, co prodávají ženský z druhý ruky a poradím se s ANGE, jestli je sada dobrá...
2. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky :slight_smile: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to zkus třeba spíš aukro :wink:
2. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo PROSTEJ .. jsem se měřila přes pupík a mám 91 cm... já to nechápu... před pár dny to bylo 95... asi se furt dost nadýmám no... ale 4 cm, to je teda mazec...
2. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já koukala na ten odkaz od ANGE - latkovepleny.cz tam je bazárek a tam maminky prodávají ty svoje "sady"
2. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj HEHE tenhle odkaz je taky dobrej :wink: a tam by to šlo koupit ty sady, myslím, že docela levně :wink: a ANGE už ti určitě poradí.... já myslím, že ty POPOLINI jsou fakt dobrý.... :wink:

nooo je možný HEHE, že jsi byla nafouklá :wink:
2. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda hiolky jako dneska vas totalne nestiham,ani docitat :astonished: dala jsem malyho do postylky,tak snad bude chvilku klid
2. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem jukla hehe na pupika pepika a roste krasne,hezky se kulatite

a jukla jsem na ange a jeji podobu,to je proste nedostizna podoby,jedna a ta sama tvar,tatkovo geny mely smulu :grinning:
2. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU :grinning: prej taťkovo geny měly smůlu.... :grinning: to je dobrý :grinning:
2. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je zajímavý holky, že my jsme se ségou obě pěkná směska obou rodičů.... :wink:

BLAHU mě od minula myslím vůbec nevyrostl... ale teď to začnéééé :slight_smile:))) :grinning:
2. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostejko asi tak jako mely ty moje smulu u Ondraska :grinning:

hehe ja jsem teda dost podobna tatkovi,jsem jeho kopie,z mamky taky nemam ani tuk,to se ti zda hehe ze nevyrostl,je videt,ze ti rostou prsa i bricho :wink:
2. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky ja jsem hotova a to zvire spalo od rana jen hodku,ani ne a to je vzhuru od pul sedmy,vubec nechce spat,to ja joooo :grinning:
2. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE počkej až si tu budeme měřit pupíky příští rok v únoru :grinning: to budeme ještě vzpomínat na ty malý bubínky :sweat_smile:

BLAHU nechce se mu spinkat no..... prej zvíře :grinning:
2. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko to je jeho pracovni nazev po porodu,tatka mu taky rika,tak pojd ty moje zvire,jdeme jist a tak :grinning: tak ted uz snad usnul asi na popatej pokus s dudlikem a kolotocem :wink:
2. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko a hned jak poradne domkne vicka a zabere poradne,jdu na gauc,ja jsem fakt hotovka dneska :pensive: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobrej pracovní název BLAHU :grinning:
2. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím BLAHU, však si běž dáchnout taky :wink:
2. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaaaaaaaaaaa prisla moje chvile,zabral poradne,tak snad bude alespo hodinku spat,ikdyz zakon schvalnosti funguje furt,takze sotva lehnu probudi se :grinning: :grinning: :grinning: uvidime zatim :grinning:
2. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme z fitka:slight_smile:už se nám teda cvičí pěkně těžko.-)
Jojo, těch 8kg nahoře je sakra znát, ani ty schody nevyjdu:slight_smile:)))

Venku je zima jak v morně a já mám dneska strašně lítání, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ange koukala jsem na fotečky, podoba se nezapře:slight_smile:))
2. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky... budete kupovat nosítko, nebo šátek??? ty ceny jsou dost podobný... :confused:
2. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek