Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
2. říj 2009

kontrola HEHE??? já jdu až 21. 10.

hehena
autor
2. říj 2009

jj já jdu 16. 10. v pátek... dal mi na výběr 16, 19, 20... no jsem chtěla co nejdřív 🙂))) 😀

prosteja
2. říj 2009

HEHE teda abych ti pravdu řekla, já ani nevím, kolik ten náš prcek minule měřil 😅 😅 jsem byla vyvalená tak z těch prstíků a ťapek a toho všeho, že jsem to možná nepostřehla, když to doktor říkal 😀 ......

prosteja
2. říj 2009

HEHE tak to je jasný 😀 😀 mě zase doktor řekne datum, dodržuje pořád tu středu, to jsem ráda..... a jen se zeptá, jestli to vydržíme (s úsměvem) 😀

prosteja
2. říj 2009

táááák a já už mám jasno v těch plenkách, tak děkuju ANGE...... našla jsem si paní na MMB co prodává skoro všechny, tak u ní udělám velký nákup a bude 😀

hehena
autor
2. říj 2009

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=60

na týhle samý stránce píšou, že v 19. týdnu měří 15 - 16 cm... a ve 20. týdnu 15 - 17 cm... tak to tam spíše mají nějakou chybu...

a na tý stránce co jsem vkládala jako první píšou, že ještě v 19. týdnu se to měří jen ke kostrči a ve 20. týdnu, i s nožičkama... takže proto asi takovej rozdíl...

a stejně je to orientační...

v tý tabulce rozměrů od ANGE, je taky miminko jen ke kostrči... ve 27. týdnu, tak vidíš ten rozdíl...

hehena
autor
2. říj 2009

PROSTEJ dej odkáááz... 🙂

prosteja
2. říj 2009

HEHE no asi tam mají fakt chybu a navíc když se to začíná měřit s nožičkama, tak tam ten posun musí být znát... a spíš bych věřila těm 25cm na konci 20. týdne, protože to je fakt půlka toho, co měří při narození 😉

HEHE jako odkaz na tu paní???? jo dám, čkej 😉

prosteja
2. říj 2009

ale HEHE ty chceš ty sady ne? a ty paní myslím prodává jen nové a dost drahé.... ☹ ale já ti pošlu odkaz, ať se můžeš mrknout 😉

prosteja
2. říj 2009

HEHE máš to v IP 😉

hehena
autor
2. říj 2009

no tak já bych si samozřejmě nechala poradit. ale ANGE ti tady radí už dlouho a to kdyby mi měla všechno napsat, tak se picne 🙂)) no nevím, jak to udělat. zkusím pak najít něco, co prodávají ženský z druhý ruky a poradím se s ANGE, jestli je sada dobrá...

hehena
autor
2. říj 2009

díky 🙂 😵

prosteja
2. říj 2009

HEHE to zkus třeba spíš aukro 😉

hehena
autor
2. říj 2009

ty jo PROSTEJ .. jsem se měřila přes pupík a mám 91 cm... já to nechápu... před pár dny to bylo 95... asi se furt dost nadýmám no... ale 4 cm, to je teda mazec...

hehena
autor
2. říj 2009

no já koukala na ten odkaz od ANGE - latkovepleny.cz tam je bazárek a tam maminky prodávají ty svoje "sady"

prosteja
2. říj 2009

jj HEHE tenhle odkaz je taky dobrej 😉 a tam by to šlo koupit ty sady, myslím, že docela levně 😉 a ANGE už ti určitě poradí.... já myslím, že ty POPOLINI jsou fakt dobrý.... 😉

nooo je možný HEHE, že jsi byla nafouklá 😉

blahovka.cz
2. říj 2009

Teda hiolky jako dneska vas totalne nestiham,ani docitat 😲 dala jsem malyho do postylky,tak snad bude chvilku klid

blahovka.cz
2. říj 2009

Tak jsem jukla hehe na pupika pepika a roste krasne,hezky se kulatite

a jukla jsem na ange a jeji podobu,to je proste nedostizna podoby,jedna a ta sama tvar,tatkovo geny mely smulu 😀

prosteja
2. říj 2009

BLAHU 😀 prej taťkovo geny měly smůlu.... 😀 to je dobrý 😀

hehena
autor
2. říj 2009

to je zajímavý holky, že my jsme se ségou obě pěkná směska obou rodičů.... 😉

BLAHU mě od minula myslím vůbec nevyrostl... ale teď to začnéééé 🙂))) 😀

blahovka.cz
2. říj 2009

no prostejko asi tak jako mely ty moje smulu u Ondraska 😀

hehe ja jsem teda dost podobna tatkovi,jsem jeho kopie,z mamky taky nemam ani tuk,to se ti zda hehe ze nevyrostl,je videt,ze ti rostou prsa i bricho 😉

blahovka.cz
2. říj 2009

teda holky ja jsem hotova a to zvire spalo od rana jen hodku,ani ne a to je vzhuru od pul sedmy,vubec nechce spat,to ja joooo 😀

prosteja
2. říj 2009

HEHE počkej až si tu budeme měřit pupíky příští rok v únoru 😀 to budeme ještě vzpomínat na ty malý bubínky 😅

BLAHU nechce se mu spinkat no..... prej zvíře 😀

blahovka.cz
2. říj 2009

prostejko to je jeho pracovni nazev po porodu,tatka mu taky rika,tak pojd ty moje zvire,jdeme jist a tak 😀 tak ted uz snad usnul asi na popatej pokus s dudlikem a kolotocem 😉

blahovka.cz
2. říj 2009

prostejko a hned jak poradne domkne vicka a zabere poradne,jdu na gauc,ja jsem fakt hotovka dneska 😔 🙂

prosteja
2. říj 2009

to je dobrej pracovní název BLAHU 😀

prosteja
2. říj 2009

to věřím BLAHU, však si běž dáchnout taky 😉

blahovka.cz
2. říj 2009

aaaaaaaaaaaaaaa prisla moje chvile,zabral poradne,tak snad bude alespo hodinku spat,ikdyz zakon schvalnosti funguje furt,takze sotva lehnu probudi se 😀 😀 😀 uvidime zatim 😀

cat79
2. říj 2009

Zdravíme z fitka🙂už se nám teda cvičí pěkně těžko.-)
Jojo, těch 8kg nahoře je sakra znát, ani ty schody nevyjdu🙂)))

Venku je zima jak v morně a já mám dneska strašně lítání, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ange koukala jsem na fotečky, podoba se nezapře🙂))

hehena
autor
2. říj 2009

holky... budete kupovat nosítko, nebo šátek??? ty ceny jsou dost podobný... 😕