• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
5. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určitě CARCUL :slight_smile: :wink: tohle neřeš... teď můžete mít holku, pak kluka... a tohle se mi zdá prostě zvířátkový, takže určitě pro oba... a mimču to stejně bude jedno :slight_smile: :wink:
5. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,krasny hadriky..a ty kalhoty a vesticka,mlask :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj ty se nám právě taky líbily, že jsme je tam nemohli nechat i když furt nevíme, co to bude :slight_smile:)))) jsme si říkali, že si to buď schováme, nebo dáme kamarádce :slight_smile:)
5. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul může i pro kluka i pro holku :wink: přesně jak říká Hehenka :slight_smile: my máme půjčenou autosedačku do 1 roku, to vajíčko a máme to celý modrý, budeme mít holčičku a neřešíme barvu....navíc výhoda u holek je to, že můžou nosit jakoukoli barvu, kdežto dejte klukovi růžovou :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,tak ho jdu objednat :grinning: :grinning: :grinning: vcera uz jsem mela nakupovaci :grinning: :grinning: :grinning:

fakt jste koupili krasne :wink:
5. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj taky myslím :slight_smile:))) proto jsem si v tom sekáči brala ty dupačky s dlouhým rukávem (či jak se tomu říká) modrý...
růžových kousků tam bylo taky několik, ale to by byl chudák pindík a eště by mi z něj vyrostl šamponek a tátu zálesáka by klepla pepka :D
5. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...tak ho beru :grinning:
5. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL bezva... gratuluju k nákupu!!! :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mě ho asi půjčí kamarádka, takže s tím zatím nespěchám... .)
5. říj 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,me uz chyta nakupni horecka,ale zatim se drzim kdyz nevim poradne pohlavi
5. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my zatím koupili tyhle hadříky, bo jsme byli v tom sekáči za Phou... jinak jsem po screeningu koupila dvě bodýčka a mikinku. a jinak jsme zatím nekupovali ještě nic. ani ten kojící polštář, i když o něm už začínám uvažovat, když PROSTEJ s Orchi píšou, že se v tom dobře hoví a líp se spí...
5. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
na koj.polsta se chystam taky,ale vubec nevim jakej :frowning2:
5. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem teď na tom veletrhu natrefila na jeden parádní, výplň kuličková, prací povlak, i ten vnitřek (po vyprázdnění kuliček)... potah se mi moc líbil... stál 470.- ale nevybrali jsme prašule a ten veletržní bankomat nefungoval... :( ale jak se to jmenovalo a kde se to dá sehnat netuším...
5. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale dneska sem vkládala ORCHI tohle... ten je teda o dost dražší...
http://www.babydracek.com/zbozi/3061--kojici-polstar-nattou-6-v-1-active-play
5. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe nad tim sem uvazovala,ale objednala jsem uzasnou hraci deku a to lehatko,tak koupim nakej levnejsi polstar...skoda ze nevis jak se jmenoval tamten
5. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja musim..paaaa
5. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL původně jsem chtěla objednat tady

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23337519&tab=2
5. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brala bych tu zelenkavou sadu... mám radši moderní potisky látek, pruhy, jednoduchý kytky, kruhy, nebo tyhle ikea látky... já právě nemusím medvídky a takový věci...
5. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR jestli jsi vysoká, tak by byl dobrej tenhle... 210 cm

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21978161&tab=2

s dvěma potahy stojí 850.-
5. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE vím, že jsem otrava, ale co říkáš na tuhle sadu??? :dizzy_face:

http://www.malvik.cz/Vse-k-prebalovani/pleny/sada-od-narozeni-po-nocnik
5. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jste někdy holky viděly dražší přebalovací komodu???? .)))

http://www.malvik.cz/Prebalovaci-pulty/drevene-komody/Bebe-Jou-komoda-Porto
5. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
buéééééééé já sama samička... :sweat_smile:
5. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf ja jsem tu!!nez pujdem cvachtat :grinning:
5. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdeme koupat pa paaa
5. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... :slight_smile:
Hehenko myslím, že nejmladší tu jsem já (22) a všichni kolem ( v práci, ve vsi, lidi ze školy i ostatní) plánují, čekají, nebo už mají mimi. Většina je už i vdaných nebo ženatých - ženil se mi v létě spolužák, bylo mu 21, teď spolužačka ve 22 letech.
Bambino Mio je určitě lepší jak Pop in, na začátku jsem je taky chtěla :wink: myslím, že to je taková klasika, pokud do toho nejsi zažraná jako já :sunglasses: Něco taky svědčí o tom, že jsou na trhu už několik let, navíc seženeš i použité sady na MMB :wink:
A dnes se bude Vendulka koupat s tatínem ve vaně :slight_smile: :slight_smile:
A ta komoda je za ty prachy pěkně kýčovitá :unamused: jak z cirkusu
5. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu jak jsem slíbila, bylo to teda náročný, ale všechno jsem zařídila a dala si i super salátek a černý pííívo:slight_smile:))
Copa jste probírali důležitého??Omrknu odkazy, fotečky a bříška.....
5. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tady:slight_smile: Byla jsem s tehotnou kamaradkou venku a bylo to boziiii:slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Svoji s těhu kámoškama je to teď nej.-))))že jo??Já jdu zítra.-)))

Copa se tu dneska probíralo?něco důležitého?
Já jen zjistila od kamarádky teojité maminky už brzo že nejlepší papírové pleny jsou pemperś s aloe vera..pro ty co chtějí papírovky:slight_smile: a kosmetika pro mimi seba med a bepanthen....jinak ten koš na pleny co absorbuje pach je prej na 2 věci:slight_smile:))))takže asi tak:slight_smile:))))
5. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT jj, celou dobu jsme mluvili o tehu a mimiskach...je to bomba to s nekym takhle proklafat:slight_smile:

Prave jsem si vylila do klina caj....jsem naklopila hrnicek moc brzo :sweat_smile: :sweat_smile: Jdu spat...nejvyssi cas :wink:
5. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek