Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
29. čer 2009

svoji zatím to tak dělám 😀 nejvíc odpočívám na gauči 😀 a přeji hezký poslední pracovní den 😉 ty se máš 😅

petul vydržžžžžž 😀 už to máš za pár 😉

a ty testíky, no utvrzuje mě to v tom, že tam prcek fakt je 😉 protože o něm skoro vůbec nevím 😀 na ty nevolnosti mi pomáhá čajík, takže i to se ustálilo 😵

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

prostej je o víkendu jsme začala prát malému věci a tak strašně špatně to schne , že jsem ještě teď naštvaná 😠

prostej a nemůžem mít i dvojčátka 😎 😉

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

a nebo si kup lízátka myslím ze zázvoru

prosteja
29. čer 2009

petul to věřím, mě prádlo taky strašně špatně schne 😠 to je k zlosti pak 🙄

počkej, jak dvojčátka? jako já petul? 😲

prosteja
29. čer 2009

petul lízátka mám objednaný 😀

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

no prostej ty 🙂

prosteja
29. čer 2009

petul nestraš 😀 😲

to napadlo i mýho..... protože já měla 2 folíky, jeden na pravé straně měl prasknout určitě podle doktorky a ten druhý možná 😲

prosteja
29. čer 2009

ale já myslím, že neee petul 😉 u dvojčátek se tvoří hcg v dvojnásobném množství, mě se stínek ukázal až 13 DPO, to si myslím, že u dvojčat by se mi ukázal daleko dřív 😉

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

no však do čtrtka se necháme překvapit 😀 😉

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

Prostej už se musím loučít, ať všechno ztihnu to co chci, ale ještě v pauzách mrknu 😎

prosteja
29. čer 2009

petul neeee.... je tam jen jeden prcek a je tam, kde má být 😀

jj, taky se tu musím vrhnout do práce, ale vůbec se mi nechce 😠 tak zatím papa 😵

cat79
29. čer 2009

Dobré ranko všeem🙂)
Tak jste koukám probrali včera ještě porody🙂 já zatím nevím. ale časem se vše dozvím a jelikož jsem z malého města a na výběr nemám, je to jasné🙂)

Jinak Svoji na zítra se taky strašně těšíím🙂)))v kolik jdeš?My v 9.30:-)Já mám pleť už hezkou, koupila jsem si kosmetiku od Mary Kay a moc mi pomohla, ale já nikdy moc na akné netrpěla, ani v pubertě.

Petulko a Edíku, za chvilku se uvidíte tváří v tvář🙂)))

Holky jdu do fitka, dneska bude blázinec, tak ať to vše stihnu, odpo velký ákup, nemáme už ani pastu na zuby.-)))ale páč miláček nákupy nenávidí, děláme jeden veliký za měsíc a nenechá se ukecat dřív🙂))hihihhi

Tak krásný den, prostějko super že testíky se pořád vylepšují🙂

eeefffaaa
29. čer 2009

ahoj holky a miminka!!

anget jj ten kocarek je tako jumper a barvicku mame uplne stejnou..ja chtela neutralni a trocu vyraznejsi aby nas bylo pekne videt,je to lepsi i kvuli autum a tak a druhy mimco muze byt holciicka takze radsi neutralni kocarek

koukam ze jste se bavily o porodu...ja jsem taky pro klystyr,pry se vam po tom hrzne ulevi a nemate takovy tlaky a nechci aby se me tam stala nehoda 😅 to by me asi vadilo,pro nastrih jsem taky,ale kdyz nebude tak se zlobit nebudu 😀 a hlavne to chci mit rychle za sebou,ale to chce asi kazda 😀 😀

prosteja
29. čer 2009

ahoooj cat a mimi 😵 jj testíky jsou silnější a silnější, to už snad ani není možný 😀 😲

ahoooj efi a Davídku 😵

eeefffaaa
29. čer 2009

no ahoj prostej a miminko!!uz jsem myslela ze tu nikdo neni... 🙂 zrovna premyslim co budu dneska delat,ale asi nic moc 😀 v noci jsem skoro nespala,takze jsem jak prejeta,obed mam ze vcerejska,takze se budu asi flakat

prosteja
29. čer 2009

efi no já makám 😀 mám čtvrtek a pátek dovču, tak tu musím všechno udělat 😉

no s tím spaním to bude asi horší a horší 😖

eeefffaaa
29. čer 2009

jj to bude,uz se emuzu dockat az bude prcek venku a budeme ho muchlinkovat 😵 😵 tak to se mas ze mas dovcu...taky bych ji u Milana brala,ale ten si ji bere az od 13.7. do ty doby budu doma samotinka ☹

prosteja
29. čer 2009

efi my jdeme ve středu do divadla a to bude končit až bůhvíkdy, takže jsme si řekli, že ve čtvrtek by se hodila dovča, no a v pátek nepůjdeme přece do práce, když je navíc v pondělí svátek 😀 takže budeme dlouhých 5 dnů doma..... 😵 a ve čtvrtek snad uvidíme tu naši bublinku, tak to by bylo parádních 5 dnů 😀

eeefffaaa
29. čer 2009

no prostej to jo,to nema cenu chodit do prace a jen si uzivejte!!!to uz se nemuzes dockat UTZ co...ja jdu taky ve ctvrtek na kontrolu,ale uz bohuzel bez UTZ ☹ tak jsem zvedava co mi rekne,doufam,ze mi rekne ze to brzy vypada na porod...to bych byla docela i rada

prosteja
29. čer 2009

jé efi, tak to na tebe budu mooooooc myslet 😵 snad pro tebe bude mít doktor dobrou zprávu 😉 na utz se hrozně těším, to si asi vzpomínáš, jak jsi se těšila ty 😀 no a i když vím, že nic moc neuvidím, tak jsem ráda, že jdu takhle brzo, vyloučí se mimoděložní, nový doktor si mě aspoň zapíše, na všem se domluvíme....... paráda, fakt už se těším 😉

eeefffaaa
29. čer 2009

no prostej ja nemohla na prvni UTZ ani dospat a prislo mi to,ze to strasne pomalu utika do toho dne,takze naprosto chapu jak moc se tesis,hlavne kdyz si na to tak dlouho cekala...no taky doufam,ze bude mit pro me jen dobry zpravy,ze uz se treba zacinam otvirat nebo tak neco 🙂 uz by to pomalu i chtelo

prosteja
29. čer 2009

efi tak ještě máš měsíc čas 😉 ještě vydržžžž, ať se Davídek krásně dopeče 😀

taky se hrozně těšíme efi, oba i s manželem 😵 a mě to docela utíká, protože jdu fakt brzo po objevení // 😀 dnes jsem podle menstruace 5tt+0 takže začínám 6. týden neoficiálně 😵

lenka_bohousek
29. čer 2009

Krásné pondělní dopoledne milé těhulky a snažilky 😵
Jakpak se máte a jaký jste měli víkend? A co naše čerstvé těhulky, už vás trápí nějaké těhotenské neduhy?

My jsme měli cyklistický víkend, pěkně jsem si protáhla kostru a budu jezdit pořád, abych shodila pár kil, které mi přibyly po clostíku.

prosteja
29. čer 2009

ahooooj Leni 😵 to zní jako super víkend 😀 😉

těhotenský neduh číslo jedna, běhám pořád na záchod 😀 😀 😀 a těhotenský neduh číslo 2 jsou strašně citlivá prsa 😲 😲 😲 jinak zatím nic Leni..... a co ty? jak se cítíš? po ovulce? 😉

lenka_bohousek
29. čer 2009

Prostej, teda to lítání na záchod ti nezávidím a prsa taky ne, já je měla tentokrát citlivá právě i při ovulce. Ještě v sobotu dopoledne mě tlačily vaječníky, pak už v pohodě, takže předpokládám, že tím ovulka skončila. No a snažili jsme se o 106, tak snad to k něčemu bude. No a já si včera dala v jednom kempu klobásku na grilu a dneska z ní mám pěknou běhavku 😀

eeefffaaa
29. čer 2009

jo prostej myslim,ze uz je dopecenej az az a za tech 14 dni uz bude tak akorat 😀 uz by nicemu nevadilo,kdyby prisel driv a me uz vubec ne 😀

ahoj Leni!!!tak to jste si vikend pekne uzili 🙂 to ja cely vikend budto drela gauc nebo byla zaborena v gauci 😅

prosteja
29. čer 2009

leni držííííím všechno co mám, aby to vyšlo 😉 😵

tak tyhle neduhy si zatím užívám Leni 😀 když vím, že je to kvůli prckovi, tak klidně 😀

eeefffaaa
29. čer 2009

holky zatim se s vami loucim...jdu dat pradlo do pracky a asi trochu poklidit...sice se mi moc nechce,ale musim aspon nejak protahnout kostru 🙂 tak zatim ahoj

prosteja
29. čer 2009

no efi někde jsem četla, že to není pravda... 😖 sice nastávající maminka už chce, aby byl prcek venku, a třeba podle utz to vypadá, že je velký, ale utz prý může klamat až o půl kila 😲 což jsem teda čuměla... a zkušenosti maminek, co porodí třeba v 36 nebo 37 týdnu nějak nečekaně, nejsou dobré 😖 miminko si řekne, kdy je čas jít ven a pokud to něco uspěchá, tak to není dobré, miminko pak má problémy, protože je třeba slabé 😉 takže klid efi, Davídek teď ví nejlíp, kdy se na svět vyklubat, tak to musíte nechat na něm 😉 a papa 😵

lenka_bohousek
29. čer 2009

Ahoj Efi, no ty jsi měla taky super víkend 😀

Prostej, až budu těhule, tak se ze všech těchto neduhů budu radovat 🙂

Holky, taky se na chvíli rozloučím, musím pracovat, furt člověk aby v práci pracoval, to je hrůza 😅