• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Blahu náš rozpočet na dárky bude taky nižší než jindy, se nedá holt nic dělat....ale hrneček s fotkou je krásnej nápad :slight_smile: díkes za tip :wink: :dizzy_face: a kde se dá nechat udělat?
7. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky příští neděli máme první termín :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci zeptej se treba ve fotolabu,ale urcite vim,ze to jde i v DM drogerii :grinning: no musi byt mensi,navic v listoparu prechazim na rodicak,si rikam,ze bych si o to taky mela jit uz zazadat,asi to udelam dneska,pojedu do mesta to vyridit,nez me vyzvedne manza :slight_smile:

tak prvni termin,ju,teda to byla rychlost to tehu,co :slight_smile: takova cesta rychlikem
7. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci:jeee ty se máš já už chci taky:slight_smile:
7. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
svítíčko sluní.... zpíváčci ptákají.... no není to nádhera? :slight_smile:))) :grinning:
7. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu narkmit Ondraska pa prijdu
7. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu díkes, v DM mám tu klubovou kartu, tak půjdu radši tam...ve fotolabu to bude asi drahota :slight_smile: jj byla to rychlost, sice to mi utíkalo pomalu a teď to už začíná zase letět, pořád přemýšlím co mi ještě zbývá, ale už asi nic :slight_smile: zbývá mi jenom ležet a čekat :grinning:

ahoooj Ver, neboj však se taky dočkáš :wink:
7. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI pááááni,...... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
7. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a mě se těhulení líbí... ještě tak tři týdny a mohlo by se to na chvíli zastavit, abych si to užila :slight_smile:))) :grinning:
7. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát, že až se nám Terez narodí, tak manža to sem asi nenapíše jako manža Bae....se to holt dozvíte až se vrátím...
7. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI to vůůůbec neva... a nechceš a nám pak někomu poslat textovku??? :slight_smile: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe jj taky se mi těhulení líbí, akorát že tenhle poslední měsíc je dost náročnej, už cejtím jak se valím a manža mi to říkal taky, taková ta kachní chůze :grinning: :grinning: :grinning: jsem pořád unavená, břicho docela dost tvrdne, bolej kyčle a když Téra otáčí hlavičkou, tak to docela bolí až řeže, ale dr říkal, že je to normální....prostě takový normoš těhu bolístky, který si prožije každá :dizzy_face: :sunglasses: ale je to nářez, hlavně už se na tu naši prdelinku těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, tak posílám do IP tel. číslo, ať to máte hnedle z první ruky :wink: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI jj to je přesně ono, právě proto říkám, že v určitý fázi bych to těhu na chvíli zastavila... kdy má ženská relativně malý bříško, ale už jasně cítí pohyby...

kdy se ti Terezka začala pořádně hejbat???
7. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe uloženo :dizzy_face:
mno já myslím, že tak v tom 21. až 22. týdnu už byla pořádně cítit, ale přesně už to nepamatuju, ze začátku ten první týden pohybů byl takový jako že jo a ne a pak to začalo, to už pak byly docela buchance :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpet,malej se najedl a spi jako dudek,jeste jsem si stihla umyt hlavu
hehe a kdy jdete na utz?mozna jsi to uz psala a ja nezaregistrovala
7. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 21. týdnu jsem byla v Gennetu na velkým utz a tam už se mlela pořádně :sunglasses: jsem si vzpoměla :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zlatíčka!

Blahu vy jste teda rychlíci!

Tý jo monči ty už taky můžeš rodit každým dnem co! :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky orchi!!!!!!!kde mas ikonku????snad ti ji taky nesmazli admini??? :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Orchi :slight_smile: no jo, kdepak máš ikonku?
7. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo v pondělí mi jí smázli! :angry: Musím vybrat něco nového!
7. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj PRVUŠKY :dizzy_face:

Nějak nestíhám...japa se všechny máte?
7. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI: jak jako zapečenej sýr v hrnku? To bych vyzkoušela...jak se to dělá??? :confused:
7. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa prisla se na nas podivat zuzka 3v1 :grinning: tak to jeste porad te trapi nevolnosti??? :grinning:

orchi me ji taky smazli i svoje,maji asi roupy,tak mazou ikony :unamused: jukla jsem do alba na rajce,ale nemas tam nove briskooo :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ahoj těhulko 3v1! :grinning: Z tebe mám hroznou radost! Jakpak se všichni tři máte? :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj.....vy zlobilky :grinning: Máme se (doufám) všichni tři dobře, v pátek jdu na kontrolu, tak už počítám hodiny a jsem strašně nervózní, protože už jsem si zvykla, že čekám 2miminka a nechtěla bych o jedno přijít. Vím, že s tím nic neudělám, ale prostě doufám, že všechnu smůlu jsem si už vybrala a že teď už bude vše na 100%.

Blbě mi už vlastně ani není, jenom když se nenajím....ráno to musím stihnout do půl hodiny po probuzení, jinak je zle. A dneska už jsem teda měla namále. Manža odjel brzo ráno a já jsem v 7 musela s pejskovou....no, chudinka, popoháněla jsem jí, ať už se vyčůrá...... a najednou to na mě přišlo, trhla jsem vodítkem a letěly jsme domů...... bylo to tip ťop :grinning:
7. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj orchi a zuzu:slight_smile:)))
7. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe.no mě to taky bavilo, ale hlavně bych už chtěla ulevit od těch bolestí :cry:
7. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi mě zas poslali upozornění, že podle pravidel může být v albu nejvíce 2 bannery, muzika nebo tak, takže jsem tu písničku, co jsem tam měla musela taky smáznout :angry:

ahooooj Zuzi 3v1 :dizzy_face: tak jakpak užíváš těhu? kdy jdeš na kontrolu?
tady je receptík na ten smažený nesmažený sýr :wink:
150 g tvrdého sýra
200 g šunky
4 celá vejce
4 čajové šálky
tuk a strouhanka na vymaštění hrnečků

Toto je tip na výbornou a rychlou večeři, přičemž odpadá obalování sýra v trojobale. Není to tak tučné a sýr nevytéká na pánev. Postup je velmi jednoduchý.....

Sýr nastrouháme a šunku najemno nasekáme na malé kousky.Hrnky řádně vymastíme, vysypeme strouhankou a naplníme. Začínáme vrstvou strouhaného sýra, na sýr následuje nasekaná šunka, na šunku rozklepneme vajíčko, na vajíčko opět navrstvíme šunku a poslední vrstva je opět sýr.
Naplněné hrnky vložíme do vyššího plechu, nebo pekáčku, který zalijeme vroucí vodou, tak do ½ výšky hrnečků. Pak vložíme do rozpálené trouby a pečeme při vysoké teplotě - cca 230 st. C po dobu cca 20 minut do zlatohnědé barvy. Podáváme s vařenými či opečenými bramborami a tatarskou omáčkou.

Tak jsem na to zvědavá, dneska to budu dělat k obídku :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom teda dneska jsem moc smutná, kamarádka z disk.o mimoni v pondělí přišla o druhý vejcovod....teď už jí zbývá jenom umělko...... všechno jsme prožívaly spolu, byla na laparce o týden dřív, v červnu prodělala potrat....a teď tohle...je mi jí moc líto :cry:
7. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek