• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Počkej Svoji tlak 85/40 to je nesmysl:slight_smile:)))))nemůžeš mít systolickej 40...to bys byla tuhá:slight_smile:))

Já mívám 90/60 a už je to dle Dr. na hranici...
Ty se teda máš, že máš oproti původní váze jen 2kg nahoře:slight_smile:)hihihihi, to mi 8kg:slight_smile: ale zase se cítíme dobře, ono to půjde rychle dolů:slight_smile:
My jdeme taky 27.10. na poslední UTZ, alespoň myslím, už aby to bylo, chci prďolku vidět:slight_smile:))))
Já jdu zítra na 1. těhu kurz, szrašně se těším, jsem zvědavá jak to probíhá a tak:slight_smile:))
7. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver taky jsem na to myslela, mívám chuť na vínečko večer k telce, ale nedělá mi dobře a s tou mou těhu kámoškou jhsme si říkaly že to bude pohoda až dáme prcky chrnět a picnem se a pokecáme a nebo někam vyrazíme....holky já bych táááááááááák tančila!!!!!
7. říj 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Svoji kolik vážíš...jestli se můžu zeptat:_)???a ty Ver?
7. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Svoji mrkni na mou poslední fotku ze včera..jak nám vyrostlo bříško, strašnej skok za 1 týden:slight_smile:)))
7. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat:viď taky si říkám, to už by byla tuhá ne??...no já taky:slight_smile:to trsání hází to se mnou kdykoliv slyšim pěknou music:slight_smile:))

jinak já vážim už 75kg a mam 10kilo hore :frowning2:
7. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je to stejně sranda.-)))))já mám takovej šílenej pupek:slight_smile:))).....a tak mívám 110/70:slight_smile:
7. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver to je normální, já mám teda 70kg rovnejch..zatím
Holky jedu do města, budu tu zase tak za 2h...tak zaťa paťa
7. říj 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky me ten tlak taky vydesil...ale fakt tam mam 85/40!!! A nikdo me k tomu nic nerekl...

CAT kraaaasny brisanko:slight_smile:jeeee, tehulinka:slight_smile:

Vazim 74,5...pripadam si jako slonice, ale uprimne: myslela jsem, ze to bude horsi....jesteze jsem predtim zhubla tema nevolnostma....Doufam, ze po porodu se dam dokupy a budu mit postavu jako driv (teda driv jako hodne driv, nez jsem pribrala...)
7. říj 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z toho si nic nedělejte, já začínala na 70 :wink:
Svoji gratuluju k té kontrole. ale ten tlak je opravdu hodně nízkej :confused:
A taky se těším až se s manželem "ožereme" :grinning: na jaře jdeme na svatbu, nejspíš oba za svědky, tak si to užijem. Vendulka bude u babičky :sunglasses:
7. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už prosím pěkně přibala 4 kila a to jsem teprve v půlce :slight_smile:)) 66 kilíček - tak snad jsem tě CAT uklidnila :slight_smile:)) :dizzy_face: :wink:

SVOJI ten tlak je divnej.. to by ti dr. určitě k tomu něco řekl. a to tam máš i zapsáno????
7. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj přesně jak píše CAT... když je tlak 90/60, tak už je považovanej za nízkej... natož 85/40 to je síla...
7. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
faktis to mam zapsane!!!
7. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tomu absolutně nerozumím... a měřil znovu? nebo nepřeměřoval?
7. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jak byla ve špitále, tak hned jak jsem měla nižší tlak - ale to znamenalo těch 90/60, tak se mě ptali, jestli mi není špatně a že bych měla odpočívat a tak, ať víc piju a bla bla... :confused:
7. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tobě je jinak dobře SVOJI?
7. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vubec to nekomentoval...ani on, ani sestra, ktera me ho merila. nechapu...
jinak dnes me teda neni kdovijak, je tady silene teplo, asi i dusno a tlak teda citim blbej, ale to neni u me zadna vyjimka....posledne jsem mela 101/51, 100/58...
7. říj 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI no tak hlavně na sebe dávej pozor... dej si radši kafčo nebo něco... asi ti ještě klesl, jak jsi doma a máš nižší aktivitu, nebo nevím... kdyby ti bylo blbě, tak radši jeď na pohotovost nebo někam... :unamused:
7. říj 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI neděs se. ale radši si počti

http://zdravi.doktorka.cz/nizky-krevni-tlak--hypotenze-/
7. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT ještě k tomu kočárku (musím na něj mrknout) - jen vybírej .))) já se pak třeba inspiruju! :wink: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám, že se tomu dají vyměnit kolesa... to je dobrýý :slight_smile:)

http://www.gesslein.de/kinderwagen-future.htm
7. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženyyy já mám skoro padla a vy nikde :slight_smile:)) :grinning:
7. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,jakpak se mate??
7. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Carcul:slight_smile:dneska tady moc živo nebylo:slight_smile: a včera bylo vypnuto:slight_smile:)

Hehe že je dobrej ten kocík???Jsem z něj čím dál víc nadšená:slight_smile:)
Jen teď hledám kam si pro něj jet do německa:slight_smile:))

Jo a s tou váhou jsme na tom teda všechny stejně, to je milý:slight_smile:))
7. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat...ahooj.jakpak se mate??a uz si se koukala na ty chuvicky??
7. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj ženy :slight_smile: jdu vás dočíst a pak sdělím svoje dojmy z předporodního kurzu :wink:
7. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj monci...tak sup povidej:slight_smile:
a jak dopadl ten syr?
7. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Carcul :slight_smile: tak jsem vás dočetla....k té váze já mám 72 a začínala jsem na 58 kilenkách :slight_smile:

jinak předporodní kurz byl zajímavej, vlastně tam paní doktorka z novorozeneckýho povídala o tom, jak se těsně po porodu starají o miminko, pak povídala hodně dlouho o kojení, jak přikládat mimčo k prsu, jak se o něj starat a tak....o porodu nepadlo skoro ani slovo, což mě teda hoooodně zmátlo :sweat_smile: takže o porodu nevím lautr nic, takže si fakt budu muset počkat na svou premiéru :grinning:
ukázali nám nedonošence na JIP a pak mimča pod tou fialovou lampou, když mají hodně žloutenku...no co vám budu povídat, byla jsem dojatá jako blázen vidět ty camprlíky maličký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
příští týden se tam mám zastavit sepsat porodopis.....

Carcul a ten sýr byl epesní :wink: není to tak tučný jako smažený sýr a fakt je to mooooc dobrý, je to takový jakoby víc sýrový nebo já nevím jak to mám popsat, ale je to fakt dobroučký :slight_smile: nedávala jsem to teda do hrnečků a do takovejch porcelánovejch misek, někdo je třebas používá na polívku :wink: a když se to dá do těch větších misek, tak bohatě stačí pro každýho jeden :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a taky nám hlavní pediatrička říkala, že nechávat denně mimčo víc jak 2 hodiny ve vajíčku škodí vývinu páteře....ptala jsem se jí, jestli to platí i pro lehátka a prý je to totéž....my ho teda máme půjčený, dávat jí do toho budu, ale jen třeba když bude vzhůru a budu vařit, jinak ne.....a to samý platí i pro chodítka....prý to jsou jen lákadla na peníze.....
7. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu sama samotinká :frowning2: tak já jdu umýt nádobí a ještě nakouknu teda :confused:
7. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek