• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
hehenko: chci :wink: ale nemůžu :frowning2: dám obřad a jdu domů, beru si svoje auto
9. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, nic, já mám stále monu a bohužel se na testech zjistilo, že Lišák ji prodělal taky, takže se nějak kurýrujem oba.
9. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky asi monitor dechu kupovat nebudu, uvidím až co prcek a jak to budu bez monitoru zvládat :wink: dlouho jsme nad tím špekulovali jestli jo nebo ne a pak se rozhodli, že dokoupit se dá vždycky, když bychom měli nedejbože předčasnej porod nebo prťa zdědil dýchací problémy.... ale ťuk ťuk, na to radši nemyslíme :sweat_smile:

ELI novinek určo fůra, protože jsi tady dlouho nebyla :grinning: to ti asi každej poví sám, co se u něj událo novýho :wink:
9. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal:ok tak když nebudem moct spát tak tu budem spolu:grinning:DD...to jsem ráda....moje máma se taky bez toho obešla.-)
9. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI a to by nikdo nepochopil? no každopádně ti přeju, ať to nějako zvládneš...

VER mě se klasický zavinky nelíbí :sweat_smile:
add monitor dechu - uvažuju nad ním - na aukru taky nabízí...
9. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli:ajejej takže se mušíte vykurýrovat.-).......
amal:koukalas na můj báchor??.-)
9. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eli, je tu spoustu miminek :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ELI a pořád se kurýrujete?

VER jj, klasická zavinovačka s kanýrama má něco do sebe :dizzy_face: :grinning: a spát nebudu kdyžtak s váma :grinning:
9. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ELI to ještě není pryč ty potvora??? no to je pěkný teda... .((((

jinak u nás asi novýho nic... na UTZ jdem za týden...
9. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám pediatrička říkala, že fakt ten monitor dechu není potřeba, většinou že ho používají pro nedonošený děti nebo pro děti s dýchacíma problémama....jinak že je vesměs k ničemu, spíš to maminky prý znervózňuje, když to začne zbytečně řvát, že jsou pak maminky vystresovaný a jedou zbytečně k dr a taky to prý maminky evokuje k tomu, že ten monitor to dítě hlídá a oni se na dítě tolik dívat nemusí :wink:
já to včera říkala tchýni, že mi to přijde jako zbytečnost a jéééé no prostě my ho mít musíme ona nám ho koupí.....
9. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL bílá v oranžové barvě :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý no... :angry:

HEHE když se ti klasický zavinky nelíbí, tak bych to neřešila vůbec :wink: budeš mít rychlozavinku a nějak si poradíš :wink:
9. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI maximálně když tě bude monitor dechu stresovat jako SAC tak ho vypneš a hotovo..... :wink:
9. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě akorát kamarádka radila, že když rychlozavinku, tak má být silnější... prostě jakoby peřinka, že to pak drží dobře!
9. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Amal a Eli :sunglasses:

Amal dobrýýýýý :grinning: bílá v oranžový barvě :grinning:
9. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, taky jsem slyšela, že rychlozavinku silnější... a HEHE některý ty rychlozavinky jsem viděla i jako kombinaci s tou klasickou.... vypadá to jako rychlozavinka, ale jde to přes mimi zavázat, to si prý taky maminky pochvalují :wink:
9. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jo? tak to jsem neviděla, musím vyzkoumat... :slight_smile: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko jj taky jsem si to tak naplánovala, ale víš co, aby manža nebonzoval :grinning:
a navíc, když jsem řekla, že ani pediatři dneska nedoporučují dodržovat to starosvětský pravidlo šestinedělí, že by se maminka s dítětem neměli v šestinedělí hnout z domu a ani žádný návštěvy, tak to byl oheň na střeše.....že prý ona by to nedovolila, ale já si to PROSTE dovolím a manža s tím taky souhlasí, přece nebudem pořád sedět doma a nepustit dovnitř žádnou návštěvu je nesmysl :unamused:
9. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já to viděla v nějakým obchodě :sweat_smile: s dětským zbožím....... tak zkus pohledat... třeba i na netu se to sežene, to nevím, nedívala jsem se po tom, protože budu mít ty klasický...... ale v obchodě jsem to viděla :wink:
monci:jo to tady někdo říkal že ty monitory takhle blbnou:slight_smile:a stresujou.-)..........no kupovat ho nebudu určitě a za 800půjčovat taky ne.-)
prostej?to sice jo, ale ty peníze už jsou za to pryč-)
hehe:určitě silnější, některý maji i podložku vevnitř pevnou, to ti ulehčí manipulaci s prckem a třeba i když ho někomu půjčíš budeš v klidu:slight_smile:))
9. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak šestinedělí už snad dneska nedodržuje nikdo - teda myslím, co se týče návštěv a tak...
Hehe ta je nádhernáááá :dizzy_face: ta se mi líbí
ver: neboj, spá budeme, naopak si myslím, že s tím monitorem bychom nespali, neb to budeš furt pozorovat..... pro mě by to byl jen další krám do bytu :grinning:
na báchor jsem koukala, větší, než můj :wink: ale zas máš menší zadek a to o dost :grinning: :grinning: :grinning:

hehenko: pochopili by to všichni, ale já musím jít prostě, neodpustila bych si to

holky, já bych se té debilní vaně tak nesmála :angry: :angry: :angry: :angry: jsem myslela, že to rozkopu :angry: :angry: :angry:

zavinku mám jednu klasickou, ještě po mně :wink:

holky, nic, vyrážím, ozvu se pak :wink: mějte se fajnově :wink:
9. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
viď Hehe, já mám na tohle svoji tchýni staromódní, ale jinak je v poho, stejnak si budu dělat co budu chtít :wink:
9. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI tak manža snad stojí při tobě ne? :sweat_smile:

a s těma návštěvama, myslím, že jde hlavně o to, jak se cítí maminka s prckem, třeba když má některá těžkej porod, tak je asi ráda, že je doma a může si třeba lehnout a nemá každej den návštěvu.. a něco jinýho je asi když se na prtě přijedou podívat prarodiče a něco jinýho je, když ti tam opravdu každej den oxiduje 10 lidí :grinning: myslím, že dneska je to prostě jen o tom, jak si to kdo udělá, takže se zařiďte podle sebe MONCI :wink:
9. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci..myslím, že to 6neděli už skoro nikdo moc nedodržuje..v dnešní době to stejně nejde..
monci:no to je jasný:slight_smile:))))

no hehe ta je pěkńoučká:slight_smile:
amal:no tak to pěkně kecáš:slight_smile:))já mám zadek velkej normálně natož teď, tipuju že kolem prdele mam tak 115cm dálnici.-)))...papa
9. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no vidíš :dizzy_face:

VER myslím jako peníze za ten monitor? ale MONCI ho bude kupovat tchýně i když ho nechce :wink: tak jsem to myslela tak, že když ho tchýně mermomocí koupit chce, tak ať ho koupí, to bych se s ní zase nehádala :wink:

AMAL taky mám zavinky ještě po sobě :sweat_smile: ten obřad přežij a pak si pořádně s Amálkou odpočiňte...... a ta vana, no tak to budeš reklamovat no :wink:
9. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko jo stojí, na nějaký šestinedělí prdíme, ale on aby pak u nich ze srandy neřekl, že máme monitor a já ho nezapínám :grinning: to on má manža někdy takový hlášky víš :grinning:

no holky,já když jsem slyšela, když se narodila malá od manžovi ségry, že když ji chovala, tak měla plínu přes obličej, aby na ni nedýchala a ostatním ji nutila taky.....no comment :grinning: ale snad už ji to přešlo :grinning:
9. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek