• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
SVOJI no já souhlasím... taky nevím, jestli mám pravdu, ale řekla bych, že to tak je... u letního mimi bych taky řešila velikost korby, tam je podle mě horší situace, ale u jarního si myslím, že v první zime už bude určitě ve sporťáku... ani tak to nesouvisí s aktivitou dítěte, jako spíše se zvědavostí...

to Espiro GTX kupodivu úplně do lehu jde - to u toho X-landera nejde... jsem byla překvapená..
9. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no zalezi jaky taky mate rozmery korbycek u kocarku,co jste si vybraly,treba se vam tam ani mimi s veskerou zimni vybaou nemusi vejit

jsem vam ani nerikala,vcera jsem vybalila veci vetsi pro Ondraska a zjistila jsem,ze krome zimni kombinezy,nic nepotrebuje,navic jsem mu koupila v bazarku cheroke bundicku na zimu jen za 149 kc,jsem nadsena
9. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE počkej, najdu :wink:

SVOJI ale jo jasně, já taky neříkám, že mám stoprocentně pravdu, to bych si netroufla tvrdit... jen když jsme se tu začaly bavit o kočárcích, tak jsem napsala, že si vybírám ty s většíma korbičkama..... :wink: toť vše.... prostě jak říkám, jsem v tomhle asi jiná a chci být připravená i na tu variantu, že přijde v listopadu tuhá zima a dítě půjde do hlubokýho kočáru... mám hodně kamarádek, co vozili víc jak roční děti v hluboké korbičce a bylo to fajn, dětem to vyhovovalo, maminkám taky... ale to samo neříkám, že to bude vyhovovat mě :wink:
9. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.detskyruzek.cz/fusaky/ HEHE třeba tady.... když sjedeš níž.... viděla jsem naživo ten Emitex COMBI a moc se mi líbil :wink:
9. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no holky to asi myslí tak, že prostě neřeší rozměry hluboké korbičky a dítě na zimu už půjde do sporťáku...... :wink: to já jsem tatar, já rozměr korbičky řeším :grinning:
9. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tot!...ale ja si to neumim predstavit ani prakticky...skoro rocni dite v zimnim obleceni ve fusaku a v hluboke...to by musela bejt teda poradna vana:slight_smile:

http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Mutsy-Urban-Rider-standard-luzko-09

...tento jsem videla...hezkej!

A po tomto posilhavam...

http://prebalovaci-pulty-a-podlozky.heureka.cz/prebalovaci-pult-jas/galerie/?obrazek=c63f07ccdf62d4657927d3634713e63a
9. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jukla na ty fusaky,ale musim rict,ze púro nas porad drahy,ted uz budem muset setrit v listopadu jdu na rodicak a budou vanoce a pojistku platit,tak uvide ja se to vyvrbi
9. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no to jsou tak kolem 1000,- fusaky :confounded:
9. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI tak já viděla jinej MUTSY :wink: tenhle vypadá, že je celkem velkej :wink:

hold tady tu moji umíněnost pro větší korbičku řešit nebudem :grinning: třeba budu první, kdo přesedlá na sporťák :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten fusak emitex mame a je super....spodek se da odepnout, takze pro uplne malicky mimisko to nemas tak nahnacany a ten spodek je "omyvatelnej", takze do toho pak zapnes i chodici dite treba do sportaku i s botkama....
9. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam presne ten prebalovak v krapet tmavsim dreve jako hodila na odkaz svoja :grinning: to je on
9. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na tom malvikovi je ijinej mutsy, ale myslim, ze se to lisi jen tim podvozkem....korba je teda asi mensi nez u takovych tech velkych robustnich kocarku, ale ten mutsy na me pusobil uzasne lehce...
9. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI jj, ten fusak se mi zdál fajn :wink: ten kočárek MUTSY musím souhlasit, že na mě působil taky, že je lehounkej...... a ty korbičky se liší, oni jich prodávají několik, paní mi je v tom obchodě ukazovala v katalogu tak nevím :sweat_smile: právě mi říkala, že to co si prohlížím je jedna z menších korbiček....
9. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to nevim ty korby, ja to zas az tak nezkoumala, ale libil se mi....
9. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a asi budou ty korbičky fakt jiný, protože se dívám, že to co sem SVOJA hodila za odkaz na ten MUTSY tak je klasická trojkombinace a to co jsem viděla v tom obchodě já, tak byla jen hluboká korba a na sporťák bych musela zase cosi dokupovat.... :confounded: to mi říkala vyloženě ta prodavačka a měli to tam i tak napsaný, cenu zvlášť za podvozek, zvlášť za hlubokou korbičku a pak mi ještě hledala, že bych k tomu musela dokupovat jakoby sporťák...... tady z toho na tom malvikovi to jde udělat hned :wink:
9. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI mě se taky líbil :wink: to neříkám že ne... i zrovna v takové hezké barvě ho tam měli vystavenej...... ale i když pominu velikost korbičky (která někomu nevadí), tak na mě už moc drahej.... v tom obchodě by jen s tou hlubokou korbou vyšel přes 13.000,- plus samozřejmě bych potřebovala autosedačku zvlášť a plus až bych chtěla ten sporťák, tak zvlášť ještě sporťák na ten podvozek..... tak to se mi zdálo už moc :pensive:
9. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé a za chvíli bude padla...... huráááá.. ještě přežít zítra tchýni :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky meli zvlast ocenenej sportak, korbu a autosedacku a bazi....
9. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukala jsem SVOJI na ten přebalovák... je dost podobnej jako v Ikea za asi 800.- :::
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20045205
9. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe nooo, to je ono, co jsem hledala....ale mozna to prezijem bez toho:slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj MUTSY je dražší... takovej bych taky koupila z druhý ruky.. nebo Teutonii z druhý ruky. a když nevyberem, tak to Espiro.

co se týká toho přebalováku, tak bych asi chtěla větší prostor... tak jak to má právě ANGE:.. ale asi kvůli ceně to vyřešíme tímhle přebalovákem z ikea a bude...
9. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe vis co je paradni vec na prebalovak - kapsar,mam tam uplne vsechny veci i na koupani,kosmetika je pohromade

prostejko tu prezijeees jako ja ve stredu,treba te prekvapi,tak zase budete mit pro sebe nedelio,ja miluju vikendy kdyz je manza celej den doma :grinning:
9. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU díky za tip... :slight_smile: :wink:
9. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufám, že já budu mít všechno pohromadě na našem PC stolku :grinning:

BLAHU no přežijem to, musíme :grinning: a třeba fakt překvapí a sobotu si užijeme :wink:
9. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja se tech prebalovaku stejne tak nejak bojim...jako myslim stabilitu a tak...jako ty komody nerikam, protoze po tom ti zustane komoda doma, ale ty pulty...no nevim
9. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to souhlasím SVOJI :slight_smile:)) taky mi nepřídě ouplně stabilní... :confounded:
9. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky souhlas holky, komoda je určo lepší, ale zase dražší no :confounded: taky mi ty přebalováky přijdou nestabilní..... já teda dofám, že my to přežijeme na tom stole :grinning:
9. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
svojio ten prebalovak co mam je poresne ten co si hazela jako odkaz a je stabilni urcite hlavne jsou fajn ty konecka a taky ziska na stabilite,kdyz tam mate vsechnu tu kosmetiku,tak ztezkne

hehe to me jen napadlo k tem pebalovakum,vse je poruce a Onda uz je cahoun,tak mi zabere spoustu mista :grinning:

no oprostejko clovek musi byt optimista
9. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my komodu nechcem....asi si nechame jen tu gumovou podlozku...
9. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ kdybych měla stůl nahoře tak neřeším :slight_smile:))) určitě na stole přežijete, proč by ne... navíc jestli je trošku prostornej, tak tam můžeš i koupat, to by se mi taky hodilo... :wink:
9. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek