• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
aha BLAHU, já si zase říkala, že by mohla stačit ta menší :sweat_smile:
14. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme prostej zdedili tu postylku,takze jse si tohle nerozhodovali :grinning:
14. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic ja jdu na chvilku neco delat,kdyz malej spinka . . .zatiiiim
14. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj ženy:slight_smile:)))
Super že jsou slevy, ale tady v KV asi Albert hypermarket není:frowning2:(ale já už toho mám tolik, že by mi byla hamba nakupovat dál:slight_smile:))

Holky po obídku razíme do deutschlandu pro kocík, já se nemůžu dočkat!!!!!jupíííí:slight_smile:))
Miláček má od včera ňáké střevní potíže, chuděrka, tak mu jdu udělat černý čaj a krekry a jdu cvičit.
Ver a co že to máš???:slight_smile:))

Blahu krásný fotečky, ondrášek je sluníčko:slight_smile:))roste jako z vody!!!
14. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU papa :wink:

CAT ahoooj...... na netu by se to dalo najít jestli je v KV Albert :wink: ale vy už asi všechno potřebné máte..... a s kočíkem dobře pořiďte :wink:
14. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zasde tu
cat ahojky,vcera jsem videla na zivo ten tvuj kocarek a pani si ho nemohla vynachvalit a hura konecne jsem dokopala mamku a pujde do lazni za poukaz v sobotu :grinning:

prostejko no moc dlouho teda nespal,si chce hrat :grinning:
14. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU to teda moc dlouho nespal :wink:
14. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu supeer:slight_smile:))
A kocík teda chválila, jo?No to jsi mi udělala radost, alespoň mám další plus:slight_smile:))

Holky letím na cvíčo, pak udělám dia obídek aby se miláček nepoto a razíme směr kára pro prcka:slight_smile:))
Hezký den všem!!!
14. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a cat albert,neboli hypernovu mas u staryho hokejovyho stadionu u baumaxu
14. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a musím se pochlubit, prcek už od včerejška krásně kope, opravdu jsou to kopanečky, já bych i řekla, že to malilinko cítím přes ruku, ale možná se pletu, manža to nezachytil :sweat_smile: .... ráno mě po probuzení kopnul docela silně, tak jsem ho hned zdravila a přála mu dobré ráno a teď mě zase tak krásně kopnul :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU :AUTOSEDAČKU OD FERRARI:slight_smile:)MAM JÍ V ALBÍČKU VÝBAVY:slight_smile:
14. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je prostejko tak to gratuluju,to je krasny!!!!!!jen se nebuj to si vysledujes,ale to parada,pockej od ted uz na vas bude reagovat :slight_smile: libilo se mi jak si v pondeli psala,ze si tchyne sahla na bricho,to tu moji nenapadlo ani jednou za tehu a to bych byla ochotna ji vzit i na utz,ale kdyz nechtela . . .

no cat jak si davala odkaz,tak se mi moc nelibil na obrazku,ale pani jela se mnou busem,tak jsem se o nem bavily a na zivo vypada skvele :wink:
14. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no tchýně letěla hned :grinning: taky jsem čučela... stála jsem u linky, tak si stoupla za mě a hned ošahávala bříško a prý jestli kope a tak...... no na vnoučka bude držet... nebo na vnučku teda :grinning: ... a to kopání je fakt parádní.... jsou to už pořádný šťouchance..... :wink:
14. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo uz ji vidim ver,tak to je hezka a barva?????
14. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to zas bylo uspávání, uspávala tatínek, já se v klidu sprchovala :sunglasses: tak jsem přišla, dala jsem jí prso a usnula.. :grinning: teď taky chvilinku spí, tak jsem se v klidu nasnídala..
Jsem zvědavá, jak dopadne Cat s kočárkem..
Prostějko, tchýně tě takhle přepadává zezedu v kuchyni jo? :grinning:
Ahoj Blahu a Ondrášku :slight_smile:
Verli, tak to bude Táda frajer v autosedačce Ferrari :dizzy_face:
14. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostejko to u nas nefunguje,bohuzel,ale uz jsem si davno zvykla :wink:

vcera mamka mela ohromnou radost,ze jsem za ni prijeli,protoze toho ted ma az nad hlavu,navic dedovi nasli ted nador na plicich,kterej nechtej operovat a jeste nevi,jestli zhoubnej,nebo nezhoubnej,tak jsme ji rozptylili :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj ANGE.... :dizzy_face: no jo no :grinning: už to tak vypadá.... :grinning:

BLAHU no já taky čučela, to se stalo poprvé... jinak má ode mě hroznej odstup :frowning2:
14. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ange,u nas uspava tatinek,nebo spis,my se stridame v koupani a veceriu v osm dava tatinek a ten uklada malyho do postylky,ikdyz u nas to ani uspani neni,malej se uspi sam :grinning: ale klidne bych uspavala,vymenou za kojeni :grinning: snidane???uz pomalu brzky obed :grinning:
14. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face:
Nějak nestíhám....tak vás jenom chci ppobavit, co rozhlašuje moje tchýňka! Prej ať si nemyslíme, že kvůli nám půjde do předčasnýho důchodu!!! A taky byla doooost zklamaná, když se dozvěděla, že nezvracím! Jako by mi to snad přála nebo co!!!!!! :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ahojky zuzi,to zname,ja taky samozrejme mela uplne jiny tehu,nez tchyne,nezvracela jsem ani jednou :grinning: tak ji to asi zralo,predcasnej duchod jo???si mysli,ze bude na materske ona???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj ZUZI :dizzy_face: téda, ale to si jako Zuzi nemyslete, že jako ona kvůli vám půjde do předčasnýho důchodu, to teda ne..... :grinning: :grinning: :grinning: ježiši, tchýně :grinning:
14. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO: moooc gratuluju k pohybům :dizzy_face:
14. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ahojky, jak jí to probůh napadlo?
14. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI děkujuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to fakt úžasný cítit toho drobka...... :sweat_smile:
14. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašně mi to pobavilo, teda!!!!!! Ale ještě to neřekla předemnou. 3x před manžou a několikrát před švagrovou! tchán se na fňoučátka moc těší, od něj je to tak krásně upřímné :dizzy_face:
14. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu:jako na obrázku, ty červený mi přijdou takový kolotočářský:slight_smile:
ahoj ange:jojo to bude......teď jenom aby se nenarodila frajerka:grinning:D
zuzi:veselá tchýně:grinning:D
14. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vypada to,ze m,oji tchyni ceka operace slach a potom by mela byt pul roku doma,coz teda operaci ji ani omylem nepreju,ale kdyz je doma a nudi se tak casto knoura,abysme prisli na navstevu,to jsem zvedava. . . vetsinou to tak dopadlo
14. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE: já vůůůbec netuším nikdo jí nenic neříkal, A taky teda rozhlašuje, že to s manžou nezvládneme!!!!!
14. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak tchýni operaci nezávidím..... ale to kňourání a častý návštěvy nezávidím zase tobě :confounded:

ZUZI no jo hold tchýně potřebuje být děsně důležitá :grinning: ...... moje tchýně taky říkala, že se mnou musí být někdo tak 14 dnů po porodu (nejlíp asi ona :grinning: ) aby mi všechno ukázal a s miminkem mě naučil :grinning: ..... mě zase štve, že ta moje tchýně všude rozhlásila, že to bude holka a že se bude jmenovat Eliška :angry: :angry: :angry:
14. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek