Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
15. říj 2009

no mě to regulérně rozbulelo... 😅 😅 😅

hehena
autor
15. říj 2009

jsem si tu vesele smrkala, manža vyděšenej... 🙂)) no nic jdu, už mi nadává... 😀

prosteja
15. říj 2009

HEHE ty jsi tu myslím jednou psala o nějakém bazárku na kočárky v Praze.... nemohla by jsi mi poslat odkaz? díky 😉

eeefffaaa
15. říj 2009

ja musim taky letet..malej se zacina vztekat tak mu udelam asi mlicko a pujde spinkat...sice jedl pred hodkou a pul,ale myslim,ze se zase uplne nenajedl...vypadal sice spokojene ale dudlik trosku vic tahal..tak mu ted dam jeste napapat at se mu pekne spinka...zatim ahoj!!

prosteja
15. říj 2009

EFI v pohodě 😵 vyfocený to ještě není, až hodím fotos tak ti to pošlu ju? 😉 a papa 😵

verled
15. říj 2009

jeeee zejtra mi přivezou postýlku🙂))heheeeee....

cat79
15. říj 2009

Ták na mateřskou nastupuju až 16.11:-) už je to všechno nahlášené, teď ještě zpráva od udry.
Holky těch 8týdnů před se smí jen ze zdr. důvodů, že?Účetní říkala, že se to prý dost hlídá, tak neví, já myslela že si vezmu 8 když to pak od ledna sníží, ale asi to nende☹(

Ver, jééé, postýlku🙂 Ná pokojík už v sobotu, strašně se těšíme..a celou neděli budu prát.
Holky a jak se připraví pro mii dudlíky?Jako se vyvaří??
A nebude to brzy když teď vyperu a dám to do skříně a povleču postýlku???
A co plyšáci?Máme je ňák vyprat??????

Hehe krásný obýváček, ty nálepky já ráda🙂)mám v Praze taky v bytě, tady budeme mít zvířátkový🙂)))
Jo a ty otoky, bacha aby to nebyla cukrovka, to se taky dost otýká, řekni to zítra na kontrole, jinak nohy nahoru a určitě si pořiď ty zdravotní punčocháče!!!!na žíly, taky si je jdu koupit, ale nechám si je předepsat🙂))

Holky půjdete i na EKG a na plicní?Já asi jooo, radši

cat79
15. říj 2009

Jinak Svoji reklamu pak natočím, zatím se vyrábí spot, takže hned jak to poběží tak sem hodím videjko🙂)))

My jdeme na těhu kurz, tak zatím papa a předem díky za radu ohledněě toho praní, dudlíků a plyšáku..

Jo Ver co ten Epi-no?Dnes se na to na kurzu zeptám, asi do toho půjdu, po přečtení toho odkazu cos sem dala mě to přesvědčilo...budem natrénovaný a mímo vapadne jak z obláčku🙂)hihih a bez nástřihu🙂jooooooo
i

prosteja
15. říj 2009

VER no super, pak se musíš pochlubit 😉 😵

CAT tak to nevím, jak moc je to hlídaný, jen vím, že standartně se chodí těch 6.... 😉

no a já mizím za kámoškou na kafčo.... mějte se krásně a zítra papa už bude pátek 😵 😵 😵

cat79
15. říj 2009

Já taky původně myslela 6, ale min. týden mi na kurzu jedna maminka říkala že půjde na 8 tak mě to zmátlo a zlákalo🙂 ale půjdu na 6...vždyť je to koneckonců jedno🙂)))

Prostěj užij si kafčo.
Jo a teda kojící podprďu asi budu kupovat až budu vědět jaký budu mít prsa po porodu, a ty stahovací kalhotky na bříško taky po porodu...nebo jak vy????

verled
15. říj 2009

cat:já začnu prát až nastoupim na mateřskou.-)...já se taky těším šíleně🙂....jo tak na to jsem zvědavá🙂...a plyšáci??já nevim, ale asi jo🙂jinak dudliky vyvařit.-)

prosteja
15. říj 2009

CAT já nevím, kojící podprdu budu brát určo do porodky, takže nejspíš koupím před porodem..... 😉 oni ti v obchodě poradí... nebo aspoň mě s velikostí poradily paní úplně v pohodě.... 😉 bere se prý o košíček větší, protože tam dáváš tamponky 😉 a už vážně letím....... páčko 😵

verled
15. říj 2009
hehena
autor
15. říj 2009

né já nechci mít těhu cukrovku... fuuuuj... buééé, to bych měla dietu jak blázen :(

hehena
autor
15. říj 2009

PROSTEJ hoj 🙂, užij kamarádku i kafíčko 🙂 😵

hehena
autor
15. říj 2009

no nic... nohy jsem si předtím nestihla dát hore, jsem poklízela, pak dovalil tchán a teď jsem ještě něco dodělávala, tak jdu poležet teď... zatím se opatrujte 🙂 😵

verled
15. říj 2009

hehe:a proč bys jí měla mít??

hehena
autor
15. říj 2009

no to nevím proč bych jí měla mít .))) asi jen tak... většinou to těhule mívají bez důvodu... a reagovala jsem na to, že častý otoky můžou znamenat těhu cukrovku...

no jinak jsem teda vyčetla, že otoky jsou normál, ale neměla by být jedna noha oteklá víc než druhý, bo to signalizuje zátěž cévního systému a zvýšené riziko trombozy - a já mám pravou oteklou víc než levou 🙂)) no nic. dr. zejtra poradí. a kdyžtak doběhnu za kardiologem...

hehena
autor
15. říj 2009

a nikdo tu...

hehena
autor
15. říj 2009

jsem nějak znervozněla... lepší fakt když člověk nic moc nečte... 😅

amallie
15. říj 2009

ahoj holky moje!

nikdo tu, zas pozdě jdu ☹

hlásím, že dnešní monitor v pořádku a z vyšetření vyplývá, že už se pomalu připravujeme na porod, začíná se maličko otevírat čípek

hehenko: já mám taky oteklé občas nohy, občas ruce, občas všechno............ je to úplně normální, rozhodně nemáš cukrovku

moncicak3
15. říj 2009

Ahoooooj kočandy 🙂

tak se konečně hlásím 😉 kontrola OK, CS 4, děložní hrdlo zavřené, poloha podélná hlavičkou, hlavička začíná naléhat, ale teda vyšetření bylo pěkně nepříjemný a pěkně to bolelo 😒 celej den mě bolí břicho, doktor jeden surovej 😖 monitor taky OK, Terez si pěkně spinkala, najednou zazvonil telefon a to jste měli vidět ten rachot co spustila v břiše 😀 asi se chudinka lekla toho telefonu 😀

jdu vás dočíst...

svoja
15. říj 2009

Nazdar bazar🙂

Tak mame krasnej nabytek udelanej, porad se na to chodim divat🙂 Hura hura🙂 Uz tam mam vyrovnane vecicky v kosickach...no magor no.

Sme byli pak s manzelem na jidle...sezrala jsem celou pizzu asi za 5 minut 😅 Po pul hodine me doslo, ze jsem prezrana jako hovado zase 😅 🙄

No a taky nam prisel ten stolek, kterej jsem puvodne vubec nechtela...jen jsem premyslela, ze asi budu potrebovat neco, kde proste budu mit veci na prebalovani....a ejhle, ona k tomu byla i prebal.podlozka...celkem hezka, zelena...tak ho mame postavenej 😅 Je na koleckach, zda se byt celkem bytelnej...kolecka jdou zabrzdit...takze bude takovej mobilni, budu ho mit zrovna tam, kde budu s mimem a vsechno po ruce...

AMALI 😵 😵

HEHE neee, cukrovka neee, probuh...spis si myslim, jestli se fakt nezavodnujes treba...kdyz uz teda neco 😉

svoja
15. říj 2009

MONICICI jeee a dneska ma svatek, tak ze vsechno nej🙂 Sedis s nohama u sebe doufam 😀 😀

Nase dite teda nespi vubec.... 🙄 😀

moncicak3
15. říj 2009

Svoji jj dneska má svátek 🙂 a děkuje za přání 😵 dle rozkazu nohy u sebe 😀 😀 😀

svoja
15. říj 2009

MONCICICICICI 😀 😀 😀 😀

amallie
15. říj 2009

monci: mě taky bolelo vyšetření, dokonce jsem trochu pak špinila, auvajs auvajs............ Já mám teda zatím CS 1 😉 ale aspoň, že už něco pomalu začíná

svoji: jakej nábytek? ukaž ukaž!

amallie
15. říj 2009

jinak jsem teda prohlížela dopodrobna tu odsávačku a už tak to bude krkolomný, nedovedu si představit, že bych kromě držení prsa měla ještě mačkat něco 😲 takže já hlasuju pro elektrickou 😉

amallie
15. říj 2009

a dala jsem na vás a dneska jsem měla podprdu, vzala jsem si rovnou tu kojící, neb jinak mám všechny kosticový a dobrý, ale už je zase dole 😀

svoja
15. říj 2009

AMAL no ja si taky neumim predstavit tu odsavacku, jakoze si neco namontuju na prso a bude me to dojit jak kravu 😀 😀

Nabytek...neco do koupelny jsme si nechali delat a knihovnu do obyvaku...