Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
16. říj 2009

Jee, AMAL, ty neznas mydlo s jelenem??? To je klasika....

Taky jsem premyslela nad tim z DM....mam taky ty kupony...ale v tomto oboru jsem jaksi panna a prave to tady probiram co budu muset koupit pro sebe po porodu...a vuuubec se v tech znackach neorientuju...

hehena
autor
16. říj 2009

holky děkuju moc za všechny gratulačky...

AMALL já prostě nevěděla, že se to může objevit tak brzo...

dr. jen zvedl obočí - jasně udivenej výraz... a neříkal, že mi: "buďte v klidu některý to mají mnohem dřív."
ale ani mě nijak neděsil... prostě řekl "uvidíme jak to bude dál, ale když to do rána splaskne nic se neděje. kdyby se to hodně opakovalo a vůbec to nechtělo splasknout, tak bysme pak viděli.."

a ani nevím, žes měla od 16tt otoky... to bych se divila ještě víc! jinak mi zatím všechny už matky řekly, že je to dost brzo, že začaly otýkat mnohem dýl, tak proto jsem se divila!

a všechny moc zdravím...

SVOJI nakupovací mánie 🙂 ani nevím 🙂))) nějak mě to teda furt nechytá!
hadříky asi žádný kupovat nebudu, nějak se do tohohle pustila mamka a mě to už příde zbytečný, nakoupila jsem těch pár kousků v sekáčku a uvidíme o vánocích co se všechno sejde...
ale těším se teda dost na zařizování koutku pro mimčo a až pak pokoupíme povlečení a celkově už se budem připravovat na tu velkou změnu 🙂))

CAT moc se těším na pokojík 🙂

svoja
16. říj 2009

HEHE no ja se ted zabyvam tema "chutovkama"...vlozky a tak.... 😒

hehena
autor
16. říj 2009

koukám právě.... ouplně se mi z toho normálně stáhla pipka... 😅 😅 😅 😅 😅

carculka
16. říj 2009

ahoj svoji-postylka uz objednana i komoda 😀 😀 😀 jo tak ty chutovky mi pak taky dejte vedet at si zapisu jaky..

hehe..ja to chciiiii taky vedet,chjo ☹

hehena
autor
16. říj 2009

jé a ANGE měla premiéru..... 🙂 paráda, moc gratuluju!!!! 😵 😵 😵

hehena
autor
16. říj 2009

CARCUL co chceš vědět ??? 🙂))

svoja
16. říj 2009

Taky jsem toho volaka rozvrkocena....a jeste ten dojici pristroj vybrat....ten porad odkladam a odkladam az ho asi uplne odlozim az na dobu poporodni pripadne akutni... 😅

hehena
autor
16. říj 2009

jo ty už chceš taky vědět pohlaví ? 😉
furt se před váma schovává ??? 🙂

angetha
16. říj 2009

Amalko ano, je to mýdlo Jelen..asi za 20Kč. můžeš tam dát jakékoliv jádrové mýdlo 😉
Svoji já měla kalhotky od Canpol a měla jsem pocit, že je to umělotina 😒 😒 příště zvolím síťované kalhotky..Vložky do podprdy jsem měla od Rossmana Babydream, ty docela hezky sály, z DM Babylove mají lepicí pásek, taky jsem zkusila ty od Canpol, taky dobrý, ale hodně používám pratelný z Farlinu, vždy je přihodím k plínkám 😉

svoja
16. říj 2009

CAR no skvely, tak se tesis vid....no musis nas docitat, to vis....tady se dozvis informaci....

carculka
16. říj 2009

hehe..no co nosim v tom mym pupiku 😀 ...jo a co manzilek??

amallie
16. říj 2009

hehe: no, já mám pocit, že jsem oteklá pořád, ale sestřička u mudra říkala, že to nic není, že to mají jiné maminy víc

prej se to pozná tak, že když zatlačíš na končetinu proti kosti, tak ti tam zůstane důlek a jen pomalu se vrací. Když to nneí tam moc, tak nad tím mávni rukou. A já teda důlky nemám.

Svoji: já o tom taky nic nevím, ale zas myslím, že věci typu vložky a spodky koupit můžem i bez porady, bude to všechno stejný 😉

mýdlo s jelenem asi neznám, jen hodiny s jelenem 😀

hehena
autor
16. říj 2009

no manžílek byl chvíli trošku zklamanej, i když to nedal moc znát 🙂 nějak víc počítal s holčičkou, ale to asi kvůli jménu. u kloučka jsem to prostě pořád nemohli vymyslet, takže si na to tak nezvykneš a najednou víš, že je to pindík a co teď to jméno, když nejsi z žádnýho odvázaná 🙂))))
no, ale pak jsme vlezli do tesca a on tam začal tak vzrušeně pobíhat mezi autíčka, bagrama, hokejkama až mu to došlo... 🙂))) tak to víš, jsme prostě spokojený už jen proto, že to víme a že je zdravééééj 🙂

já měla pár dní před tím UTZ takovej divnej pocit, že jsem si strašně po tom UTZ oddechla... 🙂

carculka
16. říj 2009

hehe v pondeli jsem to tu myslim psala...furt nevime a i to co jsme si mysleli -iz si nemuzeme myslet vubec nic
☹ ..proste uz jsme zas pul na pul...

svoji..tesim moc 😀

svoja
16. říj 2009

No prave neco je umelotina (viz.Canpol-tip Ange) a tomu bych se rada vyhla....

hehena
autor
16. říj 2009

CARCUL a kdy jdeš na další UTZ? chápu, žes zklamaná.... když si vezmu, že bych na další KO šla za měsíc a teď další měsíc nevěděla, když to vědět chci... tak by mě to taky mrzelo no... ale teda když jsme jeli na ten UTZ, tak jsem se dost psychicky připravovala na možnost, že se to nedozvíme...

hehena
autor
16. říj 2009

holky neuvažovali jste o něčem takovým jako "bejby list"?

navrhla mi to ségra, že by bylo nejlepší, abych to sepsala, ať každej nekupuje blbosti... tak nad tím uvažuju... navíc se blíží ty vánoce, tak by to bylo dobrý 🙂 😅

svoja
16. říj 2009

Ta Lovela je lepsi tekuta nebo prasek?

amallie
16. říj 2009

ange: aha, to je takovy to tuhy mejdlo prací............... to struháš jako na struhadle, nebo v robotu? ?? a ty posr.... plínky to vypere, jo?

svoji: já bych dojící přístroj být tebou pořídila, páč holky doíjej už v porodce, aby se to kojení rozjelo 😉

carcul: vy ještě nevíte??? já myslela, že je to kluk 😉

svoja
16. říj 2009

Ja cumim do tech kuponu z DM...na co je dobrej ten GRAVIMILK? Znate to nekdo? Jaky to je? Potrebuju to? (nejaky suseny mliko pro tehotne a kojici)

Jakej je lepsi caj LEROS nebo TEEKANNE?

amallie
16. říj 2009

Svoji: já koupila Lovely obě, zatím peru v tekuté, neb jsem prala jen na 30 stupnu

čaj jsem koupila Teekane a je moc dobrej

a to suesny mliko, to je asi nějakej hnus, ne, fuj, já bych to nepila

svoja
16. říj 2009

Co to je bejby list???

svoja
16. říj 2009

Jo ten rozdil mezi tekutym a normalnim praskem nevim ani u tech ostatnich prasku, takze se ptam jak tydyt....

No ja bych tomu mliku asi taky moc neverila...stejne jako tomu napoji...mami drink

carculka
16. říj 2009

tak holky vam preposlu co jsem v po posilala kamosce v mailu at vite...
,,nase kontrola dnes-opet nevime co to je-ze zacatku to vypadalo na kluka,ale bylo dost brzy,pak se dvakrat neukazal a ted bud ma pi ndika prilepenyho na brisku(pry se stava,kdyz je pindik ete malej) nebo je to holka..´´no ted se snad na tom 3D ukaze-snad

hehe..no 26.jdu na 3D tak snad,pak 2.lis.k my dr 😀 a 3.lis.na cukr 😖 ....no uz jsem se tesila ze budu vedet a akorat nas to ete vic zmatlo

svoja
16. říj 2009

CAR no tak 26. nebo 2. se uz urcite ukaze🙂 😉

svoja
16. říj 2009

Jeste se zeptam jako uplnej debil....v DM se ptat nemuzu ani tam ze sebe nemuzu udelat imbecila (osobni duvody), tak musim tady...jak mam ty kuponky, tak tam je na jednom napriklad 3x ty intimky (sleva: pri nakupu 2ks usetrite 15Kc)...to znamena, ze jeden ten kupon muzu rozstrihnout a pouzit ho jakoby na tri nakupy? Takze kdyz jednu tu tretinu toho kuponu ustrihnu, koupim si dve krabicky intimek, tak zaplatim za ty dve krabicky celkem o 15 Kc min?

carculka
16. říj 2009

svoji no snad 😉 ale prave ted bylo videt mezi nozicky a pindula nikde ale pry v tomhle tydnu je jeste mensi takze se klucikum lepi obcas na brisko a neni videt...a nebo je to holka..proste uz jsme mysleli ze teda spis kluk a ted zas nevime ani trosku

angetha
16. říj 2009

Carcul snad se vám teda mimi ukáže 😉
Svoji Gravimilk mám, ale mám pocit, že je to obyčejná syrovátka, kterou v lékárně koupíš tak za 30Kč.
Svoji s tím kuponem to bude asi tak jak píšeš..
Amal strouhám na obyčejném struhadle, za minutku to mám hotové, na pokaděné plínky mám tekuté žlučové mýdlo ( to je taky v DM) a vypere se to supr