• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Svoji vlhčené ubrousky jsem měla od Hippu a od Nivey, ty byly oboje dobré, ale z DM Babylove bílé dobré nebyly. Teď používám perlen ( seženeš ve zdravotnických potřebách, používali ho i v porodnici) namočený v čisté vodě, pokud je Vendulka počuraná nebo má jen "uprdnuto", když se pokaká, tak se snažím jí brát do umyvadla a umýt pořádně :slight_smile: a jí se to líbí..
Carcul máme dvě postýlky, čtvero povlečení a čtyři froté prostěradla, ale stejně Vendulku máme ještě v zavince tak je jedno z čeho jsou..
18. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG to jsem si myslela...dik :wink: a prdylku natiras po kazdem prebaleni???

CAR my mame dvoje povleceni a dve frote prosteradla...povleceni si myslim, ze nam postaci (mame jednu postylku), zvazuju jen, jestli neprikoupim jeste prosteradlo nebo dve pro pripadne "nehody":slight_smile:...my budem mit tu postylku na dyl, takze se neztrati...
18. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když má Vendulka prdelku hezoučkou tak nemažeme..
18. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky :wink:
18. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste anget, kdyz uz teda jsme v tom vyslechu:slight_smile:
....ty jsi hned po navratu z porodky zacala latkovat? Doplnujes nekdy papirovkama? A jeste me prozrad prosim? kdy jsi mela nakoupenou vybavicku a kdy jsi zacala prat a zehlit???
18. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky dvoje povlečení a 2 prostěradla, ale asi ještě časem jedno dvě dokoupím, právě na ty nehody:slight_smile:))
Jinak já asi začnu prát a žehlit oblečky až na začátku prosince, teď mi to přijde brzy, povlečení jsem teda vyprala a plenky taky, dneska jsem je asi 2h žehlila...děs běs:slight_smile:))
Tak já teda z kosmetiky nechám ten seba med a ubrousky navlhčené pempers.
Ta vanička BBJ se snad objeví na mimi bazaru, byla bych ráda, asi si tam hodím poptávečku:slight_smile:))
My máme vanujak bazén, nemůžu malýho koupat tam:frowning2:(
Jo a nůštičky nejsou drahé Svoji, ještě teda ten kojící polštář a ňáký to kojící křeslo nebo jsem myslela fatboy pytel...nemáte ho někdo?Jde o ty veliké polštáře co se tvarují jak si kdo sedne, bylo by to fa´jn, ale ceny na netu cca 4-5tis:frowning2:((
Ange díky za rady:slight_smile:)ty nás tu ale zásobuješ...moc díky:slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji..
začala jsem látkovat, když bylo Vendulce 5 dní, ale dojížděli jsme i zásobu papírovek z porodnice, pak jsme dostali i balík pampersek od kolegyň, tak jsem dávala papírové na kojení, jinak látkové...Jakmile jsme dojeli tohle, tak už máme jen látkové, další balík papírových jsem načala, ale nechala ho pod postýlkou.. :wink:
Látkovou výbavičku jsem sháněla průběžně v těhu na MMB, prostě co tam bylo a nebylo špatné :grinning: zbytek jsem objednala nové asi tak v 8. měsíci. Oblečky jsem většinou dostala/ nebo za něco málo odkoupila..A zbytek výbavičky jsem začala pořizovat tak od 5 .měsíce aby to nebylo najednou..Prát jsme začali asi v 36. týdnu.

Cat nevím, jestli by byl dobrý ten pytel, protože si hlavně potřebuješ opřít ruku a dát něco za mimi aby se nikam nekoulelo..( teda tak je to u nás)

No holky, ale kdybyste viděly ten bordel co se tu válí :grinning: ale to je jen ten povrchní..
18. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Ange, to mě nenapadlo, napsala jsem na jeden server dotaz jestli se to ke kojení dá, tak uvidíme co napíšou:slight_smile:
Holky pro dnešek jdu koukat na TV, to byl zase makando vikendik a zitra prace jak na kostele.
Už mi běží ta světelná reklama, tak to zítra omrknu a nafotím a vložím sem:slight_smile:))

Tak dobrou a Svoji ať spíš jak miminko!!
Ange na bordel kašli...mimi to nevnímá:slight_smile:)a manža to časem začne nevnímat:slight_smile:)hihihi
Dobrouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
18. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jemu nevadí bordel, jemu vadí, že sedím tady, ale dnes je v práci :grinning: ale většinou tu jsem, když snídám, nebo svačím a Vendulka spinká...takže nikoho nezanedbávám :wink:
18. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jednou diky za rady ANG:slight_smile: A bordel ti neverim, pripadas me vzorna...a nejaky ten provozni neporadek??? Vem to cert!!!

CAT ja bych se z toho pytle asi tezko zvedala jeste s mimi v naruci, ale na valeni proc ne...me se libi ty pytle, jen bych je nevyuzivala na kojeni....a reklamu nam ukaz brzy:slight_smile:

Jezisi CAT, my uz jsme 30 tt!!!! :astonished: Za chvili pereme a balime do porodky :grinning:

Jdu na superstar, dobrou noc at vas blesky stipaj celou noc a zitra ahoj!
18. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem uklidila :slight_smile:
Dobrou holky :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji dobré ránko všem :wink: mám tu nějaké papíry, tak nedočítám, nějak nestíhám :confounded: koho to zajímá tak na rajčeti je ten náš velký nákup vyfocený a konečně jsem vyfotila i byteček.... jen omluvte ten binec v celém bytě, nějak jsem nestihla před manželem všechno uklidit a už to měl vyfocené :grinning:
19. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..nikdo tu kromě Prostějky?
Prostějko, přeci jen jsou to vlňáčky, je vlna no..jdu se podívat na ten váš nákup :wink:
19. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE ahoooj.... jj, to chápu, však já je chci, jen jsem tím chtěla říct, že mi přijde, že na to že jsou používané je paní prodává docela draho :sweat_smile: nebo ti to přijde jako dobrá cena? :wink: já mám pocit, že stejně stojí nové ne? :wink:
19. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ANGE přišli mi plenky IB SIO, nadšení veliký ..... zatím asi nejlepší materiál a nejkrásnější plenky, co se mi dostaly pod ruku..... jsou teda dost uzounké, tak uvidíme, co to bude dělat na mimi :grinning: ale jinak opravdu zatím asi nejlepší, co jsem držela v ruce, co se teda provedení, materiálu a vůbec toho vyřešení (ty vkládačky na patentky) týče :wink:
19. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Prostějko, plínky jsem taky zkoukla :grinning: :grinning: ony ty IB nejsou zas tak úzký ale mám pocit, že když je vycpeš, tak ty gumičky netěsní..mají jakoby malou prohlubeň na ty vkládačky..takže jsou úzký :grinning: :grinning:
Byteček krásnej, už jsem normálně viděla, jak vám prcek tahá želvu ven :grinning:
a ty swadlebees jsou drahý i normálně :confounded: :confounded:
19. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže k těm IB děkuju ANGE za radu s velikostí, ty S by byly opravdu maličké :wink: .... a mrkala jsem na fotky Vendulky, téda to je princezna..... jak je nabalená do té zimy, úplně k sežrání fakt :grinning: a všimla jsem si, že do vany máte takové to látkové lehátko, jak jste s ním spokojení? :wink:
19. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE a jak jsi s těma IB spokojená? :wink:

díky za pochvalu, s tou želvou nevím co budeme dělat, aby prcka nekousla :grinning: :sweat_smile:

a ty Swadlebees souhlas, jsou drahý a právě proto mi přijde, že za tu cenu co je prodává ta paní můžu mít nový :sweat_smile: jsem se asi nepochopili :grinning:
19. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulce se líbí jak je nabalená, nemůže se hýbat a usne :wink: Na lehátku jí musím držet, je strašně akční, tak aby se nepřevalila do vody, jinak nám úplně postačuje..
IB..jsou hezoučký a když Vendulka nebude kadit na boku tak neprotečou nebo tam zkusím dát jen jednu vkládačku a uvidím..
A SWB jsem si pořídila nový, tenkrát nebyly k sehnání..
19. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE jo to říká hodně lidí, že jakmile je dítě nabalený v zimě nebo i v létě když je v zavince, tak neprotestuje a usne :grinning: .... zajímavý.......

s těma IB jsem si říkala, že taky bude řešení použít jen jednu vkládačku..... uvidím jaká bude moje realita :grinning:
19. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je to pravda s tím nabalením :slight_smile:
No a já se půjdu trochu upravit, nakrmím Venďu a vyrazím do města..mám toho dnes hodně :sunglasses:
19. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ANGE když tě tu tak mám, mám zase možnost koupi plenek z MMB :grinning: ..... TOTS BOTS fleesáčky (svrchní kalhotky) velikost 1 a BABY LUCY BAMBOO ve velikostech XS/S a M/L :wink: co si o tom myslíš? vím, že ty BL máš, jak jsi s nima spokojená? :wink:
19. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!
Je, tak já už mám taky v pase 30tt, dneska se mi zdálo že mám rodit koťátko:slight_smile:)no blbost:slight_smile:)
Svoji spala jsi?Já totiž jak mimino až do 8.45:slight_smile:))jen ve 2 jsme šli na WC, ale to jsme napůl spali:slight_smile:)

Jo a kopanečky začínají dostávat grády, malej už má ostrý lokty:slight_smile:)někdy se až musim smát co tam vyvádí:slight_smile:))
Jo a už by se nám miminka měla otočit hlavičkou dolů, že jo???malej je tak na štorc mi připadá:slight_smile:)

Nemůžem se vynydívat na pokojíček, pořád to obdivujem, byly tu i ségrušky a tchýňka a jen se rozplývaly:slight_smile:))
Holky dnes mám busy day, tak se ukážu až odpolko...papapapapa a jen dobré zprávy!!!!
19. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky CAT, omrkla jsem pokojíček, moooooc hezký :wink:
19. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už jsem se Vám vrátila..:slight_smile:)) co je tady nového..my jsme se měli nádherně...:wink:
19. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj NUKI........ vydovolenkovaní? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prostej: jojo, ikdyž bych tam klidně ještě zůstala..:slight_smile:)) bylo tam nádherně...:slight_smile:)

nějaké novnky? :slight_smile:)) už máme nějaké nové mimi na světě?:slight_smile:
19. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no NUKI já nevím jestli jsi tu byla, když porodila BAE :wink: ta je zatím poslední :grinning: teď se čeká na MONCI a Terezku :wink:

jinak HEHE se v pátek dozvěděla, že čeká kloučka :dizzy_face:

a u mě novinka, prcínek kope o sto šest :grinning:
19. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak věřím že na dovolence bylo nádherně, tady teda bylo minulý týden pěkně hnusně :confounded: jsem myslela, že umrznu takový mrazy :pensive:
19. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protej: tak bae už porodila, to jsem tu nebyla..:slight_smile:)) moc velká gratulace..:slight_smile:))

moc Ti gratuluji ke kopanečkům..:slight_smile:))

a Hehe samozřejmě ke klučíkovi..:slight_smile:))
19. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek