• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
apolinar nehrozi tam se mi nechce a ani krc me nelaka i kdyz to mam nejbliz :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo taky mám krč nejblíž :wink: no ale když mi vykládala kolegyně tady z práce, co tam asi před 6 lety rodila a prý ta špína a hnus :astonished: normálně prý míchali ženský co tam byli na potrat s maminkama, co tam museli být hospitalizovaný :confounded: ale nejvíc jí prostě vadila ta špína, prý i na porodním sále :astonished:
22. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolegyně rodila na Bulovce...a nestěžovala si..
22. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já se byla podívat i v Krči a bylo to tam super pěkný, rekonstruovaný a vůbec, strašně milej personál

Motol jsem vybrala proto, že pověst nemocnice jako takové je asi nejlepší a ještě tam poslali rodit kámošku, jejíž miminko bude potřebovat po porodu operaci, tak si říkám, že to tam bude fakt dobrý :wink:
22. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já se narodila v Krči a žiju :grinning: Brácha v Podolí a žije taky :grinning:

Na bulovce rozpárali tu paní z reportáže!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tam nééééééééééééééé
22. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal tak já si myslím, že to je případ od případu :confounded: když vezmeš 10 maminek a každá bude rodit jinde a každá to bude mít bez komplikací a nějakejch průtahů, tak ti vychválí tu porodonici kde byla :grinning: a pak si vyber :grinning:

jinak je pravda, že do Motala posílají maminka s rizikovým těhu, hodně tam posílají na plánovaný císaře a hlavně tam posílají těhulky, který mají nemocný miminka, páč jsou na to v Motole zařízený :wink:
22. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: tak to je další + pro Motol :wink:
22. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj amal to je...... :wink: ale jak říkám, to je různý..... tady kolegyni z práce prý zase gyndař motol moc nedoporučil, když se ho ptala proč, tak jí říkal, že přednostně berou rizikový :confounded: a že je tam daleko větší pravděpodobnost, že ji nevezmou v ten danej termín, než v jinejch porodnicích....... no tak říkám, pak si vyber.... :grinning: myslím že všechno má svoje pro a proti :wink:
22. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vsude je neco, moje znama zas rodila v motole a brali ji mimi klestema prej desny misto aby udelali cisare kdyz od zacatku vedeli ze to bude problem..... v kazde porodnici je nejaky spatny zazitek ale nas se to tykat nebude at budem rodit kdekoliv :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo jj, jak říkáš.... kdo odrodí bez problémů, tak je spokojenej a je jedno jestli Podolí, Motol, Bulovka nebo Krč..... když má někdo nějakej problém, tak samozřejmě porodnici negativně ohodnotí..... myslím si ale, že tohle se může stát v kterékoli :wink:
22. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já si říkám, že otěhu nebylo jednoduchý, první trimestr taky ne, tak teď už budu mít za odměnu bezproblémovej zbytek a hlavně porod :grinning:
22. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v to amal taky doufam, nzacala jsem uspesny II. trimestr zaludek se uklidnuje, bolesti se zmirnuji tak snad bude ted uz vse Ok :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo, bude, můžu potvrdit, jen pálení žáhy, nepříjemný, ale prej taky zmizí :wink:
22. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já myslím, že teď už si budete těhu jen a jen užívat :wink: :dizzy_face:

kde mám tu spolutěhulku hehenku :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: máte vybraná jména a nějaký preference v pohlaví?

prostej?
22. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak amal? :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
oba by jsme chteli kluka protoze mame v rodine uz tri holcicky :slight_smile:
ale moc tomu neverim ze by to vyslo ..... se jmenem je problem, holcici jmena mam milion- amalka, rozarka, julinka, johanka a pod a u kluka vymeteno nic se mi nelibi...... jediny co jsem jeste skousla byl adamek ale jelikoz rodime na vanoce tak by nas asi proklel :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
paleni zahy me trapi od zacatku nekdy si myslim ze mam vnitrek uz spalenej bud od zahy nebo od zvraceni desny.... ale uz musi byt kazdym dnem lepe a lepe
jeste me posledni dobou trapi prujmy a bolesti hlavy........
22. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: jako jména a preference :wink:

hypo: my budeme mít buď amálku, nebo adámka. Manžel sice cintá právě kvůli tomu svátku, ale já myslím, že je to šumák, svátek se u nás v rodině nijak neslaví, já se jmenuju Eva a fakt mě to nijak nepoznamenalo.

Bolesti hlavy, ty mám taky, mluvila jsem o tom s gyndařem a nic na to není, jen paralen, hodně pít a odpočívat a na tu žáhu jíst mléčné výrobky v malejch porcích a kdyžtak pastilky Renie, ty jsem si koupila a jsou na prd
22. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda pálila žáha asi jen třikrát díkybohu, ale pomohlo samotné mlíko, nebo bonbony Tums..a manžel pije kefíry, kafe si dává do mlíka a pomáhá mu to :wink:
22. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha amal :grinning:

pohlaví je nám úplně jedno.... já bych první miminko chtěla asi raději chlapečka, ale když to bude holka, tak to bude holka.... hlavně ať je to zdravý :wink: :dizzy_face:

a jména..... holčička Eliška a chlapeček David..... ale to jsou samozřejmě jen první návrhy, když jsme se o tom kdysi bavili :wink:

jinak svátek se u nás v rodině taky neslaví, takže přemýšlet, jestli se mi dítě narodí zrovna na svůj svátek nebo ne, to určitě nebudu :grinning:

jo a na tu žáhu mě třeba Renie hoooodně pomáhá, aspoň zatím :wink:
22. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, kafe si dává do mlíka :grinning: :grinning: :grinning: mlíko do kafe
22. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky svatky neslavime ale narozeniny vanoce a svatek najednou mi pripada na nic.....
no ale asi bude mit klucina smulu protoze jine jmeno zatim nevyhralo :slight_smile:
jinak pracovni nazev ma cvrcek a kdyz zlobi (to znamena ze je mamince zle) tak je to kvido :grinning:
22. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš tady ch*ije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holkíííí:slight_smile:
tak koukám že už prostějka řeší i porodnici...to je taak sladký:slight_smile:)))))
Neboj, máš na to 9 měsíců:slight_smile:)
Já dneska šla do fitka, ale mimi nechtělo spolupracovat, takže hlemíždí rychlostí jsem to ňák odběhala, ale celou hoďku jsem nezvládla:slight_smile: je to sranda, já si pak s tím bříškem jako povídám ve sprše, jako no dneska tě to nechytlo, co?Neboj, už jdeme baštit:slight_smile:))hiihihihi, baví mě to:slight_smile:)

A holky, koupili jsme ten pozemek, já asi umřu radostí...je to na Andělské hoře, ulice Královská cesta...nááádheraaa:slight_smile:)
22. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget to s tím mlíkem a kafem bylo dobrý :grinning:

hypo kvido :grinning: :dizzy_face: aby mu to nezůstalo :grinning:

cat 9 měsíců na porodnici určitě nemám :sweat_smile: v Praze se musí těhule registrovat myslím do 14. týdne :wink:
22. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostěj jako fakt?Tak to je hustý:slight_smile:)))tak já bych nejradší Vrchlabí:slight_smile:))hihihihi
Holky ať už leje i tady, ten tlak mě asi zabije...a mimoušek to cítí od rána...chuděrka, ale je s nim sranda, má 5cm a už mě diriguje:slight_smile:)))hihihhii
22. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: 14+0 první možnost, ve všech porodkách kromě Krče, tam můžeš od těhu průkazky

já už to mám zmáklý :grinning:

Eliška je krásný jméno!!!
22. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ange a Hypo!!!!
22. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal a je to nějak omezený vrchní hranicí? kámošce právě doktor říkal, že do 14tt musí být registrovaná, tak nevím..... :confounded:

na Elišce jsme se jako na jediné asi shodli :grinning:
22. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek