• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
VER ale to samozřejmě jo, s tím souhlasím, nikdo tě na to nepřipraví..... navíc ono poslouchat, že jeden si porod užil, druhej z toho má trauma na celej život, to bohatě stačí aby sis udělala obrázek, že každej rodí jinak a hlavně ani jedna ženská nerodí 3x po sobě stejně.... hold každý porod je úplně jiný...... jen jsme se tu s HEHE a taky NUKI bavily o tom, že třeba v Praze neumožňují porody do vody a vůbec o tom, jak jsou na tom maminky psychicky před porodem :wink:
19. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki:však jo:slight_smile:......jenom se mi to tak vleče, já chci rodiiiit:slight_smile:))))
prostej.já už se vidim, budu sprostě nadávat všem okolo a budu na všechny nevrlá ať budou milý nebo zlý:slight_smile:)))
19. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde o to, že někdo se nepřipravuje vůbec nijak, někdo zase hodně, hledá si alternativy porodu, načte literaturu a tak.... jak komu to vyhovuje no..... a HEHE třeba říkala, že jí vadí, že se český zdravotnictví zaměřuje prostě jen na to, aby byla maminka a miminko v pořádku, ale už neřeší tu psychickou stránku....... pro někoho je to prostě důležitý :wink:
19. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER :grinning: :grinning: :grinning: já si to zatím nepředstavuju nijak.....radši :grinning: ....
19. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si holky objednala konečně ten těhu svetřík a do toho rovnou povlečení 2x a k tomu prostěradlo a 2 rychlozavinky :wink: a nemusím platit poštovné a už ani nic z tohoto kupovat :grinning:
19. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: no Ty jsi teda šikovná..:slight_smile:)) a odkud to kupuješ, jestli můžu vědět..:slight_smile:)
19. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky..

hehe tesim se az das brisko...

prostej,jdu juknout

ver..krasny brisko,fakt nadhera :wink:
19. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj carcul:slight_smile:))...no děkujem:slight_smile:...musim teda holky konstatovat že se mi neudělala na břiše ani jedna strie.-)
19. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus bus ženy :slight_smile:

PROSTEJ jakej svetřííík.... nahoď.... :slight_smile: :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI: www.mamitati.cz :wink: tam mají ty těhu svetříky a tak jsem k tomu objednala rovnou i to povlečení, mám to z krku a nemusím platit to poštovné :wink:

ahoooj CARCUL :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej teda vy toho uz mate:slight_smile:

jinak musim taky doplnit albumek na rajceti

ver..tak to je supeer.a mazes poctive?
19. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning: ale to je spíš pro holčičku :grinning: ale jináč hezký :wink: já vybírala obyčejný, jen povlečení s mantinelem, hodím sem odkaz :wink:
19. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR ahoooj :slight_smile:

břiško nevím, kdy přidám, počítač je nemocen a já teda radši nic nahrávat nechci :((( uvidíme večer.

VER to je paráda :slight_smile: :wink: doufám, že i já budu šťastná to žena bez strií na břuchu...
19. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,tak jsem zvedava :wink:
19. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se holky skoro žádný to povlečení nelíbí :((((((

já ty medvídky a další nemusím vůbec...
19. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE však tobě se líbí v IKEA ne? :wink: ty to máš vyřešený :grinning:

jinak teda musím říct, že na bříšku strie zatím taky nemám, ťuk ťuk.... zato si to vynahrazují moje stehna :rolling_eyes:
19. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,ja myslela ze mas vyhlidnuto?
19. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda to teď nebylo na tebe PROSTEJ, prostě jsem jen tak všeobecně konstatovala...

u mě to asi jistí ikea... mám ráda jednoduchý stylizace... jsem teď zamilovaná do tohohle... ale nemají to pro miminka http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90144805
19. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ u mě je to jedno stehno :slight_smile:))) a obě půlky zadku, ale zatím jsou to stále jen malý červený flíčky... ťuk ťuk, kéž by se to už nerozlezlo, ale to se asi nestane :((((

jjj u mě je to asi ikea... jen ty mantinely tam mají takový forový se mi zdá no...
19. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE v poho, i kdyby to bylo zaměřený na mě :grinning: však se ti nemusí líbit to co vybírám já :grinning: ..... vím, že tobě se líbí IKEA a ten odkaz je super, ale zase třeba si nedokážu tohle představit pro mimi :sweat_smile: .... a vidíš, ty jo... :grinning: naše výtvarnice.... si namaluj povlečení sama.... :wink:
19. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak na zadek si moc nevidím :grinning: ..... že mám strie na bocích to mi až tak neva, nejvíc mě štvou ty na stehnech, mám to na vnitřní straně a takový velký a červený :pensive: vím, že vyblednou a taky vím, že s tím nic nenadělám.... ale na bříšku zatím žádná, aspoň to :wink:

holky a náš finanční poradce pořád čaruje s tou naší hypotékou..... už jsme byli minulý týden podepisovat papíry do jedné banky, aby nám na to mrkli a schválili to a on teď volal, že ho napadlo ještě něco jinýho a že se poptával ještě v jedné bance a tam prý půjdeme s úrokovou sazbou ještě dolů :grinning: :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul:musim říct že jo, po každym koupání se namažu:slight_smile:

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=151&list=1&prod=3547&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod28005.jpg&detailRozmerL=640x430&usrCmd=details
super cena ne??
hehe.myslim že jestli mažeš a nebudeš nějak extra rychle nabírat tak pohodě:slight_smile:..

jinak já mam jenom jeden mantinel takže jinej už kupovat nebudu:slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej super :wink:
19. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL díky :grinning: a co ty? jak se máte? kdy jdete na další kontrolu?
19. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled: tak to přeji, aby to tak zůstalo..:slight_smile:))

prostej: hezký....ty žirafky se mi líbí..:slight_smile:

Ahojky carcul:slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI my máme s tím vzorem (s těma žirafkama) i matraci... tu jsem původně chtěla bílou bez vzoru, ale neměli :rolling_eyes: ..... já ti pošlu odkaz: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_miminko/
19. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek