Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
19. říj 2009

carcul:prostej chce říct že prosatě jestli jsi podle UTZ 21+4 tak prostě jsi 21+4🙂

prosteja
19. říj 2009

VER díky 😀 😀 😀 za přeložení 😉

verled
19. říj 2009

carcul:a šestej měsíc ti začíná jako všem ostatnim nevim kdy🙂)))

nuki
19. říj 2009

tak jsem ted tady toho měla nějk moc..
Angeth, Cat: Ahojky🙂))

cat ..krásný pokojíček..🙂

Ang: je to moc hezké co jsi koupila..🙂

prostej: jsou moc hezké i tak...ten přebalovák je taky super..🙂

carculka
19. říj 2009

jo ja to chapu..ale proste jsem nvedela jak se to ridi kdyz podle pm to nevychazi...jelikoz dr mi to podala jako ze stari plodu je 21plus4...

verled
19. říj 2009

carcul.no tak podle toho se řiď.-)a na PM uplně zapomeň🙂

prosteja
19. říj 2009

no tak se CARCUL řiď tím 21+4 😉

carculka
19. říj 2009

jo holky ja se tim ridim ja se jen ptala-ze v tech tabulkach je to psano od posledni PM,tak jsem se ptala jak je to od oplodneni..tot vse...jinak je jasny ze se ridim utz...

prosteja
19. říj 2009

jj CARCUL já to pochopila na co jsi se ptala a snažila jsem se ti vysvětlit, že když jsi podle utz 21+4, tak podle mě (stejně jako podle VER) to utz počítá už se 14 dny MS..... jakože plod je ve skutečnosti o 14 dnů mladší 😉 a pokud by to tak nebylo a byl by plod 21+4, tak potom ty jsi ve skutečnosti pro doktory o 14 dnů dál 😉 rozumíme si?

cat79
19. říj 2009

Děkuju za pochvalu, strašně jsme si s tím vyhráli a je to fakt nádherný🙂)pořád se na něj chodíme dívat🙂))
Jinak já bych koupala ve velký, ale my máme vanu velikou, nedá se u ni klečet a ohnout fakt ne, nedovedu si představit jak do ní lezu sama s malym a pak ven...nevím jak tohle vyřešit☹((

prosteja
19. říj 2009

aha CAT, tak my máme taky vanu velikánskou a budem to asi řešit tak, že prostě jeden šupne s mimčem do vany a ten druhej musí počkat venku a převzít ho okoupaný.... 😉 jinak k vaně se teda kleknout dá, je to nepohodlný ale dá se to......

prosteja
19. říj 2009

teda jako myslím k té naší, že se kleknout dá... ale i tak, kdybych u ní klečela, nevím jestli bych mimi vytáhla sama.... 😖 hold musíme koupat ve dvou 😉

prosteja
19. říj 2009

a já se pro dnešek loučím, mám padla, tak letím domů 😉 mějte se krásně a zítra páčko 😵

cat79
19. říj 2009

To jo Prostěj, ale když druhý nebude doma...jezdí občas na týden na služebky a tak...to si nedovedu představit a nedej Bože kdybych upadla ...to fakt nééé☹((

angetha
19. říj 2009

Pa Prostějko..
Cat já taky občas koupu sama, ale k vaně nekleknu, jsem moc malá, takže jsem jen ohnutá..

nuki
19. říj 2009

tak já už pádím domů...mějte se..🙂

angetha
19. říj 2009

Pa Nuki

cat79
19. říj 2009

Ange ale naše vana je obrovská, a vysoká, no prostě atiúická, každej kdo ji viděl říkal, že to s mimi nepůjde, že by to nedoporučovali☹((

Nuki papa a vítej po dovče, strašně držím palečky, abyste si odtamtud vezli mrňousečka🙂))

angetha
19. říj 2009
cat79
19. říj 2009

Ange my máme rohovou🙂fakt nevím jak by to na ní šlo upevnit je tak 3mx3m🙂)

svoja
19. říj 2009

Ahoj holky,

tak se taky hlasim....dnes mam vzteklej den, cekala jsem opet na jednoho debila, kterej nam mel prijet opet opravit skrin a opet se na to vybodnul...ano, opakuju slovo OPET, protoze uz to je asi po desate a uz to trva ctyri mesice....do telefonu se me vysmiva. Se z toho klepu vzteky normalne...ale to nic, to sem nepatri...

Zdravim vsechny, zkouknu vam albicka fotecy...uz predem to chvalim🙂 😀

Me Bara kope teda silene, porad se tam hybe, vcera vecer to vypadalo, ze se chce snad protlacit ven...nastesti zadna strie, ale jestli se bude takhle rozpinat, tak nevim nevim... 😒

CAT patrej po co nejvetsi vanicce, nekde jsem videla takovy jakoby do ctverce...ze mely jinej tvar a dite tam vydrzi o hodne dyl...chtela jsem ji taky a uz to nemuzu nikde najit ☹

svoja
19. říj 2009

CAT tyjo, to mate bazen ne🙂 A v umyvadle by to neslo?

cat79
19. říj 2009

holky a co fusaky do kočárků?Ty vyteplené zimní..jaký budete kupovat????

svoja
19. říj 2009

CAT my mame emitex...ten jak se mu odepina spodek

cat79
19. říj 2009

no asi vám to holky vyfotim, umyvadlo máme to dvojité vedle sebe, takže by to nešlo.-)))no prostě koupelna tak na sex🙂)hiihihihhihi

verled
19. říj 2009

cat:a dyk vanička se dá koupiot v pohodě za 2kila🙂))...

svoja
19. říj 2009

CAT jak mate proboha velkej ten byt??? 😲

angetha
19. říj 2009

Já mám fusak z pravého beránka ještě po mě, jen jsem dnes dokoupila takový "pytel" do autosedačky..dávala jsem odkaz tak dvě strany zpět

cat79
19. říj 2009

My máme takovej atipickej byt jako udělanej v nejnižším patře, cca 100m2, ale má veliký místnosti a koupelnu, to už tady tak bylo, teď jsme s miláčkem tu vanu skoumali a fakt to nepůjde☹(s větším prckem už jo, ale s miminečkem nee...fakt by to bylo o hubu🙂))

Ver já vím, jdu to hledat, ale se stojanem jich je omezené množství a když chci i hezkou...tak už to prostě něco stojí a ta BBJ má i vypouštění do kýble, což je taky ideální🙂