• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
carcul:prostej chce říct že prosatě jestli jsi podle UTZ 21+4 tak prostě jsi 21+4:slight_smile:
19. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER díky :grinning: :grinning: :grinning: za přeložení :wink:
19. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul:a šestej měsíc ti začíná jako všem ostatnim nevim kdy:slight_smile:)))
19. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted tady toho měla nějk moc..
Angeth, Cat: Ahojky:slight_smile:))

cat ..krásný pokojíček..:slight_smile:

Ang: je to moc hezké co jsi koupila..:slight_smile:

prostej: jsou moc hezké i tak...ten přebalovák je taky super..:slight_smile:
19. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja to chapu..ale proste jsem nvedela jak se to ridi kdyz podle pm to nevychazi...jelikoz dr mi to podala jako ze stari plodu je 21plus4...
19. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul.no tak podle toho se řiď.-)a na PM uplně zapomeň:slight_smile:
19. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak se CARCUL řiď tím 21+4 :wink:
19. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky ja se tim ridim ja se jen ptala-ze v tech tabulkach je to psano od posledni PM,tak jsem se ptala jak je to od oplodneni..tot vse...jinak je jasny ze se ridim utz...
19. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj CARCUL já to pochopila na co jsi se ptala a snažila jsem se ti vysvětlit, že když jsi podle utz 21+4, tak podle mě (stejně jako podle VER) to utz počítá už se 14 dny MS..... jakože plod je ve skutečnosti o 14 dnů mladší :wink: a pokud by to tak nebylo a byl by plod 21+4, tak potom ty jsi ve skutečnosti pro doktory o 14 dnů dál :wink: rozumíme si?
19. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za pochvalu, strašně jsme si s tím vyhráli a je to fakt nádherný:slight_smile:)pořád se na něj chodíme dívat:slight_smile:))
Jinak já bych koupala ve velký, ale my máme vanu velikou, nedá se u ni klečet a ohnout fakt ne, nedovedu si představit jak do ní lezu sama s malym a pak ven...nevím jak tohle vyřešit:frowning2:((
19. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha CAT, tak my máme taky vanu velikánskou a budem to asi řešit tak, že prostě jeden šupne s mimčem do vany a ten druhej musí počkat venku a převzít ho okoupaný.... :wink: jinak k vaně se teda kleknout dá, je to nepohodlný ale dá se to......
19. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jako myslím k té naší, že se kleknout dá... ale i tak, kdybych u ní klečela, nevím jestli bych mimi vytáhla sama.... :confounded: hold musíme koupat ve dvou :wink:
19. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já se pro dnešek loučím, mám padla, tak letím domů :wink: mějte se krásně a zítra páčko :dizzy_face:
19. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo Prostěj, ale když druhý nebude doma...jezdí občas na týden na služebky a tak...to si nedovedu představit a nedej Bože kdybych upadla ...to fakt nééé:frowning2:((
19. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa Prostějko..
Cat já taky občas koupu sama, ale k vaně nekleknu, jsem moc malá, takže jsem jen ohnutá..
19. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už pádím domů...mějte se..:slight_smile:
19. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa Nuki
19. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange ale naše vana je obrovská, a vysoká, no prostě atiúická, každej kdo ji viděl říkal, že to s mimi nepůjde, že by to nedoporučovali:frowning2:((

Nuki papa a vítej po dovče, strašně držím palečky, abyste si odtamtud vezli mrňousečka:slight_smile:))
19. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange my máme rohovou:slight_smile:fakt nevím jak by to na ní šlo upevnit je tak 3mx3m:slight_smile:)
19. říj 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak se taky hlasim....dnes mam vzteklej den, cekala jsem opet na jednoho debila, kterej nam mel prijet opet opravit skrin a opet se na to vybodnul...ano, opakuju slovo OPET, protoze uz to je asi po desate a uz to trva ctyri mesice....do telefonu se me vysmiva. Se z toho klepu vzteky normalne...ale to nic, to sem nepatri...

Zdravim vsechny, zkouknu vam albicka fotecy...uz predem to chvalim:slight_smile: :grinning:

Me Bara kope teda silene, porad se tam hybe, vcera vecer to vypadalo, ze se chce snad protlacit ven...nastesti zadna strie, ale jestli se bude takhle rozpinat, tak nevim nevim... :unamused:

CAT patrej po co nejvetsi vanicce, nekde jsem videla takovy jakoby do ctverce...ze mely jinej tvar a dite tam vydrzi o hodne dyl...chtela jsem ji taky a uz to nemuzu nikde najit :frowning2:
19. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT tyjo, to mate bazen ne:slight_smile: A v umyvadle by to neslo?
holky a co fusaky do kočárků?Ty vyteplené zimní..jaký budete kupovat????
CAT my mame emitex...ten jak se mu odepina spodek
no asi vám to holky vyfotim, umyvadlo máme to dvojité vedle sebe, takže by to nešlo.-)))no prostě koupelna tak na sex:slight_smile:)hiihihihhihi
19. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat:a dyk vanička se dá koupiot v pohodě za 2kila:slight_smile:))...
19. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT jak mate proboha velkej ten byt??? :astonished:
19. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám fusak z pravého beránka ještě po mě, jen jsem dnes dokoupila takový "pytel" do autosedačky..dávala jsem odkaz tak dvě strany zpět
19. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme takovej atipickej byt jako udělanej v nejnižším patře, cca 100m2, ale má veliký místnosti a koupelnu, to už tady tak bylo, teď jsme s miláčkem tu vanu skoumali a fakt to nepůjde:frowning2:(s větším prckem už jo, ale s miminečkem nee...fakt by to bylo o hubu:slight_smile:))

Ver já vím, jdu to hledat, ale se stojanem jich je omezené množství a když chci i hezkou...tak už to prostě něco stojí a ta BBJ má i vypouštění do kýble, což je taky ideální:slight_smile:
19. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek