• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
CARCUL přidám nevím kdy... můj počítač je rozbitej, do manžova se mi to tahat nechce.... :(

SVOJI no držím palce, ať to dopadne. 20 klacků je teda dost fuj... :(

CARCUL jdu to najít, jak jsem na jiným počítači, tak nemám tu adresu...
19. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji...no s tema remeslnikama je to nekdy na pytel....ale obcas kdyz dostanou tak uz jim to takovej problem nedela...manza takhle dal asi dvema pres hubu
19. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nevím jeslti by v tomhle případě pomohlo dát přes hubu... myslím, že ten co dělal SVOJI skříň je extra zmetek a spíš na něj bude platit ta ČOI...
19. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no u toho jednoho to bylo velmi zajimavy,nejen placnuti,ale to tu nemuzu ani psat...ale druhy den to bylo :grinning:
19. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no CARCUL konečně ti tam něco aspoň trošku roste :slight_smile:)) krásnej pupíček :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi to dam nejdriv te COI a potom budu schanet nejake typky, co se radi perou:slight_smile: :grinning: :grinning: Tohle je fakt zmetek vsech zmetku!!! Navic je hloupej a s takovyma lidma se tezko jedna...Holky dik!

CAR :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no povyrostlo pekelne... :grinning:
19. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI no Pipii vypadá báječně.... kdo by tak nechtěl vypadat viď... vypadá, jak kdyby si jen odskočila na pár minut vyndat dítě a pohoda.. :slight_smile:)) ¨

no jestli je pán hloupej SVOJI, tak mu pohroz tou ČOI a že mu vezmou živnosťák... možná by to mohlo stačit...
19. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL pekelně povyrostlo to moje :slight_smile:)))) to tvoje se trošičku vyboulilo :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,ja uz na to koukala asi vcera :slight_smile: fakt kocka,ale uz v tehu ji to moc sluselo a po porodu tez moc..no holky ja ted vypadam jak strasidlo tak snad po tm porodu aspon :slight_smile: ...fakt ji to hroozne slusi
19. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak ho vyfot a manzovi ho tam nenechavej,das ho jen na koika,prooosim...ale fakt uz aspon obcas nekdo pozna ze jsem tehotna :grinning: akorat je prdel co si jako myslelo tech par co to min tyden nepoznalo-asi ze jsem ztloustla si museli rikat..a pak jako fakt povzbudi kdyz vam lidi rikaj jak je ted clovek hnusnej,ze to musi byt holka,ze uz sebrala tolik krasy :grinning:
19. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pochopitelne nereknou hnusnej ale trosku mirnejc :grinning:
19. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no ja uz jsem to jednou zminila, ze jsem ve spojeni s COI a nic :unamused: Asi jsem to rekla malo durazne! Ale jsem na nej nachystana...asi na nej prijede i muj tatka, kterej se teda vyjadruje dooost durazne:slight_smile: :grinning: :grinning:

No ja uz ji sleduju delsi dobu a fakt krasna mamina....uz jsem ji chtela napsat i ip jak to dela, ale bylo me to blby:slight_smile:
19. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo CARCUL já podle toho tipu na holku (bo těch bylo málo) poznala, kdo mě fakt nemusí :slight_smile:)))

no na mě už si to nikdo splýst nemůže... tak já to zkusím stáhnout k manžovi, ale bude to chvíli trvat...
19. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR no, tohle rikali lidi me:slight_smile: a porad rikaj....:slight_smile: a zaloz si uz album tady, kasli na ty smiry blby...kdo to ma furt hledat na tom rajceti:slight_smile:
19. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI vy si Pipii nepamatujete... jednou tady přímo v diskusi s ní byla menší roztržka... teda né, že bych to chtěla připomínat, ale vlastně jsme si všichni potykaly :slight_smile:))))

ono možná dělá hodně to mláááádííííí :slight_smile:))) teda myslím, že na ní ani není poznat, že by rodila... nebo je to prostě přešťastná to žena... a já chci taky :slight_smile:))) :wink:
19. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavečky mám pratelné, s gumičkou, která nic nepropustí..snad mi je ta paní schválí :confused:
19. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR mas uzasnou postavu a pidimidi brisko, ze bych nerekla, ze jsi tehu, kdybych te neznala...ale tim, ze vim, ze jsi, tak ano....asi o milimetr se zvetsilo:slight_smile:

HEHE a co to bylo za aferku, to me zajima!!! :astonished: :astonished: je mlada?
19. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG :wink:
19. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo přesně CARCUL :slight_smile:)) mě se to fakt blbě hledá...

stejně tam nikde nemáš hlavu a tvoje břicho všichni kolem tebe vidí růst ne? :slight_smile: se na všechny vybobči...

teď jsem byla svědkem diskuse mezi mojema dvěma spolužákama - kluk měl připomínky k rození a že je na spoluzaci.cz v menšině a holka na to napsala... "ještěže jsem s váma seděla ve třídě vzadu - ty svatby, děti a plíny mě zdravě obcházejí...." :slight_smile:)))))))))))) a to jí bude teď 28...

no - to taky potěší, že ty ostatní jsou vlastně nezdravý :slight_smile:)))
19. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me se dite bouli ven tak silene, ze me to boli...asi vylezla z delohy a dela me vyvod bokem :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI nevím přesně kolik jí je. asi 22. a o čem jsme se dohadovaly teda nevím, ale nebyla to pěkná diskuse... :slight_smile:)) :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musíš jí vysvětlit, že tudy to prostě nepůjde... :grinning:
19. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,kdyz ja radsi to rajce :grinning:
jinak jako kdybych byla slabsi povahy tak mam akorat deprese z tech lidi kdyz se te ptaj(nepoznali tehu)-jezis ty jsi nemocna?ne tehotna(ja)...no tak to je jasna holka,ta uz ti vzala krasy..
pak..no vzdycky si byla takova kvetinka a ted?-no to je holka
no vzdycky ti to tak sluselo a ted todle...to bude holcicka...a podobny kecy slycham furt :frowning2: ..blby bedary...
no fakt-minule asi pet lidi behem dvouch hodin-co jsem se pohybovala po meste odkud pochazim
19. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi, tak aspon naznac...by me zajimalo, o com to jako bylo...takova krasna zenska....

To ji vysvetluju uz par dni, ale neda si rict, jsem zvedava, kudy nakonec vyleze:slight_smile: asi fakt bokem... :grinning: :grinning: au au...Holky v jake poloze byva mimi v 30tt...jeste ne hlavou dolu?
19. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: no tak ten pupík jen tak nevložím, protože my prostě ještě teď musíme pracovat...
19. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI jsi mě nepochopila - já si to nepamatuju... bych musela najít... a teď tam jdu pomoct manžovi :((((
19. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL to chce nějak ty lidi odpálkovat..."jo jsem nemocnáˇ, teď jen čekám na testy, jestli je to nakažlivý!"
19. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek