Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
21. říj 2009

nuki jj hlavne ze zacatku jsem sï to maximalne uzivala 😀 a jak jde u vas snazeni??

hehe gratuluju ke chlapakovi a to uz takhle krasne kope i manzu jo??to je uzasny!! 😵

jo a moje kamarádka včera rodila...rodila asi 13 hodin,pichli ji 3 davky epi a vubec se nemohla otevrit na tech 10cm..takze ji po 13 hodinach delali cisare 😖 jo a to jeste vic jak 14 dni prenasela..no vyzrala si to taky pekne,hlavne ze uz to ma ze sebou

hehena
autor
21. říj 2009

PROSTEJ tak jsem manžovi ukázala vaši výbavu a řekl: "to už mají všechno doma jo? ...... no vidííš to... "

hehena
autor
21. říj 2009

EFI děkujééém 🙂 no kopl ho zatím jen jednou a cítil to, protože to opravdu bylo silnější a hlavně měl na břichu manža hlavu, takže zatím cítil jeden kopanec... ale tak pro něj to bylo asi jako ťuknutí, já to cítím jinak viď...
zvedl hlavu a řekl jen "a teď jsem něco cejtil..." 🙂)) za pár dní to bude zas jiný 🙂) 🙂

eeefffaaa
21. říj 2009

jj hehe asi brecel proto,ze byl asi porad nedojedenej,hlavne mi kazdej porad rika,at to nevzdavam i doktorka,jenze ja vidim ze to mliko dochazi a uz se s tim neda nic delat,proste nekdo ma mliko strasne dlouho,nekdo kratce a nekdo vubec..jsem rada ze jsem ho kojila aspon ty dva mesice plne a ted aspon castecne,ze ma ode me aspon ty protilatky..ted jsem byla i nastydla takze aspon nejaky protilatky do neho dostanu pres to mliko,tak aspon neco

hehena
autor
21. říj 2009

ty jo, takže po 13 hodinách císař? uf to je něco.... snad se z toho brzo vzpamatuje...

hehena
autor
21. říj 2009

EFI přesně.. ty to vidíš, tak si věř a nedělej si s tím hlavu! přesně jak píšeš, kojilas aspoň dva měsíce a i teď do něj něco málo dostaneš, tak to je fajn. důležitý je, že je vidět, že je mu takhle dobře a všichni jste tím pádem víc v klidu 🙂 teď si snad i víc odpočineš 🙂 😉

eeefffaaa
21. říj 2009

hehe to je pekny..ten muj citil pohyby snad az kolem 30 tt...ma nejaky blby ruce 😀

hehe taky doufam,jenze ona ma doma takovyho chlapa,ze bude skakt jeste kolem nej...minule ji serval ze celej den sedi doma jak pica a udela jen blby bramboraky 😖 a to je jen vrchol ledovce..myslim,ze ani po tom porodu si ji nezcane vic vazit..takze ona bude litat kolem ditete,kolem neho a jeste se bude muset starat o brisko po cisari a navic do toho jeste ten stres a vsechno kdyz ji nikdo nebude pomahat

blahovka.cz
21. říj 2009

KUK!
Ahoj holky,tak jen v letu nakukuju,manz je porad hna pc a je jeste doma nemocnej,ale uz to ma skoro dobryx,nbaopak si uziva s nama doma

Koukala jsem akorat pred poar dny na novinu u hehenky!!!!!MOC GRATULUJU K CHLAPECKOVI!!!!!!!!!!!!

Ahojky efi mamoni,tak co mlicko,mate,nemate???

ja ted prisla akorat z velky prochajdy,byli jsme u mudra na kyclich,mame je v poradku a uz nemusime chodit 😀

eeefffaaa
21. říj 2009

ahoj blahu!!to je super ze mate kyclicky v poradku,doufam,ze Davidek to bude mit taky priste uz dobry ..no blahu mliko je i neni,krmime hlavne umelou,ale davam malyho i k prsum a nebo odstrikam co nevytahne,ale nestaci mu to takze ho musime stejne jeste dokrmit...a jak se mate jinak vy??

angetha
21. říj 2009

Ahoj zdravím Efi a Blahu 🙂 🙂 a jejich poklady Davídka a Ondráška 🙂
Efi krásný fotečky 🙂 🙂taťka je hooodně vysokej 🙂
my jsme včera zkoušeli Vendulku vážit doma, váha je na 5 kg a ukázala nám Error..tak asi Vendulka přibírá, mlíčko asi ještě mám i když k večeru už je to občas taky nic moc 😒 ale zatím stačí hodně pít..

eeefffaaa
21. říj 2009

ahoj Angeth a Vendulko!!!error 😀 to je dobry...jo jo s tim mlikem je to na prdlacku a ja si hlavne pripadam jako spatna matka,ktera svymu diteti uz takhle brzy nemuze dat to nejdulezitejsi a kdyz ho treba v noci krmi Milan nebo nekdy pres den tak mam vycitky,ze mliko mu nedam a jeste ho ani nenakrmim ☹ jsem asi blazen

angetha
21. říj 2009

Efi však se o něj staráš i jinak 🙂 🙂 není to o mlíku, ale o lásce 😉

hehena
autor
21. říj 2009

ahoooj ANGE a BLAHU

BLAHUško díky 🙂 😵 😵 😵
my zas gratulírujeme ke kyčlím!

ANGE malá je šikulka! 🙂

EFI neblázni s tou špatnou matkou... naštěstí jsou alternativy jak jinak malýho krmit a jemu je evidentně dobře! navíc to nejdůležitější není zrovna tvoje mlíčko, ale HLAVNĚ POHODOVÁ MÁMA!!!! vem si, že dneska jsou ty umělý mlíčka mnohem kvalitnější, my byli našima mámama krmený horšíma a nic nám nechybí no ne? 🙂 nedělej si hlavu!!!! 😵

eeefffaaa
21. říj 2009

no jen me to tak trochu mrzi...navic nejim myslim,zrovna zdrave a mam za vinu to ze za to muzu ja ze nemam mliko...jenze kdyz jsem videla co nesmi kojici zenska vsechno jist tak jsem docela cumela...nesmi ani kecup,citrusy,sladkosti,uzeninyskoro nesolit,nekorenit,nesmi dzusy,kvetak a nevim co jeste

angetha
21. říj 2009

Efi s tím jídlem je to pravda..jsem jak na dietě 😅

eeefffaaa
21. říj 2009

no ale angeth to je strasny...a ja to vubec tohle vsechno nevedea a to jsem nenapsala vsechno a ja si treba sladky neodpustim,a nemit ho treba pres rok tak umru a nebo kecup,to je to samy

hehena
autor
21. říj 2009

EFI tak se tím už netrap. musíš se s tím nějak srovnat. je to tak a tečka... a i kdyby to bylo tím, co popisuješ, jakože myslím, že není, tak lepší krmit umělým mlíčkem, než aby tě to všechno tak štvalo... klídek mamino. Davídkovi určitě nic nechybí a když ti bude líp bez kojení, tak to tak prostě udělej! 😉

hehena
autor
21. říj 2009

co teda kojící ženská vlastně všechno nemůže???

nebo takhle - co můžu jako kojící vůbec jíst??? 🙂)) 😅

eeefffaaa
21. říj 2009

no hehe asi mas pravdu...stanou se i mnohem horsi veci coz

hehena
autor
21. říj 2009

no přesně.. udělej to tak, jak ti to vyhovuje.. opravdu je pro Davídka mnohem důležitější když budeš v pohodě! pak to na něj bude tak blahodárně působit, že bude šťastnej celej den a pak bude spát jako špalek už furt 🙂)))

eeefffaaa
21. říj 2009

no ja co si pamatuju tak zeleninu,ovocea myslim ze jeste ne vsechno (napr.kiwi,citrusy),pak muzes mlecny vyrovby,hlavne ryby,brambory,ryzi a testoviny

eeefffaaa
21. říj 2009

ted hledam nejaky posilovac brisnich svalu...uz se na to bricho nemuzu ani divat a zacinam byt pekne vyzrana 😅

hehena
autor
21. říj 2009

neříkej mě to EFI... já chci slyšet, že porodím a budu jak laňka 🙂))) 😀 😀 😀

eeefffaaa
21. říj 2009

hehe ja myslim,ze budes,protoze jsi byla a jsi hubena,jenze ja byla vzdycky oplacana a rychle pribiram a hlavne ted kdyz jsem porad doma a budto jim nebo beham kolem malyho 🙂

hehena
autor
21. říj 2009

EFI uvidíme... 🙂 kamarádka byla neskutečně štíhlá, pevný svaly, dost sportovala a po porodu jí zůstalo asi 5 kilo, což není trága, ale je to na ní dost vidět a nemůže to sundat... malý je teď půl roku, tak to chce ještě čas to je jasný, ale znáš to. každý tělo reaguje jinak a nikdy nevíš jak dopadne to tvoje 🙂))
já zas nikdy moc nesportovala, takže všechno povolený a doma už jsem víc jak dva roky 🙂)) takže děs a hrůza ta postava...

hehena
autor
21. říj 2009

netušíte co NITENKA???

eeefffaaa
21. říj 2009

holky to je super

https://www.youtube.com/watch?v=e-UF-h1K4rM

no hehe ja mam navic dispozice ze budu tlusta...babicka i mamka jsou tlustsi a z tatovi strany je to uplne to samy...spis mam strach aby si milan jednou nenasel mladou a hubenou holcinu a me nepustil k vode 😅

eeefffaaa
21. říj 2009

no jo hehe jak asi Nitenka...a nevis jak zubajda???uz jsem o ni dlouho neslysela...

hehena
autor
21. říj 2009

EFI ty jsi stejný ucho jako jaá.... no jo no.. to se klidně jednou může stát a třeba to nebude ani kvůli váze.. občas se lidi zblázní a důvody, proč partnery opouštějí jsou ještě bláznivější 🙂)) třeba ti jednou hrkne v kebuli a budeš tak sportit, že budeš se svojí postavou spokojená věky 🙂

eeefffaaa
21. říj 2009

hehe 😀 no Milan rika,ze by me hubenou ani nechtel,ze se mu libim takova jaka jsem,pry jsem takova akorat...a ze bych mohla byt spis jeste udelanejsi,ale na to mu kaslu 😀 ale myslim,ze svym tempem v prijimani jidla se na to brzy dostanu