• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
HEHE tohle ti fakt závidím :sweat_smile: :dizzy_face: .... nemůžu říct, že by naše rodiny nic nedaly nebo nepřispěly nebo tak...... ale tohle jejich nadšení a nakupování a zájem ti závidím.... u nás se každej akorát zeptá, jestli jsme zdraví a jak dopadla kontrola :pensive:
22. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak si to hezky uívej a pak si to bude užívat prďolíček..:slight_smile:)
22. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo musím naznat, že je to pěkný a všem bych to přála!!!! :slight_smile:

to víš i je to asi tím, že ségra už taky moc chtěla dítě, tak si aspoň užívá to nakupování... no a mamina byla snad poslední z jejího okolí, kdo ještě vnouče nemá... takže mě prý nakupujou i holky od ní z práce, neb je pověřila :slight_smile:)) všichni tam prý čekali na potvrzení pohlaví :slight_smile:)) :grinning:
22. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hehe! Jdu tě pozdravit! Doufám, že se ti jako těhulce moc daří a užíváš si bříško. :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a na ty nákupy v Rakous jsem zvědavá, minule tam kamarádka mamky pro nás koupila tu 6ti soupravu - body, dupačky, overal, mikinu, tepláčky, tričko a ještě něco - ouplně nový - jen za 200.- to jsem fakt mrkala...
22. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PAPALI ahooj... :slight_smile: - - - IP :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no u nás je to asi tím, že je ta rodina i tak daleko :wink:
22. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže si to prostě takhle neužívají, když nás nevidí......
:frowning2:
22. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no já se občas vídám se ségrou - bydlí od nás asi 50km, ale ta zas pracuje na směny, takže má málokdy o víkendu volno, ale naši jsou taky dál - 150 km a manžův táta je v brně - ten je ale docela mobilní a dost jezdí do phy na jednání, takže se vidíme častěji než s našima na rychlej oběd a tak... manžova máti sice bydlí v praze, ale vidíme se jednou za 3 měsíce, výjimečně dřív...
22. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: teda tak to je něco, to je opravdu skvělý nákup..:slight_smile:))
22. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u našich jsem byla od otěhu jen jednou na tři hodiny a oni u nás taky byli jen jednou na odpoledne...
22. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE aha, já myslela, že tvoje rodina bydlí blíž :sweat_smile: .... no vidíš, zvládají to ale fakt v pohodě.... mě se nikdo na nic neptal, jestli třeba nemá něco koupit.... udělalo by mi třeba radost, kdyby někdo přijel (třeba moje máma) a přivezla blbý ponožky, že jako pro prcka :sweat_smile: ale tak třeba se to zlomí až se narodí no... a když ne, tak se taky nepoprdím, jejich kulička ne? :grinning:
22. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co to je za fór - jejich kulička? :slight_smile:)) :grinning:
22. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se tak u nás říkalo vždycky HEHE :grinning: ... jako něco v tom smyslu, že máš smůlu..... třeba já tě pozvu na kafe a ty odmítneš, tak moje reakce může být: "Tvoje kulička" :grinning: :grinning: to neznáš????? prostě že máš peška, smůlu.... :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je mi to jasný, ale neznám to :slight_smile:)) :grinning:

a máš recht, jejich kulička!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak to taky neznám...to je dobrý.:slight_smile:)) :grinning:
22. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no vidíte HEHE a NUKI, jste zase o něco bohatší :grinning:
22. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak to určitě...:slight_smile:))

tak co Pražandy, kdy se někde uvidíme..:slight_smile:))
22. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš NUKI..... :grinning: to jsem ráda, že jsem vás o něco obohatila :grinning:

holky už se NUKI jednou sešly, sice v malém počtu, ale sešly :grinning: .... já bych byla i pro, ale teď je to se mnou těžký, finišujeme s refinancem hypotéku, řešíme pojištění, no je toho teď nějak moc a času se nedostává, každý odpoledne něco řešíme, kromě víkendu a to mě manžel nepustí :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

jak se mate??ty jo amal ty za chvili budes rodit!!!to je mazec :fearful:

nam dneska prisla prvni bedna od Milanovy sestrenice s vecma po jejich detech..uz tam mam veci i na ctyrletyho :grinning: tak aspon usetrime..Milan jel ted s Davidkem ven na prochajdu,tak jsem to roztridila a ted jdu asi zehlit,pokud se tady nezabrzdim :grinning:

jo a hehe koukala jsem na ty vecicky co jsi koupila..jsou krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strasne se mi to libi...a ten kolotoc premyslim ze ybch objednala Davidkovi,ale nevim jestli to ma jeste vubec cenu...jinak ja jsem Davidka davala do zavinovacky asi do dvou mesicu...spal v zavince plus jsem ho jeste prikryvala perinkou...ted spi jen pod perinkou a kdyz je ted vic zima tak ho v noci dam jeste do spaciho pytle kdyz ho prebaluju a krmim...jinak k ranu uz ho zase z nej vyndam,protoze to zase topime,takze by mu bylo teplo pod perinkou a jeste v pytli
22. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj EFI :wink: :dizzy_face: téda dobrej nákup :grinning: :grinning: :grinning: je to super, že máte takhle věci po dětech z rodiny co se dají použít :wink:

s tím kolotočem nevím, záleží taky jak je nízko, ale prý pak po tom děti hrozně chňapají a mohli by to na sebe strhnout :sweat_smile: ....
22. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj efi:slight_smile:)))zdravíme Davídka:slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam takovy kolotoc po sestrenici...a stejne mu ho obcas sundavame,protoze se blbe dostanu pres nej do postylky jak je velikej :grinning: a malej stejne v postylce je jen v noci,takze nevim jestli by to melo smysl a pak jak pises uz by tom sahal...jj prostej je to fajn...zasobujou nas sestrenice moje i Milanova,takze toho mame mraky a neco davam i segre,protoze bysme byli asi zavaleny vecickama..ja jestli jsem dala do vecicek 1500kc tak je to hodne :slight_smile: ted nam docela zacina lizt do penez ta umela strava a kojenecka voda,tak aspon usetrime za hadriky
22. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ver a Tadeasku..koukala jsem ze Tadeasek je jasnej,kluk se na UTZ nezapre :grinning: jinak ver uz mas krasny brisenko... :dizzy_face:

holky ty briska uprimne zavidim :dizzy_face: brala bych ho znovu ale jen to brisko,to dal uz ne :grinning:
22. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Efi: tak to máš dobré, že máš věcičky po někom, nemusíš tolik kupovat.:slight_smile:))

Prostej: tak snad to nějak vyjde.:slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI taky jsem zásobená, ale zatím jen fakt starýma věcma, takže tak dupky na doma.... ještě slíbila manžova sestřenka, že mě zásobí po dvou dětech a tá má nový věcičky.... tak uvidím.... ale je to velká pomoc, to souhlasím :wink:
22. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi:teďkonc zrovna dělali ty testy a voda toma natura je vhodná pro přípravu kojeneckých papání.-)....ale ono je to asi na stejno s jinejma cenově co??.....no jo Táda je jasnej pacholek.-)...........tak to já už chci to břicho pryč.-)))neustále se o něj s Tadeášem přetahujem.-))))....ale děkuju ještě aby ne, když už mam 13kil navrch:-///se potoooo
22. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI tak třeba se přihlásí jiný Pražandy :grinning: .... já toho teď mám fakt moc, mohla bych tak maximálně čekat na jakém termínu se domluvíte a jestli to vyjde i mě..... ale se mnou je teď ta domluva těžká no... ale pak snad už bude klid, tak by to mohlo klapnout :wink:
22. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej?ale těch věcí "na doma" právě využiješ nejvíc.-)
22. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER však jo, já jsem děsně spokojená, že jsem tu krabici věciček dostala.... :wink: teď potřebuju ještě nějakou parádu :grinning: ale to už nebude takovej problém :wink:
22. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek