Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hypo
22. říj 2009

ja v pondeli zacinam chodit na predporodni kurz tak predpokladam ze se tam dozvim desne moc informaci krome toho jak dychat 🙂 je to sest lekci po 2 hodinach.....

romik84
22. říj 2009

ty kalhotky jsou v lékárně určitě levnější než v drogerii a od firmy mollimed se dají i přeprat, 3ks do 60 Kč

verled
22. říj 2009

svoja:v lékárně jsem taky koupila ty nejlevnější do pordprsenky stejnak se to vyhazuje🙂)))...já se chystam na ariel sensitiv, snad projde.....

svoja
22. říj 2009

AMAL jj, maji olejicek za 16,90Kc...pak nejakej aviril krem a zasyp. my mame olejicek...

ta rybi mast nam nesmi pres prah!!!! 😀 😀 😀

ver vlozky do podprdy meli v tescu v akci johnson and johnson, i kdyz me je takhle znacka nesympaticka, tak jsem je vzala...za ty prachy....jak rikas, stejne se to vyhazuje

amallie
22. říj 2009

svoji: tak díky za info, a ten sebamed stál kolik? že bych šla do tesca a bylo by..............

rybí mast jsi čuchala??? 😀 😀 😀

romik84
22. říj 2009

ty vložky johnson jsou prý dobrý

angetha
22. říj 2009

Romi já peru v mýdlovém slizu...a opravdu vypere i pokakané plínky..
Vložky jsem kupovala též v lékárně..
Aviril v lékárně určitě mají taky, jinak jsem viděla Aviril na opruzeniny v Rosmanu i v DM
Hypo, tak snad se dozvíš na kurzu vše potřebné 😉

amallie
22. říj 2009

anget: jak je to teda s tím prádlem? plínky i věci dohromady??? fakt dáš pračku za den? kolikrát jí převlíkáš???

amallie
22. říj 2009

pračku na 6 kg???

verled
22. říj 2009

SVOJA:JAKÁ RYBÍ??.-dddd

ono v těch vložkách snad neni rozdíl.-)

amallie
22. říj 2009

ver: rybilka 😉

hypo
22. říj 2009

vlozky do podprdy se prodavaji i ty pratelne ne? ne jen na jedno pouziti.....

amallie
22. říj 2009

anget: mi taky nejde do hlavy, jak uděláš 10 litrů slizu z jednoho mejdla a jednoho kelímku sody.............. to je tam tolik vody???

svoja
22. říj 2009

AMAL to nevim ten sebamed, v tom ja nejedu....ja mam citovy vztah k avirilu🙂

Rybi mast (rybilku) jsem necuchala, ale nechci, aby me doma cokoliv smrdelo rybinou(to je moje predstava, ze to smrdi)...natoz miminko🙂 chichi...koupim bepanthen a budu doufat, ze latkovane deti se opravdu neopruzuji🙂

ROMI super, dik

verled
22. říj 2009

amal:ale ta neni jako rybí😀DD..ona se tak jmenuje ta firma🙂))))

verled
22. říj 2009

aspoň myslim, prootže já mam doma rybilka iubrousky a ty krásně voní.-))))...já nevim mam bepanthen a ještě koupim tu kalciovou...

verled
22. říj 2009

amal.já mam sebamed za 120:.)

amallie
22. říj 2009

svoji: a oni mají aviril mejdlo? nebo čím ji budeš mejt?

ver: no, my víme, ale prostě tady vznikla fáma, že smrdí rybinou a už se to s tou mastí táhne 😀 😀 😀 já to taky nechci, žádné ryby na Amálce 😀 😀 😀

já mám teda bepanthen do 11/2009, holky, to se nic nestane, když to spotřebujem, ne???

amallie
22. říj 2009

ver: z tesca?

romik84
22. říj 2009

rybilka ale nesmrdí rybinou, nelze říct, že smrdí, spíš jako petrolej, no holt tam není žádný pafém, což je jedině plus, teď jsem si to zkusila na ruku, má to dobrou konzistenci, řekla bych, že na ty opruzeniny by to mohlo být dobrý

angetha
22. říj 2009

Rybilka vyloženě nevoní..ale miminko po ní rozhodně cítit není 😉 😉 a je opravdu dobrá
Amal máme pračku na 5kg myslím, a když je tam místo tak tam přihodím svoje prádlo, nebo bavlněné overálky..Vendulku převlíkám podle toho, jak si ublinkne nebo jestli se počurá či pokaká na přebalováku..takže takhle znečištěné oblečení tam dávám taky..
Jinak mikinky, tepláčky a tak peru zvlášť, mám tam i svoje trička nebo ty plínky AIO nebo PUL svrchňáčky co se nesmí prát na 60°. A opravdu je to mýdlo a soda rozpuštěná v 10 litrech vody..

romik84
22. říj 2009

amal, pokud ten bepanen nezmění barvu vůni, konzistenci, tak to používej jak dlouho chceš

romik84
22. říj 2009

anget chtěla jsem se zeptat, jakou máš rutinu při každém přebalování?myslím, jestli mažeš preventivně rybilkou, zasypáváš? umýváš prdelku pokaždý?jak to děláš?

amallie
22. říj 2009

anget: takže to není jedna pračka denně jen na vendulku, že ne........... to by totiž byl masakr, tolik hadre bych ani neměla

počítám, že potento tak 10 plín max., že jo? Takže když dám jedny gaťata a dvě plíny, tak maximálně 10 gaťat a 20 plín?

se nějak nemůžu přenýst přes to, že by se něco mělo prát s těma plínama špinavejma............ já si plíny pamatuju, když byl brácha můj malej a to bylo něco teda.........

svoja
22. říj 2009

amal mydlo mam nivea detsky tvrdy klasicky

ja mam pocit, ze tady nekdo rikal, ze je trochu citit....

amallie
22. říj 2009

svoji: no, já myslela, že blahu, ale ta tady tak psala, že teda néééé, tkaže to bude tak, že jsme si to vymyslely 😀 😀 😀

angetha
22. říj 2009

Romi, tak nejradši mám, když je jen počuraná, ale to je jen občas...takže když je míň pokakaná tak jí prdelku utírám perlanem a vodou, když má prdelku úplně bledou tak jí nemažu ničím. Pokud je pokakaná hodně, tak jí bereme pod tekoucí vodu do umyvadla, mám tam žínku a mycí gel od Johnsonu, dosuším plínkou.( nejlepší je to ve dvou, já hlídám teplotu vody a držím žínku, manžel drží Vendulku, ale zvládám to i sama)
pokud je trochu červená ( je to asi tím, jak jí čistíme prdelku, asi jen prokrvení 😉 ) tak jí mažu Hippem, Rybilkou, a když se mi osypala po ubrouscích tak jsem nasadila Bepanthen...
Zásyp nemám, prý se nemá používat, protože ten prášek navlhne, a ta směs pak dráždí kůži a dře to.

verled
22. říj 2009

amal:ne z lékárny😀..neee s tim se asi nic stát nemůže navíc to je MINIMÁLNÍ trvanlivost.-)...
jo ahaaa🙂)))svoja je komediant😀D

svoja jako už mam 13kilo hore..a koukni do alba vlastněěěě.mam tam šulina.-D

amallie
22. říj 2009

hurá, takže bepanthen spotřebuju co mám, nesnáším plejtvání totiž

angetha
22. říj 2009

Amal proto používám do plínek i separační vložky

http://www.branakdetem.cz/separacni-pleny-celul...

takže to nejhorší se vyhodí a na plínce zůstane žlutý flek..a pokud se Vendulka nestrefí,( třeba když leží na boku a hodně se pokaká) tak to smyju sprchou.
Takže pokud budeš prát jen plínky, tak asi tak jednou za dva tři dny..