• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
to jo,ten v pupíku je chlap mýho života..teda aspoň do jeho deseti let,než mě pošle do prd...,znáte tu mládež :wink: :grinning: :grinning: .
Jo zakoukal,prej to mezi nima jiskří...ale nic s ní neměl,protože je to taková lehčí holka od nás z města a tak má ten můj manžílek strach,aby něco nechytl..a navíc nás prej nechce ztratit...no,kdo ví,jestli už není pozdě..ale je fakt,že je teď hodnej,tak čas ukáže
29. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
baes..no udajne s ni nic nemel,davej si pozor chlapy umi byt proradny....ale snad se vse spravi,budu ti drzet palecky....a synacek te urco nenecha nikdy ve stychu :wink:
29. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No máme to tak,že spolu bydlíme,spíme..a děláme že nic...ale jestli se rozejdem,máme tolik splátek,že stejně budeme muset bydlet spolu,takže ho budu dál denně potkávat :slight_smile: K tomu teda doufám nedojde,protože nevím,jak dlouho bych to vydržela..to´t asi zatím vše..ve zkratce :grinning: :wink:
29. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Bae, já už jsem fotečky taky viděla, fakt už jsi 27 týden.. :dizzy_face: :dizzy_face: to já byla nedávno, to utíká :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
baeszinka.takže chce bejt s tebou, a takhle ti top řekl??no musim uznat, že aspoň nelže, což mě štve nejvíc!!!no tak uvidíš, a má tě rád nebo jen kvůli prckovi??chlapi jsou dementní.....ale oni za to asi ani nemůžou :grinning:

carculka:ne chlpi se už takhle roděj:slight_smile:)))oni jim snad hned jak se narodí nějak vypnou kus mozku:slight_smile:))
29. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky carcul,gratuluju ke krásnému HCG :wink:
29. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Carcul smím se zeptat kolik ti je? :sunglasses:
29. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tak mi volal manža a ta babička prý vypadá hrozně, a hlavně má v hlavě nádor!!!!! vůbec nechápu, proč nám to ten děda neřekl.... prý vypadá hrozně a už nemůže půlkou těla vůbec pohnout............ :astonished:
29. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
bae..dekuju :grinning:

ange,muzes....bude mi 21..
bae:no to je teda stav....ale zas aspoň má zájem jestli to dobře chápu.... :slight_smile:
Ahooooj *** Jsem tady na skok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Teda, holky, to jsou osudy! Je to hrozný, jaký dokážou chlapi být!!! Na jednu stranu si říkám, že život s nima je dost těžkej,.... ale nadruhou stranu - kdo by mohl žít bez nich. Já jsem momentálně na toho svýho docela napšouklá.... a když to tady čtu, jaký jsou na vás, tak mi naskakuje husina. Opravdu si neumím představit, žít v takovým napětí, když jste těhulky. Vy si máte užívat miminka, bříška.... máte samy dost starostí se svým tělem.... a ne tohle. Je mi to holky fakt líto :cry:
29. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VERLED a kolik je tobě???
verled,on neví...asi mě ale nemiluje prej..i když..no hrozně mu na mě záleží,na miminku taky...no prostě v hlavě vybrakováno :grinning: :grinning: 14 dní jsem to rozdejchávala,byla totálně v prd...
asi víš o čem mluvím :angry: :cry: :cry: :cry: ..ale člověk musí myslet na toho malýho tvorečka co má pod srdíčkem,takže jsem si řekla dost,na nic se neptám,nic nezkoumám,neřeším...žiju jako dřív a těším se na miminko jako blázen :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
hehena:ty jo, to je fakt děsný :unamused: babičky je mi líto :cry:
29. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe, to je mi líto s babičkou, jaký jsou prognózy???
hehenko,to je mi lito...a ma jeste nakou sanci??
Ježiš Hehenko :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Carcul já tě zahlídla na beremku, víš? :grinning: tak to budeš taky mladá maminka :slight_smile:
Úplně se stydím, jak kolikrát řeším takový pitomosti!!! :frowning2:
29. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi a copak ti provedl manza??
29. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzka:děkujem:slight_smile:))
hehena:mě je 23.
bae:hmmm, no radši bez komentáře, miluju, když někdo neví jestli toho druhýho miluje......nebo asi, to cejtim, rozfdíl mezi mít rád a milovat je podle mě zřetelnej dost to mi nikdo nevymluví, ale vim o čemmluvíš hlavně, v hlavě vybrakováno, to jsou pak psycho stavy s nima....chvilku jo a chvilku ne....fakt lepší neřešit, já si to taky řekla, ale nějak se k tý fázi nemůžu dopracovat, snad přijde časemmmmm :wink:
29. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko :frowning2:
Angeth,utíká to jako blázen,však ty už jsi začala 8.měsíc,viď :slight_smile: .No já jsem asi spíš už 28TT,ale nevím,mám tři termíny porodu,tak jsem si koník nastavila až na ten poslední..14.července jdu na ten posledníí ultrazvuk,tak třeba mi doktor trošku ten termín upřesní :slight_smile:
29. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Bae, no jo už jsem v 8., poslední UTZ proběhl ve středu..Tak ať ti taky dobře dopadne :slight_smile:
29. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
A chcete říct, co se mi včera krásnýho stalo?
Včera v 11,30 jsme se s našima chystali na chatku grilovat. Bydlíme ve stejném paneláku( i ve vchodě, jen o patro výš), tak jsem běžela domů a na schodech přikrčená krásná zrzavá kočička. Nedávno se tam přistěhoval mladík a vím, že mají číču. Tak jsem jí chytla (nechala se) a zvoním u nich. Doma nikdo. Tak jsem jí vzala domů k našim (mají kočku a kocourka). Hrozná šmudlačka, muchlačka.... no zkrátka jsme museli zůstat doma a hlídat majitele číči. Oni odjeli a nechali otevřené okno!!! Takže malá z 2.patra skočila na ulici a pak asi zaběhla do vchodu a někdo jí pustil. Ona byla super, chtěla strašně hladit a při tom prskala a syčela. Říkala jsem jí, že je Jackyl a Hyde v jednom :grinning: A ráno si pro ní přišli, jmenuje se Pevísek ... krásný jménol.

Ta byla tak krásná.... vůbec se mi nechtělo jim jí dát :dizzy_face:
zuzka.ale to přece děláme všechny....se nemusíš stydět, řešíme to na čem nám momentálně záleží
autor
vůbec netuším jaký jsou prognózy, to se asi uvidí až po operaci... vůbec toho většinu nevíme, protože děda je opravdu v tomhle hroznej...... chová se jakoby to bylo super tajný a strašně zatajuje... to mi od něj připadá nefér....
a šanci snad má... doufám, už kvůli dědovi....
verled..rozdil v tom je urcite,pro mne taky obrovskej,ale nekdo si mysli ze je to totez

ange :grinning: :grinning: :grinning: mlada jojo..ale az az vybourena,jsem byla certik...pernamentni parby atd....no a taky kvuli zdravicku nebylo na co cekat a co resit :grinning:
29. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jééééé BAE.... já jdu 14 července na svůj první UTZ... tak snad nám to oběma přinese štěstí :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, to je hezký :slight_smile: :slight_smile:
hhenko,tak at vse dobre dopadne...

ange..no a jeste nez jsem poznala manzu by me ani nenapadlo ze se vdam pod 25,natoz mimi...prijde ten spravnej chlap a prijde to samo :grinning:
hehena:no jo zlobit se ale nemůžeš co??oni to tak dělaj, aby prej nedělali starosti, jsou prdlý.....
carculka:kdo si tohle myslí, tak je pitomec a egoista, nebo neví co to milovat někoho znamená.....podle mě....
29. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek