• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
..a ještě kosmetika a plínky:slight_smile:))
Carcul já končím, klekne mi za chvilku baterka....a nabíječku mám daleko:slight_smile:
Tak papa zítra...ty máš zítra kontrolu, viď?tak mooc držíme palečky ať už mimi ukáže copa má mezi nožičkama:slight_smile:))
25. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal ahuuj
25. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem koupila olejíček hlásím, ještě mejdlo a můžem rodit :dizzy_face:

carcul, tak zejtra, jo??? no hurá, hořím zvědavostí
25. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..a jaky olejicek?no zitra:slight_smile:se nemuzu dockat..a az asi v pul 3
25. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooj ženy... a já jsem právě zjistila, že už jsem v 6. měsíci :slight_smile:))

jak se máte?
25. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj hehe,jojo to jsme obe :grinning:
25. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI myslím na tebe!!! :dizzy_face:

a jdu vás dočíst...

jsem se přežrala kulajdou :slight_smile:)) ale je to děs navařit víc ... bych si ještě šla přidat :slight_smile:)) :grinning:
25. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
n jo to já vím CAR, že jsme obě... ale já to nějak zjistila "až" teď :slight_smile:))
25. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe si pridej:slight_smile:mnam kulajda..
ale je to mazec vid-6.mesic..toto leti,jak blazen
25. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo mazec... jinak se to snad ani popsat nedá :slight_smile:)) :grinning:
autor
akurát ten můj malej prďola furt chrní... není to divný???
no hrozne to utika-nedavno jsme meli na testu // :grinning:

hehe,myslim ze jeste v nasech tydnech je to v poho..urcite te obcas kopne a proste nekdy chce mit klid :grinning:
25. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: aviril dva kusy :wink:

ještě chybí mejdlo

ahoj hehenko! ta moje prďola taky chrní, jsem tu psala, že teda rozhodně neskáče, jak tu holky píšou
25. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU tu byla tak je fajn, že jsou ok :slight_smile:

AMALL ještě si tam Amálku na chviličku dopeč :slight_smile: ale připravenost závidím .))
už se taky těším, až tu tak nějak skoro všechno bude :slight_smile: :dizzy_face:
25. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak snad jo holky... ale od tý noci, kdy mě strašně okopával se skoro nehýbe a už je to několik dní.. sem tam mě kopne, někdy víc někdy míň... dneska mě kopnul až odpoledne asi 3x a tak nepatrně, že ani nevím, jestli to nebyly spíše tiky..... musím přiznat, že někdy mě to znervozňuje... :sweat_smile:
25. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile:
Já se těším až zas budu těhotná...když jsme byli v porodnici na kyčlích tak jsem potkávala maminky s bříšky a zrovna vezli novorozeňátka z kontroly..3 vozíky :dizzy_face:
Amal a jaký chceš mejdlo?
25. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: no, ještě jí tam nechám, ale za tři týdny, ať je venku, páč už se mi blbě hýbe a tak

jinak o připravenosti nemůže být řeč, mám všechno doma, vyprané až na pár kousků, resp. vyprané ty věci velikosti newborn, zbytek až časem, ale nemám to nachystané ani uklizené, je to v různejch krabicích a taškách v pokoji, kde je teď skladiště :astonished: ale což, kdyby se vyklubala, tak to vytáhnu, no
25. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak já to všechno vůbec nechápu, jak to utíká... před chvíli tu byl červen a my koukaly na ty dvě čáry na testu, celý v šoku a netrpělivě jsme čekaly na UTZ :slight_smile:)) a teď se podívám směrem na nohy a tam takový bendžo :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
hehe,my jsme od patku taky naky az moc klidny,ale rikam si obcas kopne a za par dni zas bude radit :grinning:
hehe..presne tak :grinning:
25. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě AMALL, důležitý je, že to tam někde máš :slight_smile:)) a neboj, on by tam manžel něco připravil, než by si vás vezl domů z porodky :slight_smile: :wink:

CARCUL jo to taky doufám... jako vyčetla jsem, že v tomhle období miminko víc spí, už si teda nepamatuju kvůli čemu :slight_smile:) ale aspoň mě to trošku uklidnilo :slight_smile: :wink:
25. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak si treba holite nohy atd ke konci tehu ?
anget: jako fakt se těšíš??? ty jo, to teda klobouk dolů, já se těším až nebudu a to nadlouho :grinning:
sebamed mejdlo musím koupit

a ženy, koukala jsem v lékárně na tu rybí mast, stojí 100g 56 kč, kdežto bepanthen 100g stál 305 kč

já říkala, že mi nesmí do baráku a stojím si za tím, ale teda....... svrběla mě ruka.............. :grinning: :grinning: :grinning: zatím držím ale, žádnej rybí smrad tu nechci
autor
ANGE já ještě ani neporodila a už se taky těším na další těhu:slight_smile:)) to sem magor co? :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

teď jsem asi v období, kdy je to pro mě hrozně krásný a kdyby to tak mohlo zůstat dýl :slight_smile:)) :grinning:
25. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak to holení by mě teda taky zajímalo...... :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rybí smrad :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se nenechám odradit legendou o rybím smradu :slight_smile:))) a asi kvůli tý ceně :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: jo, tak ten můj by to určo připravil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by šel radšiá koupit nové, než to někde hledat :grinning: :grinning: :grinning:

carcul: cožpak nohy, ty mi celkem jdou, neb se depiluju, takže jednou za 14 dní akce na hodinu, dám hnátu třeba na vanu nebo záchodovou mísu a jedu strojkem, ale jako pip..... mi nejde :confounded: tam si nevidím a když neco vytvořím, vypadám jak vypelichaná slepice :grinning: :grinning: :grinning: musím to nějak domluvit s manžou, aby kdyby se jelo rodit ..............
25. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy ste blázni normálně s tím těhulením :astonished: :astonished: :astonished: já se přiznám, že kdybych mohla teď odhodit břuch, neváhám ani minutu

v mým těhu teda není jeden krásnej den :astonished: jsem tlustá, nemotorná, bylo mi furt zle, teď mi zas žáha pálí a nohy natejkaj, nemůžu pracovat a nevejdu se do hadrů, mimino mě dloube jak nějaká ryba v břuchu............ no hrůůůza :astonished: :astonished: :astonished: už ať je venku a nosí ze školy samé jedničky, ať můžu mít radost :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek