Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
26. říj 2009

já mám sušičku, z ní voní prádlo i bez aviváže, právě, na co dávám tekutej prášek, tam aviváž ne a s tím sypacím jo

co mám já zkušenost, vůně nevydrží, když prádlo schne venku "pomalu", když schne v bytě, nebo venku za dvě hoďky, tak voní

mýdlové vločky vladěnka se to jmenuje, prodává se krabice, v ní jsou mýdlové vločky, je to na praní dětských plen, ale i hader, mytí hraček a tak, je to mejdlo

pak mají tekutou vladěnku, ta ale obsahuje jen 15% mejdla

no a na těch vločkách je na krabici psáno, že se mají tři lžíce rozpustit ve vodě před praním, přidat sůl na skvrny a šupnout to rovnou do bubnu

svoja
26. říj 2009

jestli zjemni nevim, ja bez ni neprala snad nikdy...

prasek jsem mivala bonux, ted persil gel na barevny a ted mam pripravenej persil gold s tim silanem (jenze ja peru vzdycky v jednom prasku vsechno-nerozlisuju jestli to je na barevny, bily) a avivaz lenor-taky na vsechno a vzdycky

ale rada si necham poradit....

angetha
26. říj 2009

Ahoj holky, jen vás pozdravím a zmizím 🙂
Myslím, že Monci ve čtvrtek porodí 😎 já ke konci taky hrozně chrápala ( prý) to když jsem tvrdě usnula ( konečně)..no a manža mě budil ať nechrápu 😠
Holky a víte, že aviváž snižuje savost, takže by se neměla dávát k plínkám, ručníkům, utěrkám a tak? a k dětskýmu oblečení taky ne..

svoja
26. říj 2009

AMAL to zni dobre, asi pujdu do Vladenky🙂...a k tomu uz nic, jen ty vlocky a sul treba?

No je fakt, ze kdyz susim pradlo venku, tak tolik nevoni...

angetha
26. říj 2009

A břicho mi rostlo nejvíc těch posledních 10 týdnů, říkala jsem si, jak ho mám hezoučký, takový akorát a pak jsem nestačila zírat 😀

prosteja
26. říj 2009

tak Persil je podle mě hodně kvalitní 😉 já kupuju ten anebo Ariel.... 😉 a jinak mám na bílý a na barevný a to většinou proto, že prášek kupuju v akci, když jsou třeba 2 ks za cenu jednoho.... takže drapnu jeden na bílý a jeden na barevný 😀 a aviváž dávám taky do všeho - Lenor...... 😉 takže pereme přiblžině stejně 😉 ale souhlasím s AMAL, když prádlo schne dlouho venku, tak ta vůně většinou vyprchá..... 😉

svoja
26. říj 2009

ANGET cau .... no tos me nepotesila tedy🙂 jo a to s tou savosti jsem se dozvedela taky....pote, co jsem manzelovo funkcni pradlo vyprala s avivazi🙂 😅

amallie
26. říj 2009

anget: savost snižuuje????? no tak to jsem nevěděla, že jí dávájm zrovna na ty ručníky 😀

svoja: jasně, jen ty vločky a sůl na skvrny, ale tu mít ani nemusíš, na plíny je to ale nejspíš lepší

ty vločky jsou maličký žlutý, vypadá to hezky

svoja
26. říj 2009

AMAL a vonej?

svoja
26. říj 2009

Holky a mate nekdy ty rucniky po vyprani takovy drsnejsi jakoby? Cim to je?

angetha
26. říj 2009

Svoji může to být tvrdá voda... 😉 my to máme taky tak, manželovi to nevadí a mě vlastně taky ne..

prosteja
26. říj 2009

ahooj ANGE 😵 jj, o té savosti to vím 😉 ale nějak to u dospěláckýho prádla neřeším... 😉 a jinak jsem mrkala na VEndulku v plenečkách 😵 😵 😵 paráda 😉 jak jsi spokojená s novýma plínkama 😉

SVOJI no taky jsem byla nezkušená s fuknčním prádlem a už tam chtěla rvát aviváž, když mě manža zarazil 😅 by mě asi zabil 😀

prosteja
26. říj 2009

SVOJI přidávám se k ANGE s těma ručníkama a tvrdou vodou... my to měli v podnájmu taky tak a já si pořád říkala, čím to je.... že třeba moje mamka je má daleko jemnější.... a teď co jsme se přestěhovali, tak jsme zjistili, že máme měkkou vodu a ručníky vypadají krapet jinak po vyprání 😉 takže to asi bude tou vodou 😉

svoja
26. říj 2009

No tak uz to pradlo neni funkcni no🙂 Chichi.... 😀 😀

svoja
26. říj 2009

A na tvrdou vodu co? nic?

prosteja
26. říj 2009

holky můžu se zeptat, objednávala jste tady některá ze serveru www.mamitati.cz?

prosteja
26. říj 2009

SVOJI 😀 tak pro příště no.... 😉 na tu tvrdou vodu nevím, asi nic 😅

amallie
26. říj 2009

na tvrdou vodu sůl 😉

svoja
26. říj 2009

kuchynskou? kam ji mam davat?

prosteja
26. říj 2009

AMAL nebo sodu? 😉

svoja
26. říj 2009

😀 😀 😀

Prostej nee

amallie
26. říj 2009

jasně, sodu, já tomu říkám sůl, ale je to asi jedno, někdy je tam napsáno sůl na skvrny, někdy soda, teď mám zrovna pytlík, kde je napsáno sůl

kuchyňskou neee

jo a vločky nevoní, ale to prádlo pak voní jako vypraným prádlem

verled
26. říj 2009

amal:to spíš na nějakym valníku holka.-DDD

prosteja
26. říj 2009

AMAL jo tak sodu cvičně přidávám jednou za čas do praní kvůil vodnímu kameni...... ale my máme vodu fakt měkkou takže nedávám do každého praní 😉

amallie
26. říj 2009

na jakým valníku???

amallie
26. říj 2009

já teda nevím, jakou máme vodu, ale já prádlo namáčím skoro vždycky a sůl nebo teda sodu dávám na bílý taky vždycky, do tmavýho ne, aby to nevyžralo barvu

verled
26. říj 2009

to prádlo dovezu k tobě na vyprání😀D

amallie
26. říj 2009

ver: tolik toho máš??? 😀 😀 😀

verled
26. říj 2009

amal:tipuju to tak že jeden bych i naplnila🙂

svoja
26. říj 2009

Holky, takovej blbej intim dotaz o ho*ne🙂: mate nekdy strach, ze kdyz jdete na velkou, ze vytlacite dite nebo vam praskne voda treba pri tlaceni?