Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
26. říj 2009

cat:zrovna povídám kolegynim, že si pujdu něco požrat k automatu bo mam hlad🙂

hehena
autor
26. říj 2009

ty jo ženy dočíst vás nejde ani omylem... 🙂)

něco jsem početla na začátku a teda SVOJI a AMALL mě fakt pobavily 🙂))) jsem se až smála nahlas 🙂)) 😀 😀 😀

PROSTEJ mno já vím, že je to normální a zvlášť asi ještě v našich týdnech... mno ale stejně mě to bude dál znervozňovat. 🙂

jinak nám zase nastává krušný období... klienti nám vůbec neplatí... :(((( ☹

prosteja
26. říj 2009

téda jsem se tu vyhrabala z papírů a trochu vás dočetla.... 😀

SVOJI a AMAL 😀 😀 😀 téda to bylo téma, jsem se málem udusila houskou.... 😀

a zdravím HEHE, ORCHI jsem asi propásla..... ☹

HEHE jj, já tě jen chtěla uklidnit, že to mám taky tak a občas když delší dobu prcek nekopne, tak už mu domlouvám 😀 a s těma klientama je mi to teda líto ☹ to je hrůza....

hehena
autor
26. říj 2009

BLAHU Ondrášek je krásnej!!! 🙂 a cože tatínek nevidí?? 🙂)) to by snad chtělo očního 🙂)

MONCI parádní ohrádka...

a čtu, že AMALLI má potíže se zabydlováním... :(( no snad vám to klapne aspoň tak tak...

já už vidím nás jak se zase stěhujeme... bo s tím neproplácením faktur za chvíli skončíme pod mostem...

prosteja
26. říj 2009

a já dneska tomu našemu zlatíčku vydražila na aukru zateplený kaťata Mothercare za 65,- 😵 😵 😵

hehena
autor
26. říj 2009

jo já mu taky normálně domlouvám... 🙂))) občas mu pustím toho hrajícího plyšáka 🙂)) ale většinou na mě prdí 🙂)) 😀

hehena
autor
26. říj 2009

jééé paráda PROSTEJ 😵 😵 😵

verled
26. říj 2009

tak jsem si u automatu sežrala liona🙂)))heheeee ještě hoďku a půl a jdu domu

prosteja
26. říj 2009

HEHE na mě taky prdí 😀 😀 😀 tak co máš z toho........

jj jsem nadšená, je to dovoz z Anglie, sekáček a vypadají parádně a ještě si u paní sleduju nějaké další věcičky 😉

hehena
autor
26. říj 2009

a víš co je nejlepší PROSTEJ, že nás neustále každej honí a potřebuje něco na poslední chvíli... ale když dojde na proplácení faktur, tak jsou všichni dva měsíce PO SPLATNOSTI!!!!! už to fakt hraničí... a jelikož my nemáme hotovost dlužíme tiskárnám, bo klientům zajišťujeme i tisk... takže s náma nikdo už nechce ani tisknout a když tak musíme platit hotově... dobrý ne??? 🙂))) si jako asi ty prachy máme dle těch kliošů tisknout nebo co.... to už začíná bejt fakt likvidační.... krize posraná...

prosteja
26. říj 2009

HEHE 😠 😠 😠 to je k pos.ání fakt 😠 😠

prosteja
26. říj 2009

asi tak jako to, co tady psala AMAL..... to je taky děs ☹ jenže jak psala AMAL to se člověk akorát rozčiluje a je z toho prd.... 🙄

hehena
autor
26. říj 2009

jo to je tak podobný no... akurát AMALL stojí domácnost, nám holt celý živobytí... docela se chvílema začínám bát, co bude dál... zvlášť teď když čekáme dítě... si nedovedu představit tu smršť, kdybysme to museli zabalit... to by znamenalo i se přestěhovat, ale jelikož jedem na doraz, tak není našetřeno... a už jsem to tu popisovala no... i auto je na firmu... :( to by byl rachot teda...

hehena
autor
26. říj 2009

ale normálně jsem ráda, že jsem v tom... bo se snažím víc sousředit na dítě... a říkám si, že to určitě bude dobrý...

hehena
autor
26. říj 2009

jo a počítač stále v servisu... ☹ manža mi tu musel nechat svůj noťas, abych dodělala věci co hoří...

prosteja
26. říj 2009

HEHE v tomhle tě chápu, musí to být hroznej pocit ☹ ale to nějak zvládnete, já tomu věřím že jo....... a na maličkýho se soustřeď, to je teď nejdůležitější, taťka vás nějak zvládne uživit 😉

verled
26. říj 2009

hehe:to je ale na hovno, já to vidim u otce to je taky mazec.......

prosteja
26. říj 2009

a s tím počítačem je to taky na pytel... místo abys pracovala tak je v servisu 😠 jeden by do toho kopnul 🙄 kdybych tak věděla, jak ti pomoct ☹

hehena
autor
26. říj 2009

nejhorší holky, že jsme v tom oba... že není ani jeden jistej příjem, to v těhle situacích tak nepříjemný, že až trnou zuby... navíc plat mi stále nechodí, bo na to nemáme... furt to tak divně pachtíme...
ale dost už... nevyřešíme...

huš se těším až dovalí CARCUL 🙂

verled
26. říj 2009

hehe:to jo nemyslet na to snad to nějak dopadne🙂))...taky jsem na carcul zvědavá, ale myslim že to bude kluk🙂zase....

prosteja
26. říj 2009

HEHE no jak říkám, vědět jak ti pomoct, tak ti letím naproti 😅 ale nebooj, vy to zvládnete, krize bude snad za chvíli zažehnaná a bude zase líp 😉

prosteja
26. říj 2009

já tipuju CARCUL holčičku, když se tak schovává 😀

prosteja
26. říj 2009

VER a přitom jsem nedávno četla článek, že kluků ubývá 😅 prý se jich rodí až o 40 % méně 😲 a dokonce prý ženský co potratily, tak zjišťovali a spíš to byli kluci 😕 ...... takže o kluky bude za chvíli velká rvačka, toho si važte, že čekáte chlapáky 😀

prosteja
26. říj 2009

holky tak já letím domů, mějte se krásně a zítra papa 😉 😵

nuki
26. říj 2009

Ahojky holky, tak mám dnes konečně čas sem zajít...tak jaké máme novinky? Vidím, že Carcul ještě nedorazila..tak se to snad už doví..🙂))

cat79
26. říj 2009

..tak jsem vám taky přidala úupíka, od minule žádná změna mi připadá🙂))
Prostěkj papa
Ahoj hehe a Nuki🙂))

Já mám dneska velký úklid 2. vchodu do bytu, páč tamtudy musím pak chodit s kočárkem, zahradou to nepůjde☹prachu je tam teda strašně a já nenávidím náš lux, jsem ho normálně skopala.-))je bez pytlíkovej a takovou kravinu asi vymyslel chlap!!!je to strašný!!!!všechen prach jsem tudíš luxuvala 2-3x!!kurnik!!
Zítra se jede pro normální malej lehkej lux s dlouhou šňůrou...a basta, tenhle vyhodim hned!!!!

hehena
autor
26. říj 2009

PROSTEJ pááá...

no tak, že by se na ty naše kluky buky stála fronta??? 🙂))) 😅

NUKI ahoooj .)

verled
26. říj 2009

cat:to mi povídej, mě se právě teď vysavač rozbil.-(((a peníze na novej v nedohlednu hergot.....a kvůli psovi ho potřebuju grrr, když se daří tak se daří:-/

pěknej pupek.-)

hehena
autor
26. říj 2009

CAT 🙂)) my máme lux na pytlíky a když je nouze o pytel, tak to jde i bez něj, ááále potíže je v tom, že můj drahý vyhodil nástavec na ty pytlíky, takže tu máme zásobu pytlíků, ale už věčnost vysávám na tu erární bezpytlikovou nádobu... a je to teda znát ten rozdíl.... za prvý to mám mnohem horší sací výkon, za druhý to práší i smrdí... no prostě hnus fialovej a taky bych ho rozkopala... a drahý zlatý manžílek, co jsem ho dneska chtěla jen 3x zabít, to asi nikdy nesežene.... 😠 😠 😠

hehena
autor
26. říj 2009

CAT pupík paráádní 🙂 😵 😵 😵