• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
teda pěkně jste to nabrebentily za včerejšek :grinning:

Sac krásný fotečky ze křtin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším u nás na křtiny, my budeme mít křtiny taťka s Terez dohromady :wink: :dizzy_face: asi o velikonocích :dizzy_face:

Prostejko ten chlupatý zimní pytel je naprosto úúúúžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: slintám...

Anget ahoooj :slight_smile: já jsem taky zvědavá :wink: dnešní noc byla naprosto v klidu, tak uvidíme :wink:
27. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI díky, já hned jak jsem ho uviděla, tak říkám, ten musí být můj :grinning: navíc už nemusím na zimu nic kupovat, myslím že ten březen případně duben přežijeme v kombinézce a tomhle pytlu..... ještě mám mikinku teplejší, tak dokoupím kaťata a hotovo :wink: snad už bude v dubnu hezky :wink:
27. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Tak monci stále 2V1? Právě jsem zasedla že se podívám jestli není další prvosenče na světě :dizzy_face:

NUKI krásné fotečky :dizzy_face:

Sacvi gratuluju kr křtinám , teď jak vidím fotky tak jsme ještě víc naštvaná, že jsme ten foťák neměli.

Holky Vítek se naučil spát s námi v posteli :unamused: , ale mě to nevadí jsme ráda, že ho mám u sebe ,stejně jsme si ho tak naučila já , ale už slyším ty blbé kecy známých, že to je to nejhorší.... Ale většinou to říkají ženské, které nekojí, protože třeba včera tu byla kámoška malá má přes 1 rok a taky spí s ní v posteli :grinning: A když to M nevadí tak mě už vůbec, vždycky se k němu přitulím M nás obejme oba a spíme :slight_smile:
A ve čtvrtek jdeme do poradny a očkovat jsme zvědavá jak jsme vyrostli už oblíkáme 68 , fakt je Vítek už velký klučínek :slight_smile: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zenusky prvusky :slight_smile: :grinning:

Krasne rano vsem . . .

Monci a doufam,ze nemas nohy krizem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prostejko tak ty uz tam mas dve dvojky 22tt,uvidis v breznu jakej bude,jestli teplej,nebo studenej,docela si rikam,jaka byla vyhoda rodit v lete,kdyz bylo teplo vozila jsem malyho uz pak jen tak v bodycku v kocaru :grinning:

ahojky nuki,tak co uz jsi v tom,kdyz jsi unavena :grinning:

ange,ty jsi takova matka plenovka latkovka vsech holek,mas v malicku vsechny plinky :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bláhu a Ondrášku papa :slight_smile: No krásný pokojíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ondrášek je velký šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj PETULKO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pokud vám to spaní tak vyhovuje, proč ne... já bych měla strach, že se dítě pak neodnaučí spát samo...... ale měla jsem kolegu a ten normálně ani nepořizoval postýlku..... :astonished: od miminka spali všichni v jedné posteli..... ten řev ve dvou letech kdy holčičku separovali slyšela sice celá vesnice, ale jim to tak vyhovovalo :grinning:

Ahoooj BLAHUŠKO :dizzy_face: ty dve dvojky už tam mám hezky dlouho :grinning: ve čtvrtek už tam nebudou...... každopádně počítám, že březen duben využiju teplejší oblečení, duben bývá nějakdy hezký, ale někdy ne a na to se nemůžu spolíhat a lítat pak po obchodech..... takže s tím zimním oblečením musím počítat... a předpokliádám, že květen už bude hezkej a pak červen a léto, no to už se těším taky jak budu vozit jen v bodyčku :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU taky jsem mrkala na fotečky, moooooc hezký :wink: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej moje mamka říkala, že jsme s něma taky spaly i se sestrou a nebyl žádný problém nás pak naučit spát ve velké posteli , tak snad bude Vítek po mamince :grinning:
27. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeee Petulko,tak s tebou jsem se tu nestuchla uz pekne dlouho,my taky oblikame vetsi a na ockovani druhe hexavakciny jdeme v pondeli :grinning: a s tim spanim,hele kdyz chcete vy,tak se na ostatni vyprdni (malej chvilku s nama spal taky),jediny co muzu rict,je,ze je to sakra tezky odnaucit - u nas to bylo 14 dni revu :grinning:

jo to nad postlkou jsem koupila vcera a stalo to 27Kc,tak jsem jim to tam nemohla nechat

peti a jak spinka jinak Vitek s papanim???

unas to uz holky vypada,ze malej uz vylozene bude potrebovat prikrmy,protoze po jidle fnuka,ale musi vydrzet do ukonceni 4.mesice,pri tom pres noc nepapa vubec,proste ho v 8 ulozime a rano mezi 7-8 se vzbudi :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL jak říkám, když vám to tak vyhovuje, tak si do toho nenechejte kecat :wink:

takže holky tak ten třetí měsíc = velikost 68.....? to letí hrozně.....
27. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu tak s papáním to už je teď naštěstí ok. Ještě se vždycky budí jednou za noc. Kdy Ondrášek se už nebudil?
14 dní řevu, tak to by M asi nedal. To jsi ho prostě nechala jak dlouho vyřvat?Včera mi třeba usnul v postýlce večer ale jak se kolem 2-3 zbudí na kojení tak ne a ne ho mít v postýlce musí už být s námi :grinning:
27. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: spinkala jsem a chceme se mi i ted....mrcha v nedeli neprijde...doufám..:slight_smile:)))

Petul: dík za fotečky:slight_smile:
27. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI tak držím palec, aby nepřišla potvora jedna..... nějaké příznaky? něco co by nasvědčovalo, že je něco jinak? :sweat_smile:
27. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: díky, no občas mě pobolívá podbřišek a kdneska jsem unavená a taková jao v jiném světě, špatně se to popisuje....a nemám chut na sladke....ale nepozuroji se, nechci to moc řešit..:slight_smile:
27. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti tak malej tak ve dvou mesicich se prestal budit v noci a to odvykani,manza s nim naopka trpelive chodil a konejsil,vzdycky se treba vzbudil na krmeni (to bylo v jeste v sestinedeli) a pak nechtel usnout ve sve postlyce a tak stridave s kratouckym spankem rval treba 3 hodky,vzdycky na chvilinku usnul a pak rev,pak konejseni a pak spanek a pak zase dokola,ale do 14 dni to bylo dobry,trhalo nam to srdce,ale chteli jsme,aby se naucil do postylky . . . jo a jeste jsem zapomela dodat,ze do toho odnaucovani mel taky prdiky :unamused:
27. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu ted jsem to jeste docetla s tim kojenim,hele tak jestli vecer jde do postylky a pak po kojeni spi s vami tak to jsem delala taky a dodneska kdyz se malej treba vzbudi nahodou v sest na krmeni,tak pak jde k nam,nebo rano na pomazleni a ponuchnani
27. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI to je mi jasný, taky jsem se nechtěla pozorovat :wink: ale držíííím všechno co mám i s prťouskem :wink: :grinning:
27. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: to asi chápe každá..:slight_smile:)) moc díky za držení..:slight_smile:
27. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko tak jsem jukla na ten pytel,ten je bozi,co te stal???
27. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zas tu, jsem po obr snídani, pověsila jsem plínky, tchýně nám jich ještě 10 raději koupila, tak jich máme asi 20 malých a dvě velký tetra pleny, to bude stačit :slight_smile:

Blahu nééé nemám nohy křížem, už chci aby Téra vylezla :grinning: se jí nějak nechce, asi si váže mašli, aby se líbila :wink: :dizzy_face:

Nuki s tou únavou, já ten poslední týden před příchodem ms byla unavená jako blázen :wink: tak držíme pěstičky, aby v neděli ms nedorazila :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a málem bych zapoměla, Car velikanáááááááááánská gratulace k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, jdu koukat na Ulici ze včerejška, manža měl fočus, tak jsem to neviděla, zatímky paaaaa
27. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU 229,- :wink:
27. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkoukla toho vlasace Vitecka,jeste chvili a muzzete vlasky prodavat na paruky :grinning: :grinning: nadherny fotecky s nadhernym brouckem

a monci a k tomu si zpiva:az se nacancam,az se nacancam az se nacancam . . . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu on třeba dokáže řvát i 3 hodiny v kuse opravdu i moje mamka říkala, že to ještě neviděla a nejde ho nijak utišit on dudel necumlá a ani na rukách ho neutišíš jsou to někdy s tím spaním muka a taky mi to rve srdíčko
27. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu fakt je to hároš :wink:
27. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,
tak jsem ráda že angethka plínky schválila :grinning: Paní v obchodě úúpně super..provedla mě mezi milionama regálama a vše ukázala a bylo vidět že se vyzná tak to bylo super :slight_smile:

A jak tu všechny žijete??
:grinning:
27. říj 2009 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti krásné fotečky :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko to je krasne cena

CARCULKO GRATULUJEME K HOLCICCE!!!!!!

no to malej taky peti,ale tak nekdy si ty deti potrebujou pobrecet,my nechavame pofnukavat a pobrekavat max.pul hodky,ale pokud rve na plne packy,jdeme k nemu

zrovna ted ma ondrasek takove blbe obdobi breku (uz si rikam,ze mozna zoubky) v nedeli jsme dali 2xnurofen a byl klid,neco ho asi boli a ja tipuju zoubky a ted treba pokazde,kdyz ho davam pres den do postylky tak place,ale chvliku ho hladim a kolebam rukou a za dve minutky je tuhej,ale driv byl v postylce a byl klid hned,zajimavy je,ze vecer jde spinkat bez problemu :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je anojky sac a Janicko!!!jak se mate???jeste trapi ryma a davate na ni neco??
27. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu tak to M nechává max 2 minuty a já nanejvýš 10 minut :grinning: Blahu asi že se mu fakt vystrkujou zoubky :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobré ranko:slight_smile:
My teda dneska spali jak zabití, od 22h do 9.00, to je super:slight_smile:))snad nám to vydrží až do porodu a po porodu se rychle nastolí opět tento rytmus:slight_smile:)))

Jdeme dnes na těhu cvíčo a ve 14h na ultrazvuk, je to poslední 3D tak se strašně těšíme až prcka uvidíme:slight_smile:))snad bude vše v pořádku, mám i trochu strach, ale to je asi normální, že?

Sac krásný fotečky, Blahu taky, ahoj petulko!!!teda takže jste v postýlce teď 3:slight_smile:))kdo by ododlal, že jo???
Nuki asi na tebe jde podzimní únava..já už bych nejradši pekla cukroví:slight_smile: a pak ho zdlábla:slight_smile:)hihihih
27. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek