• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
svoja: jsi myslela, že má doma ženskou jo? :grinning: :grinning: :grinning:
on není celebrita, kafrá takhle často, páč oni je vždycky z nějaký tv nebo časáku ukecaj :wink:
ale starám se, když je doma, což není často, že :confounded:

sul je dobrá, ale to mejdlo žlučový jako taky, je to tekutý a pomatleš tím rovnou ten flek, hele, na pleny to bude dobrý :wink:
29. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasan,jejasny,ze kdyz diabetik nebasti nic za den,tak si ten dortik muze dat,protoze potrebuje zvednout tu hladinu cukru,tak to je fajn,ze je delaji i dia
29. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za rady :slight_smile: bude mít narozeniny, tak to přidám do balíčku :wink:
29. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: říkám z vlastní zkušenosti, že v těchto případech už je to úplně jedno, těm lidem prodloužit život nejde, tak jim ho můžeme aspoň zpříjemnit :slight_smile: Strejc třeba nechtěl dávat babičce ani banán a hejkal na ní i na mě, to byly vždycky boje.......... Ona měla před sebou pár měsíců a on chtěl, aby se dodržovala diabetická dieta :confounded: Časem ale pochopil, jak se věci mají
29. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt pokud uz vedela,ze je to konecna,taky si myslim,ze je v poradku "si to uzit" a zprijemnit ten konec,ikdyz slovo zprijemnit se k ty situaci nehodi,ale chapes mi,proste poskytnout,to co ten clovek ma rad

ono kolikrat kdyz se ty lidi rozhodnout,ze uz zit nechteji,tak umrou,u nekterych je videt,ze s tim bojuji,bohuzel deda bude ten prvni pripad
29. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ty vložky do podprdy se mění jak často??? Jsem si koupila ty jednorázový, nevím, jestli mi stačí.
29. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: a neuděláš nic.................. :confounded:
29. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami pokazdem kojeni,v tehu jsem menila podle potreby,ale potrebovala jsem je az chvilku pred porodem,mliko mi az tak neutikalo,to je neco ceho je taky velka spotreba
29. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže spotřebuješ třeba 5x2 ks denně????
29. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já totiž koupila dvě balení těch jednorázovejch, ale zas jako když bych jich měla potřebovat hodně, koupím si ty pratelný
29. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty kojo vlozky se pouzivaji i v tehu??? :astonished: :astonished:
Amal tece ti neco z prsou? Me vubec, hehe tady psala cosi o mlezivu...
29. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange kup treba vic prichuti at zjistite,co ji bude chutnat :wink:

ami prave,je tro slozity,navic muj deda s babi spolu zijou uz 20 let o vzkazich na papirku ,babicka se nemohla rozvest,protoze deda vyhrozoval sebevrazdou,je to slozity
29. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně teď nic neteče, já se ptám jako dopředu, až po porodu poteče :wink:
blahu: :confounded: :confounded:
svoji neplas,to jen kdyz ti opravdu tece mliko a to se moc nestava :wink:

ami jak rikam,je to slozity :unamused:
29. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU aha, ok
29. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak me teda tekutina z prsou tece uz posledni 3 roky a tehu nejsem... divne ze...
29. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: tak to bych ale řešila u mudra
29. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mudr i p mudrova mi rekli ze toto se stava a ze to jsou jen spatne hormony no ale nikdy mi na to nic nedali.. .tak nevim no.. .
29. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Svoji moje zlatá:slight_smile:no tak to je super, kéočka, vzkážu to Tádovi jakou má pěknou nevěstinku:grinning:D...jiank já jsem snad jediná kdo neví jak velký a těžký má dítě:slight_smile:))dneska jsem byla na odběrech a jak jsem zvyklá noisit furt nachcáno do zkumavky tak jí to dávám a ona, že to tam nemam vypsaný a já aha, tak Vám jí schovam na příště.-DD
29. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeda fuj,ted jsem byla prebalit,kde se v tak malem telicku bere takova zasoba smradu,to nevim :grinning:

teda musim to zatukat,ale dneska uz je asi Ondraskovi dobre :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holciny me tak silene boli bricho uz od pondelka tak sem si rikala ze jde menzes a do dneska nic.. ale dneska uz je to fakt sila.. ale furt nekrvacim je to divne.. menzes by mel dojit vcera no ale tahle bolest se neda vydrzet... silene... :frowning2:
29. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji:já mám mlezivo už strašně dlouho, teče mi to z prsou snad už od 24tejdne:grinning:D..jinak malej Táda teď taky děsně furt vyvádí, ale to je fakticky mazec jak se mi to břicho klimbá ze strany na stranu jak se tam uvelebuje a já jsem jako on, když je mi nepříjemný jak si lehne tak do něj taky šťouchám, když mi vytelí ty záda.....a on se pak za chvilku schová:slight_smile:a nebo když chce hladit ježiš minule jsem se málem rozbrečela jak jsem se tomu začala smát, já si hladim pupek jak tak čumim na bednu a táda přesně tam, kde jsem hladila nastavil ty svoje zádíčka, to bylo roztomilý.-)
luci a snazili jste se??co zkusit teda testik,kdyz mas zpozdeni????
jeeeeeeeee to je tak krasny ja vam tak holciny zavidim kdo uz mate brisko a muzete hladit a koukat jak prcek roste.. no snad se taky dockam...
29. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a co teprv az se narodi a usmeje se na tebe :grinning:
29. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vis co my se snazime a nesnazime.. prasky neberu mam za sebou laparo v kvetnu a rikali ze bych mela ok otehotnet ze proste se mnou nic neni.. ale po tolika letech a to ze sem uz laparo mela v minulosti a nic se nezmenilo tak pochybuju ze budu tehu... cyklus mi chodi jak se mu zachce ale vetsinou ma 2-3 dny odchylku.. .tak nevim pockam do nedele ale tato bolest je silena..
po doktorech sme litali loni napodzim az do kvetna vsechno je ok..
29. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a pritel je ok???to te mudri jako jeste nechteli poslat na vyssi pracoviste,do nejakych center???to je divne
29. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pritelovi delali spermiogram a je taky v norme.. me jedine co nasli je zahnuta deloha na druhou stranu ale pry by to nemel byt zase takovy problem... takze nas vyradili z kliniky a rekli ze at se snazime naplno rok a to min 4x tydne spolu spat... sice nechapu kde na to mame vzit cas... a pak dojit.. jako pritel by radsi dite az po svatbe s cim sice soulasim ale nevim nevim nejak se proste nedari ....
29. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucik:2-3dny odchylku neni jak chce, to je skvělej cyklus ty brďo...........a ta bolest je buď jedno nebo druhý:slight_smile:...uvidíš.......
29. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek