Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
1. lis 2009

ahooooooooooooooooooooooooj 🙂

od MONCI žádná další zpráva, tak snad už to vrcholí a Terezka tu brzo bude 🙂 😵

jak se máte holky?

zuzka.o
1. lis 2009

CAT: no jo, už si vzpomínám na ty vaše fotečky v kostýmech..... tak to joooo, jasně, letos ti je ZASE 29 😉

Taky mi vlasy padaly, ale teď nic. Po vysazení HA jsem trpěla na beďárky na zádech. Teď zmizely! Doufám, že se mi nezhorší ani atop.exém ....

Mějte se krásně...papa 😵

hehena
autor
1. lis 2009

a tu už nikdo 🙂

NITENKO taky moc gratuluju k Františkovi 🙂 a přeju hromadu zdraví a pohody!!!
porod nezávidím :(, ale ještěže to tak všechno dopadlo dobře a vy si teď spokojeně lebedíte doma... 🙂

ZUZI mooooc gratuluju, že jsou miminka v pořádku!!!! 😵 😵 😵 a bříšenko miniaturní!!! 🙂

svoja
1. lis 2009

ahojky hehe, jakej byl vik?

hehena
autor
1. lis 2009

ZUZI čtu, že tě vyděsila disk. o dvojičkách... taky myslím, že nad tím teď radši nepřemejšlet, nemůžeš vědět, jak to tělo bude snášet... a taky myslím, že ti může bejt hej až do konce 🙂

holky já hlásím od minulýho týdne ten pigmentovej pruh na břuchu... 🙂))

jinak jsme si dneska přivalili postýlku, je ještě po tchánovi, ale je parádní, manža jí možná dneska už složí, by jsme jí viděli pořádně, má na jedný straně i kolečka a jedna bočnice se dá stahovat do dvou poloh...
pak taky takovou jednoduchou molitanovou matraci, pár chrastítek, botky, a zapomněli jsme u babi přebalovací podložku..

SVOJI vik. 🙂 byl fajn... odjeli jsme už ve čtvrtek večer na vysočinu 🙂 a dneska jsem to ještě vzali přes kolín. takže pohodička - mamka se o mě parádně starala 🙂 a dala mi nějaký svoje fešný delší trička a taky kabát - tam se mi snad vejde bendžo až do konce 🙂 a vždycky nás vybaví jídlem, že nemusíme několik dní nakupovat... takže já jsem měla víkend jako vánoce 🙂))))) 😀
co vy?

hehena
autor
1. lis 2009

je ještě něco novýho? nějak nemám šanci těch několik dní dočíst... 😅

svoja
1. lis 2009

hehe no tak super! my jsme prochazkovali, byli jsme na bobulich...jinak u nas to nebylo zadne vyjimecne volno. ja jsem doma porad a manzel dela den-noc-tri dny volna....takze mivame casto "vikend" v tydnu🙂

hehena
autor
1. lis 2009

SVOJI aha, tak pro mě to bylo až neskutečný volno 🙂) kdyby byl občas volnej celej pátek, tak je ten víkend tak krááásně dlouhej 🙂)) my často skončíme s prací v pátek v noci a v neděli odpoledne už zase musíme něco podělat. takže normální víkendy jsou hrozitánsky krátký... 🙂))

a co Bobule? jaký to bylo? jednička byla docela fajn 🙂

angetha
1. lis 2009

Ahoj Hehenko, byla tu Bae, prý u nich vše v pořádku..
Monci to snad už má za sebou, nepsala ti?
Jsou tu dvě nové snažilky...
Cat má mrňouska hlavičkou nahoru, tak na něj svítí..
Sac látkuje a mají po křtu
Prostějka měla dovolenou
NITENKA porodila 😵

hehena
autor
1. lis 2009

ANGE ahoj 🙂 nene MONCI ještě nenapsala... tak nevím, jak jsou na tom...

s jednou novou snažilkou jsem už psala ve středu v noci 🙂 a o Denískovi vím 🙂
a NItěnce už jsem blahopřála, František je krááásnej 🙂

jen o BAE jsem nečetla... tak to jdu zkusit najít.. .)

cat79
1. lis 2009

Ahooj hehe🙂
Já byla na nehtíkách, už mám kraťoučké, těhotenské🙂))
Svoji hřívu bych nechtěla shodit, ale myslela jsem jinou barvu nebo ofinku nebo tak🙂)
Jdu koukat na superstar, přidala jsem bříšánko🙂))
dobrou a papa zítra

Mončíííííííííííí!!Držíme palečky!!!

svoja
1. lis 2009

ANG to byl dobrej vycet🙂 😎

HEHE ale jo, bylo to takovy neskodny...takovej letni prijemnej film, sranda.

CAT krasny brisko, trosku poskocilo🙂...ale porad je o dost mensi nez to moje🙂

cat79
1. lis 2009

Není Svoji, popskakuje to fakt týden od týdnu...kam až to půjde mě samotnou zajímá🙂))))

Holky v týn superstar ta Dminika Stará, to je taková čistota, mě to fakt dojímá, ta holka má srdce ze zlata a hlas taky!!!mooc fandim!!!

A Chodůr mě zase baví🙂))

svoja
1. lis 2009

CAT presne, ta Dominika se me taky strasne libi, vystihla jsi presne to, co si myslim! Jen teda ten Ben me tam stve, fakt tam nema podle me co delat...bohuzel, je to o fanynkach, ktery nemaj soudnost☹ A Mares zacina bejt docela trapnej...a to jsem ho mela jako moderatora rada driv....to ta Adela je bozi!

cat79
1. lis 2009

Ty jo,Svoji tak to máš naprosto stejný názory, fakt..já už od začátku říkám, že ten Leoš Mareš ňák slábne a ještě mu roste pupek🙂)to je ta slovenka vtipnější a pohotovější, že jo??
Ben asi dneska vypadne si myslim a asi buď ta Pavlína Ištvancová, nebo ta cikánečka, Monika Bagárová si myslím já...ale poslala jsem hlas Dominice...a to je už co říct když smskuju do superstar🙂)
Ale dara..to je kus, co?Ty účesy!!já chci taky!!!!🙂))

luciebx
1. lis 2009

ahojky holciny tak sme se vratili od pritelovych rodicu z vecere udelala sem si teply cajicek a je mi fajn.. mrcha stale nikde coz je super... pac mela byt dnes... no uvidime zda se jen nezatoulala a nedojde zitra..

cat79
1. lis 2009

Luci, kéž by už nedorazila!!!!

hehena
autor
1. lis 2009

ahoooj CAT 🙂

bříško krásný!!! SVOJI nepříde mi, že máš větší břuch! to se ti jen zdá!

a Dominika Stará mě neba. sice vyzpívá, ale pro mě nezajímavej hlas a v určitých momentech mi ten její hlas hrozně vadí a je mi to nepříjemný. no a co se týče těch jejích spotů (tenhle jsem teda neviděla), ale ty předchozí mě akorát tak naštvaly - získávat si lidi tím, že převádím důchodce přes přechod... mi to příde až trapný no...

jinak teda fandím moc Chodúrovi! .)
a jinak mi dva zpěváci unikly, bo jsem telefénovala se ségrou...

a Adéla je fakt skvělá!!! .)

ty jo doufám, že už Terezka leze... trvá to trvááá...

hehena
autor
1. lis 2009

LUCI LUCI držím palce co to dá!!! tfuj tfuj tfuj!!!! 🙂

jj Mareš je fakt slabší... a Ben též myslím tam nemá co dělat... ale přesně jak píšete, je to bohužel o fanynkách...

hehena
autor
1. lis 2009

holky tak jsem MONCI napsala, že na ní moc myslíme a držíme paluchy, ať je to už za nima a jsou v pořádku... tak uvidíme, jestli se ozve... ach ach.

svoja
1. lis 2009

Prave ta dominika me prijdu takova skromna, ty to prevadeni duchodcu pres prechod i verim. paulinu nemusim vubec, pry je to nejaka protekcni holcicka. adela je naprosto uchvatna...mares me prijde trapnej....dost!

svoja
1. lis 2009

LUCI no tak to je fajneee zatim🙂

Jj, taky na moncici myslim!!!! treba uz to ma za sebou a je hotova....

hehena
autor
1. lis 2009

Paulínu též moc nemusím, i když minule se jí to povedlo... co se týče tý protekce, tak prý její táta prodal auto, nebo si vzal půjčku, aby jí posílal sms... ale jen mi to někdo říkal, tak kdoví, co je na tom pravdy...

svoja
1. lis 2009

No pise se, ze ma znacnou podporu....delala i nejakou tu sboristku ci co, takze v tom uz asi umi chodit....podle myho ji to proste kouka z oci, jak si je jista...

hehena
autor
1. lis 2009

holky myslíte na porod?

babi se divila, že já zatím ne... samozřejmě mě občas napadne jak to zmáknu, ale zatím mě to nijak neděsí..

jo a měla jsem drsnej sen ohledně striííí... normálně jsem se ve snu vzbudila a hrozně mě bolela kůže, tak jsem se začala prohlížet a měla jsem strie i na rukách, no prostě naprosto všude, vypadalo to pomalu jako pijavice... fuuuuj to bylo tak hnusnýýýý!!!!

luciebx
1. lis 2009

no uvidime no.. hehena vsak diky tobe jak si mi tu vse vysvetlila ja rano valila do obchodu zacala merit teplotu a nejak se to nehne pod 37 ... prvni den 37,5 ale to sem sla nejdrive curat to sem nevedela.. druhy den bez hnuti z postele 37.4 a dnes 37,3 a stejnou hodinu merim... ovu test byl pozitivni coz je divne kdyz ma dojit mrcha ne.. .tak uvidime nechame se prekvapit hihi

svoja
1. lis 2009

hehe myslim, ale pouze ve spojitosti s tim, ze mam strach, ze bude predcasny (neopodstatnene) a ze je to takovy neznamo...ale strach nemam. tesim se!

ten sen je haluz teda, tak se necim cela namaz...treba olivovym olejem 😀

hehena
autor
1. lis 2009

LUCI 🙂 no jestli už jste to upekli 🙂 tak jsem ti už moc nepomohla 🙂)) a teplota vypadá velmi nadějně!

SVOJI jj taky se trochu bojím toho předčasnýho porodu...

snad mě olivovej olej zachrání 🙂

luciebx
1. lis 2009

no uvidime jak sme napekli haha.. zda z toho bude kolac nebo jen bublanina.. haha dam vedet urcite jak se neco zmeni... jdu koukat film holky takze dobrou a drzim palecky vsem snazilkam a maminkam... 🙂

hehena
autor
1. lis 2009

**************************************************************

ZPRÁVA OD MONCICICI:::::

Nestihla jsem ještě napsat, tak se omlouvám 🙂 Terezka se narodila v 18:25, ma 3380g a 52 cm 🙂 porod povyprávím na koníkovi, ve čtvrtek by nás měli pustit.

všechny mám pozdravovat 🙂 😵

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

**************************************************************