• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ja jsem blba prikrmy tam melo byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ono to jako veda vypada,mam z toho respekt,uvidime co bude,uz mam neco nakoupene,pozdeji chci varit sama,uvidime jak to pujde s lzickou,uz mam obejdenane vetsi lahvicky,protozne nam zase stoupne obsah mlicka
2. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně už můžu Moničce moc pogratulovat, že už to obě holky hezky zvládly..:slight_smile:))) hodně štěstíčka a zdravíčka oběma..:slight_smile:))
2. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si říkala BLAHU, že by to byla fakt velká alchymie :grinning: ...... nebooj, to zmáknete :wink:
2. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej mi tu blikal ocickala,tak jsem ho sla ulozit,je uplne utahanej :grinning:

je ahojky nuki!!!ja tu nebyla o vikendu,tak co prisla teta jedna cervena,nebo ne??

protejko to jo,jsem zvedava jak mu bude chutnat :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj NUKI :dizzy_face: :dizzy_face: tak jak??????

BLAHU chutnat mu určo bude, od mámy, to je jasný ne? :wink:
2. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak mrcha nedorazila, aspon zatím, ale na testu taky nic..:( tak asi zase nic...
2. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuuj holky tam leje jako z konve,to mam radost,ze budemem muset s plastenkou,ja s ni tak nerada chodim,ke vsemu tam jsou jen dva stupne,no hnus ten listopat :unamused:
2. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikdyž naděje umírá poslední, já vím..:slight_smile:
2. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki drzime ti pesti,dokud nedorazi je nadeje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI tak držím seč můžu..... dobré znamení je, že mrcha ještě nedorazila... mohla jsi mít posunutou ovulku a proto se na testu ještě nic neukázalo :wink:

BLAHU to počasí je hnus, souhlasím.... tady naštěstí neprší, ještě toho trochu :confounded:
2. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu, prostej...to si taky říkám..:slight_smile:))
2. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc díky všem..:slight_smile:))
2. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI nemáš vůbec zač.... a mrcha měla dorazila o víkendu že? myslím v neděli? noooo tak to jsem zvědavá, jestli tě jen napíná, nebo tě už napíná někdo jiný :grinning: mooooc držím paluchy :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: no tak to by mě taky zajímalo..:slight_smile:))
2. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboooj NUKI ono se to brzo rozlouskne... a jak se cítíš? nějaké příznaky chystající se mrchy???
2. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufam,ze bude alespon trochu dobry pocasi ve ctvrtek az pojedeme do prahy,no manza me jeste "potesil" informaci,ze asi budeme muset dat pryc auto,protoze mame vysokou pojistku a zacina byt dost poruchovy,takze jen zere penize a ty pri matersky neni kdy brat,je tu par moznosti,dat ho pryc a pouzivat obcas starickyho firemniho favorita a nadelsi cesty si pujcit auto od tatku,nebo se zkusit juknout na auta,dat nase protiuctem a tatka by nam prej platil na pul splatky s tchanem(ikdyz ten to jeste nevi) a my jim to splatili az se vratim do prace,ale musime se jeste s manzou dohodnout
2. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki držím palečky ať ta mrcha jedna už nepříjde :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Blahu my zase budeme vyměňovat sklo na autě prá to stojí 5500 Kč mě asi klepne zrovna teď před Vánocema :frowning2:
2. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:

Ty jo, Nuki, tak to držím pěsti teda!!!!

A zachvátila mě panika, teď jsem na řadě já :astonished: :astonished: :astonished: Dneska si teda asi připravím už tu tašku do porodky, se mi do toho nechtělo, ale teda, už by to asi chtělo.......

A zítra jdu na Vinohrady na nějakej rychlokurz k porodu, za 400 dvě hodiny mi něco řeknou.......
2. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak to je nemilé..... :frowning2:

mě taky asi holky klepne, nám došlo vyúčtování za elektřinu :astonished: teď jak jsme byli doma, tak jsme pořád měřili, jestli je to fakt možný, protože zálohy nemalý a ještě máme 5000,- nedoplatek :astonished:
2. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal nenervuj se zbytečně :wink: Ty í ještě nemáš zbalenou? Já jsme si jí taky balila pozdě :grinning:
no peti vanoce budou u nas jen o rodine spis nez o darkach,mame limit 250kc na kazdeho,driv to bylo 500,ale tak hlavne,ze budeme spolu jako rodina,ty skla jsou pekne drahy,nam se ted rozbil alternator a ten pres stoji 5000kc,tak masnza uvazuje,ze uz to prodame,dokud za to dostaneme alespon 25tis.
ahooj AMAL :dizzy_face: no za chvíli tu bude další mimi :grinning: :dizzy_face:

BLAHU s vánocema jsme na tom podobně, ale nějak to neřeším :wink:
2. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu jestli se vám auto kazí tak ho raděi fakt prodejte a kupte jiné

Prostej jj všechno je tak drahé ]-
Já teď klesnu taky o celkem dost peněz , takže budeme teď chudí občané :confounded:
2. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čekám na Vítečka až se vzbudí ať ho můžu nakoit a jedeme k tomu Dr
2. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL no ta elektrika mě fakt dorazila :astonished: ..... máme úplně nové spotřebiče, nikde zbytečně nesvítíme a když si představím, že ta spotřeba elektřiny ještě stoupne až budu s prťouskem doma a budu často vařit a prát, tak mě omývají už teď :confounded:
2. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: tak to není nejlepší zpráva, ale vždycky to jde nějak udělat..:slight_smile: bude líp..:slight_smile:

Amal: no vidíš, tak se námpomalu připrav..:slight_smile:) hezky si užij rychlokurz..:slight_smile:)

Všem díky za palečky a budu hlásit změny.:slight_smile:)
ani mě nějak břicho nebolí..nebo tak...tak nevím..:slight_smile:
2. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!
Mončoooo!Gratulace!!Tak ať je Terezka zdravá a krásná po mamince a ať vám dělá jenom radost!!!!!!
52cm, to je teda kus ženský:slight_smile:)))

Carcul tak jste vybraly Sofinku, krásný jméno, fakt, mooc se mi líbí!!!
2. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky amalko,tak ja jsem na to stejne jako peta,a balila jsem neco malinko asi zacatkem devatyho mesice a pak az pred nastupem do porodky v tom 38tt :grinning:

fakt prostejko??my platili skoro 1000 taky nedoplatek za el.,ale my meli v koupelne na garsonce bodove stela a ty zerou hodne
2. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no hlavně když jsem si propočítala spotřebu průměrnou na měsíc za loňské vyúčtování a tu průměrnou za letošní, tak mi to vůbec nesedí :confounded: nic dalšího jsme nekoupili a spotřeba nám vzrostla víc jak o třetinu, tak zkoumáme, čím to může být :confounded:

dobré ránko CAT :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: no nemám, vždyť mám rodit až za měsíc......... jsem si říkala. Ale dnes to udělám, vážně :wink:

Blahu: být spolu je nejdůležitější, dárky jsou stejně taková "nadstavba", Vánoce jsou hlavně o pohodě. A vy jste si už v létě pořídili dárek největší, takže .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Prostej: a kolik máte ty zálohy? Já mám vyzkoušeno, že minimálně 1000 měsíčně se spotřebuje elektrika, ať šetříš, jak šetříš, pokud máš elektrické vaření ovšem. A nepřijde mi to dramatický. Pronajímám byt, nájemník je tam tak 5 dní v měsíci maximálně, někdy ani to ne a stojí to 500 měsíčně vždycky. A to nesvítí, nevaří, nepeče...........
2. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek