• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
3. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL taky bych fusak pořídila..... malá se ti narodí teď v listopadu a prosinec-únor lze čekat, že bude fakt zima..... takže když pojedeš s kočárkem, tak dát malou do fusaku bude nejlepší řešení.... a jak píše SVOJA třeba ten Emitex 3v1 se dá využít nejen do kočárku :wink:
3. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já musím pomalu jít, musím ještě natankovat a namalovat se:slight_smile:
Tak se zatím opatrujte, vy co jste nespaly tak to dospěte a odpo zase přilítnu:slight_smile:))papapapapapa
Hezký den všeeeeeeeeeeeeeeem!!!a jen a jen dobré zprávy:slight_smile:))
3. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže fusak jo???? pak mi zbyde i do sporťáku???
3. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, VER me boli snad uplne vsechno co mam (a ze toho mam dost) a k tomu jeste nemuzu dejchat a funim i kdyz se nehejbu....jako a v tomto stavu budu jeste skoro dva mesice...doufam, ze to je jen nejake spatne obdobi a stane se ze me zase vitalni vesela tehule.... :sunglasses:

...ted totiz vypadam prene takhle: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

amal dyt ti umrzne amal:slight_smile:
3. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
amall: to jsou teda problémy..:( tak at je to příště lepší..:slight_smile:
3. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami jj, ten spodek se da odepnout, zbyde ti z toho takovej mensi fusak na malou amal a pak na dalsi zimu to pripnes (ten spodek-dokonce je i sustakovej uvnitr, takze udrzba dobra, bude tam uz i s botickama chodicima) a das na sportak (dokonce by to melo jit i prichytit, aby neklouzal)
3. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT hoooj, zavidim ti tvuj elan
3. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a nemá to teda bejt taky ten 3v1?
3. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:tak to vypadáme stejně:grinning:D ...viď , mě je taky děsně a ještě ta nemoc do toho, nejradši bych do porodu ležela v posteli a nic nedělala:-/...obávám se že teď nám právě nastupujou ty hekací časy:-//ještě že mě bude poslouchat jenom pes:slight_smile:)))kdybych měla manžela tzak ho lituju:grinning:
3. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak už ed se uplne na vše netěším, ale co bychom pro ty naše maličké neudělaly..:slight_smile:)))
3. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, bude hůř :confounded: já si minulej měsíc taky myslela, jakej je to děs

tak kterej teda ten fusak? jste me zase ukecaly
3. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to jsem jeste sla spat na gauc, protoze jak jsem nemohla spat a bolelo me cely my velky telo, tak jsem byla vztekla a strasne me stvalo, jak manzel dejcha a obcas zafuni nebo zachrapne...

amal mmnt
3. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže tohle je ten 3v1?

a rozdíl oproti tamtomu je....?????
3. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale asi si ho vyhledej na jinych strankach, at vidis tu barvu hezky...my ho kupovali tady, ale normalne na prodejne spolu s kocarkem
3. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak maj ten, jak posilala cat
3. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:fakt je to utrpení...
3. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko devcata...
3. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luciii a mimiii:slight_smile:
3. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten jak posilala cat nejde odepnout dole, to je jinej, asi se umackla....

my mame ten, jak jsem davala odkaz ja i ty
3. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled: ahoj ahoj... no za 30 min si volame na krevni vysledky a objednat se na ultrazvuk.. supeeeeerrrr vcera sme to oznamili jen me mamce a pritelovym rodicum.. pac se divili co se deje s nasi svatbou... hihi
3. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam dotaz.. muze se pit kafco rano? a co by se nemelo jist a tak... nejaknetusim..
3. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,u nas snad leze i slunicko

luci kafco muzes v malem mnozstvi,nebo ho vymen za kavovinu treba,jak se rozhodnes ty :wink: nekdo ho pije,nekdo to meni,nekdo pije caro,ja pila vitakavu a zachutnala mi tak,ze ji piju doted

a co budete se brat driv,nebo az po tehu??
3. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci...zdravím....taky mimi..:slight_smile:))) takže Ti brali jen krev? nebo i něco více dělali?
3. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo.. ja to s tim kafcem stejne neprehanim jen rano malej hrnecek.. tak to sem rada ze muzu.. .
no s tou svatbou ted mame dilema.. asi to nechame na ten dalsi rok... pak bychom to museli rychle udelat v unoru a to asi nestihneme.. .jak zijeme v anglii a svatba je planovana v cr tak to nemame sanci...

jj brali krev.. udelali nejaky vysetreni vnitrne... no vse je pry ok... moc taky brali.. tlak a tak.. hihi
3. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci:já pila vitakávu, ale nedá ti to ten požitek co kafe, takže si denně jedno dopřávám....nesmí se to přehánět s tou opatrností, mě v podstatě dr nic nezakázal:slight_smile:))
3. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak tenhle

holky, tak asi amal koupim taky fusak, ale to uz ji musi stacit!!!
3. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal:fusak je fajn...nemusíš prcka pak nabalovat
3. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek