• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
me nic netece ani neteklo nikdy
3. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI díky :wink:
3. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI: to mi je jasný, že kdybys chrupkala celou noc, byl by to masakr! :grinning: TO já měla noc celkem poklidnou, jenom jsem teda uklízela 3byty, protože se na ně měl něko přijít podívat .... a do toho mi za domem vyrostla pouť či co to bylo, k tomu mažoretky, nějaká sláva, rámus.....
3. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj ženy.. jdu vás pozdravit... dneska toho s váma asi moc nepoklábosím... :(
nějaký novinky za dnešek? sím? .)

PROSTEJí ti musím říct, že máme taky levičáka.. a mlezivo pozoruju tak 14 dní... ale je to hrozně nepatrný, žádný mokro v podprdě teda nemám :slight_smile: ale tím bych se neznepokojovala... :wink:
3. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já poslední dobou spím docela mizerně... to se musím totálně utahat, abych spala jako mimino, jinak jsem několikrát a noc vzhůru a do toho mě ještě budí manža neskutečným chrápáním... :( jako chrápal vždycky, ale já dřív neměla tak lehký spaní...
3. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziku pockej a to byly sny nebo realita????:slight_smile:
3. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI tak jak u tebe?
3. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji..... sen, ale jako živej :grinning:

Ahoj HEHE :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdypa příde asi Kebulka s pozitivním testem.. se někde flákotí opica...
3. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI ahoooj :slight_smile: :dizzy_face: jak se máte s prckama? :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj HEHE :dizzy_face: já už prťouse včera přemlouvala, jestli nechce být raději neutrální :grinning: ... a nic... :grinning: a já teda mlezivo nic, ale kámoška se tím nijak neznepokojuje, ale fakt říkala, že jí vyloženě teče mlíko, to mi přijde divný :confounded: :astonished:

jinak teda holky já musím říct (a ťuk ťuk i zaklepat), že spím zatím dobře.... vzbudím se tak jednou za noc na záchod, někdy ani to ne.... :wink:
3. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziku :grinning: :grinning: :grinning:

hehe no a predstav si byt total utavena a ne a ne zabrat...to je k vzteku :angry:
3. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo, bude to asi byložravec :grinning:

taky me boli vsechno, ale prej uz to lepsi nebude, jen snad prestane palit zaha, jak klesne bricho, i kdyz, bricho klesa a zaha pali dal, fuj

holky, se rozloucim, jdu na ten kurz predporodni, pak povypravim
3. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme to museli rict pac sme v nedeli vecer rozesilali email ohledne nasi svatby aby si lidi zacali kupovat letenky, tak jen rodice plasili co se deje a tak... jako oni vi ze se muze jeste cokoliv stat ze jo... jinak nikdo dalsi o tom nevi a pockame az do vanoc..
3. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal pis si vypisky!
3. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chichi... musím vám povyprávět, jak mi v neděli večer bylo blbě, jsem se sama sobě musela smát. Vůbec mi nepřipadalo, že mám hlad, ale najednou se mi udělalo zle od žaludku, tak jsem si chtěla z ledničky vyndat polívku, že si jí dám.... smrad z ledničky mi nakopnul ještě víc, tak jsem si nic neohřívala a hupky šupky na záchod. Tam byl taky smrad, tak jsem si pšoukla osvěžovač.... no a vůně květin mi udělala líp. Otevřela jsem záchod, ten taky smrděl, tak jsem šla pro "kachnu na záchod" a záchod umyla a říkám si, teď můžu vrhnout do umytého .... a ta kachna tak hezky voněla, že se mi přestalo chtít ..... tak jsem se vrátila pro polívku do ledničky a zblajzla jí .... a bylo mi dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HEHENKO :dizzy_face: Je nám naprosto fajn....už se těším, až v pátek prcky uvidím. Byla tady za mnou holčina, co má dvojčátka holčičky (narozené loni den před Vánoci) a říkala, že tak měsíc je záhul, než si zvykneme na režim a pak že je to naprostá pohoda, že vůbec se nemám stresovat, že to není vlastně skoro žádná práce navíc. Tak mi uklidnila, protože takhle přesně si to představuju. A spousta "chytrých" kolem mi tvrdí, jak to bude strašný, jak to nezvládnu a tak (viz tchýně)! Tak jsem tak optimisticky naladěná.... už aby tady prdelky byly :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsou dobre nevolnosti :grinning:
3. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jdu vas po delsi dobe pozdravit :slight_smile:
koukam ze tehulite pekne.......
prostej k tomu melzivu, u me treba zacalo teci az ve 29tt a to spolu se stahama delohy....... ale jako zadne mokro v podprde :slight_smile: jen kdyz si ji nevemu tak mam fleky na triku (mimochodem nejdou vyprat) a jeste mi tece jen lepe prso :slight_smile: tak jsem se na to ptala dr. a prej mam byt v klidu ze u nekoho k uniku ani nedojde a krasne koji.... ja se bala ze treba v pravym prsu nebude mliko ale prej tam mam vytrenovanejsi sverace :grinning:
3. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj HYPO :dizzy_face: jak se máte? vám už se to taky pěkně krátí :grinning: díky za info.... já jako nemám strach, že když neteče mlezivo, takže nebudu kojit nebo tak, vím, že to s tím vůbec nesouvisí.... jen mi prostě přišlo divný přímo to mokro v podprsence, myslela jsem, že když teče mlezivo, tak ti to udělá flíček nebo tak, ale ne že přímo něco teče jak to popisovala ona :wink:
3. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO ahoooj, koukala jsem na albicko:slight_smile:

Trochu se nudim, jdu zas predelat album.-)
3. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je divny ale treba to mame kazdy jinak :slight_smile: u me tak max kape :grinning: a jen jedno prso
3. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HYPO a Amálko :dizzy_face: Jak vám je?
3. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam je kupodivu dobre, ale nejak jsem se zasekla na vaze...... ne ze by mi to vadilo ale vypadato ze fakt budem mit prcka :_) na poslednim velkym UTZ rekli ze je amalka mensi tak uvidime v prosinci :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO a jak vam rekli ze je ami velika? nam rekli na poslednim 1600g...ale teda vaha moje se rozhodne nezasekla...to ti zavidim:slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem z obídku zpátky..:slight_smile:))

Hehe: Ahojky mrcha nikde, tak zkusím zítra testík..:slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO nemusíš rodit obříka :wink: a s tím mlezivem to má asi fakt každá ženská jinak, jen u té kámošky, to se mi stalo poprvé aby mi někdo říkal, že mu tak teče mlíko hrozně :confounded: to jí teda nezávidím
3. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla na UTZ 29+4tt a meli jsme 1370g pry o tyden mensi ale dle tabulek stale v norme......
3. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli 31+1, termin posunuli o tri dny(takze puvodne jsem si myslela, ze jsme taky 29+neco), pry je to takova decentni holcicka a porodni vaha by mela byt cca 3300-3400, tak me zajima, jak jste na tom...jako ty tabulky...ja jich videla nekolik a na kazde je jine cislo, dokonce jsem cetla i 1800 v 31tt, tak nevim...
3. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam rekli porodni vaha kolem 3000 jako nejak mi to nevadi aspon by mohl byt lehci porod nez 4kg dite :slight_smile: spis me ted desi to ze doopravdy skoro nejim a tim padem nenabiram (jako pribrala jsem 12kg tak zas takova tragedie to neni ze dal nekynu) :slight_smile: jen abyla amale neco nechybelo....
3. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek