• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
zdarec prvosenky!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

teda tu je hnuuuusne prsi,ikdyz kdyz jsem sla domu,tak neprselo,je kapalo
uz jsme byli s Ondraskem ve meste nakupovat,dneska mame tatinka na skoleni vrati se az vecer,ale zase odpúoledne prijde kamaradka,tak bude sranda a zitra jupiiii praha :grinning: :grinning:

jdu vas docist
4. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ to víš že ráda, když sedím doma v suchu :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: mě vlastně žádný počasí neva, když teda věky neprší, nebo nesněží... a člověk je zpruzelej, že nikam nemůže nebo tak...

dneska pádím odpoledne se ségrou do ikea, vybrat jí nějakej nábytek a tak... tak se těšíííím :slight_smile: asi tam rovnou vezmu peřinku a povlečení, ať to mám z krku :slight_smile:)) :grinning:

jo add ty nákupy v Rakousku - mamina chtěla jet do KIK, ale ségra mi včera psala, že KIK je i tady v Pze, mělo by to být ještě o fous levnější než Cherokee - nebyla jste tam některá náhodou? mě se nedaří najít, kde ten KIK v Pze je...
4. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky .. me tu v Anglii nastesti neprsi ale i tak je zima jak v Rusku haha ....
4. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to je jasný, že nemiluješ asi procházky v dešti :grinning: i když i takovou kámošku mám :sweat_smile: ........ jo a ten KIK, no HEHE vím, že je na Hájích jeden, já z tama mám ten chlupatej pytel :sweat_smile:
4. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten KIK asi jo, asi levnější než Cherokee....... jako ve slevách se tam dá nakoupit úplně úžasně... ale chce to kápnout no, asi jako my na ten pytel :grinning:

ahoooj LUCI :dizzy_face:
4. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak AMALI...cekam a jsem pripravena na nejhorsi:slight_smile:

jak dlouho mam varit cocku?
4. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI jako děláš čočku na kyselo? no já nevím, já to vždycky ochutnám a až je měkká :grinning: :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: čoveče, ani néééé, žádný zvěrstva :wink:

chlupy: prý bohatě stačí oholit hráz, na nic jiného (opelichanou slepičí pipku) se nekouká, takže dvěma tahy žiletky máme vystaráno, estetika přijde na řadu, až splaskne břicho
a prej je to proto, že při šití a hojení by pak mohl zarůst chlup a to se zanítit

klystýr: prej ten yal gel je lepší si nechat po porodu, když by nešlo na záchod a nechat si normální klystýr, neb je to účinnější, rychlejší a pomáhá to i děloze a urychluje porod a mírní bolesti, jak je tam ta teplá voda

nástřih: prej masaáž předem je na prd, neb aby byla účinnná, muselo by se to specielně a to prý bolí tak, že by jedna až brečela, nějaký šolichání nemá efekt
plus, když by se to masírovalo správně, tak se to vytahá a pak se hůř vrací do normálnu po porodu
nebolí to, neb bud se střihá, když je tam hlavička a to samo o sobě bolí šíleně a už je to odkrvené, jak se tam cpe a nebo se umrtví
a prej je to lepší, než nenastřihnout, páč hrozí poranění prďky

jo a nejlepší poloha mimina je, když má záda vlevo a nohy vpravo, páč rotuje je 45stupňů a to nejmíň bolí
4. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čočku tak půl hoďky, ne? zaboř tam rypák a když je měkká, je hotová :wink:
4. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI tak koukám, že tě tělo pěkně napíná... 31 DC je normálka že nic neukáže :slight_smile: to spíš CAT měla napsat, že se jí čárka ukázala UŽ 25 DC :slight_smile:))) já poprvé testila 30 DC, graf mi vypočítal lehounce opožděnou ovuli, ale dle stáří miminka to tak nebylo a ovulka byla ještě dřív...

PROSTEJ právě tam koupila mamině ta její kamarádka ten 6ti set za 200.- tak nevím, jestli je to v rakous až o tolik levnější, nebo zrovna natrefila na nějaký slevy... :( to víš, já jsem ráda, že chce mamka nakupovat, ale zároveň bych si ráda taky vybrala sama... aspoň něco no! ale zase na vysočinu a do rakous se mi příští tejden nechce, nějak to ježdění autem nemusím. navíc o víkendu jedem do těch jeseníků, tak by toho cestování bylo snad až moc najednou...
4. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: díky:slight_smile:))

Amal: tak gratulace k fusaku:slight_smile:
4. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL super info :wink: a musím říct, že koresponduje s informacema od porodní asistentky co máme v rodině a ta bydlí a pracuje na Moravě a říkala mi teda přibližně to stejný...... jen o té poloze mi neříkala..... :grinning: tak doufám, že prťous zůstane levákem :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam docteno,koukam,ze nuki porad nic,ani tak,ani tak

ami uz jsi klidnejsi po tom kurzu????

svoji s cockou neporadim nikdy jsem ji nevarila,ikdyz bych si ji moc dala
4. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI paráda....

add ten nástřih - no nedávno jsem tu četla, že holčinu nedostatečně nastřihli a ona se natrhla až na klitorisu... takže fakt radši nástřih. to natrhnutí se asi nehojí zrovna v těch místech dobře... no viděla jsem nástřih na youtube a žádná katastrofa to nebyla... tak uvidíme :slight_smile:))

a já zas musím zmizet holky .) tak se tu zatím mějte, možná se ještě ukážu, ale spíš až večer :slight_smile: pá! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to bych řekla, že tady v tom KIK se dá nakoupit až takhle levno jen v těch slevách.... já to mám na metru, takže tam občas hupsnu a někdy tam nakoupím...... někdy zase ne a říkám si, to je zbytečně drahý, třeba dupačky s bodyčkem za 300,- :confounded: :astonished: .... takže asi tak... já nevím, jak máte Háje daleko, ale vybrat se tam dá.... ledaže bych ti vždycky dala info, když tam půjdu a na slevy narazím :grinning:
4. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: ty polohy mám v tý svý chytrý knize a dvě jsou lepší, dvě horší, páč buď mimino rotuje 45 stupňů, nebo 135 stupňů a to víc bolí a je víc poranění

ale je to jen zajímavost, páč ovlivnit to nelze

jo a má jít obličejem dolů, když jde obličejem nahoru, tak se taky víc poraní pipka, ale to taky ovlivnit nejde
4. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je obchod Kik?
4. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj BLAHU, jsem tě úplně přehlídla :sweat_smile: :dizzy_face:

s tím nástřihem souhlas s HEHE..... viděla jsem to na fotce v nějaké chytré knížce, i na nějaké porodu kdysi na videu a není to tak hrozné, navíc 90 % rodiček říká, že to necítí :sweat_smile: a lepší čistý nástřih než se pak natrhnout a to pak prý nejde ani sešít, takže šijou o to dýl a hrozně to bolí a navíc se to blbě hojí..... :frowning2:

HEHE tak papa :dizzy_face:
4. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL no jasně, to neovlivníš...... ale zní to logicky..... když rotuje dýl tak je to delší a víc to bolí a to stejný s tím obličejem.... :wink: zní to hold logicky :grinning: tak musím prťousovi domlouvat... :grinning:

a ten KIK AMAL - konečná metra Háje, přímo u metra :wink:
4. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL tyjo, dobry....tak to moje holeni -neholeni bude stacit...jen abych si na tu hraz dosahla za chvili...
klystyr beru....nastrih taky, toho jsem se ani nebala predtim nebot jsem mela hruzu spis z toho, ze se natrhnu az na zada. zni to dobre...uz se tesis vid?:slight_smile:

jj, cocka na kyselo...diky za tipy....
blahu: jojo, už jsem se uklidnila :wink: to bylo jen ten jeden den, jak mi došlo, že teď jsem na řadě já :astonished: :astonished: :astonished: už jsem zase v pohodě :wink:
no prostejko???? :angry: :grinning: :angry: :grinning:

holky kik je uzasnej,rada tam nakupuju a maly ma odtamtud spousty vecicek,ale musim rict,ze je u nas asi diskriminace chlapecku :grinning: ,ve slevach je spousta holciciho,nebo chodim pozde :grinning:
4. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami no vidis,jsi sikulka :wink: :grinning:
4. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no klidně mě o slevách informuj PROSTEJ... jen teď nevím, jestli to tý mamině vymluvím tu cestu... ona tam nakonec dojede a pokoupí pi*oviny jen proto, že se tam teda vlekly, tak přeci nepojednou domů s prázdnou...

si myslím, že kdyby to bylo v rakous až takhle levný, tak tady nikdo nenakupuje... no tak nic no!
4. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diskriminace chlapečků... BLAHU buéééé to mi neříkej ani :slight_smile:))
4. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: kde na metru? na které straně? předpokládám že na té, kde je kino a tak, kde tam?

svoji: jasný, pohoda :wink: semůžu se dočkat :grinning: :grinning: na hráz si dosáhneš, nebo pomůže manžel, ale huráá, že se nemusí holit všechno a dohladka, to by byl vopruz, hráz se vezme pořádně a zbytek, jak zvládnem :wink:

jo a dobrá prdel, máme si zjistit i mimopražské porodnice, neb v pražských je plno a posledních pár dní nemohly brát všechny :confounded: :confounded: skvělý :confounded: :confounded:
4. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to je hehe v nasem chebskym kiku v praze treba ne a co jet nakupovat s maminou???moje mamka treba se mnou vzdycky chodila nakupovat a nechala me si neco vybrat a pak rekla,ze to zaplati :wink: coz je skvelej zpusob protoze se nestane,ze by ti nekdo koupil pic........
4. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko: jen nech mamču nakoupit, když jí to udělá radost, určo to píčoviny nebudou!!!

moje taky něco nakupuje, ač to nepotřebujeme a máme, ale ona je tak šťastná, úplně se s těma věcičkama mazlí, že jí to nemůžu upřít a si říkám, že budu ještě ráda za to :wink:
4. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu jdeme krmit,pak se vratim :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdyz jde miminko oblicejem nahoru tak potom ma takovy ty boule na hlavicce-nejak se tomu rika, ale to uiz nevim jak....ono to sice zmizi, ale chvili vypada jako ze startreku:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek