Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
5. lis 2009

holky jdu si sehnat jinýho manžela 🙂)))) 😀 😀 😀

eeefffaaa
5. lis 2009

no ale jak si ted o tom tady pisem a vetsina je pro,tak si tak pripadam...taky se hodne rika,ze kdyby to nebylo tak zmedializovany tak to spiustu matek ai nenapadne...ale me to proste tak prijde nejlepsi ho neockovat,hlavne kdyz ja ani Milan jsme na to netrpeli a po precteni nazoru lidi co dali a nebo co se taky rozhodovali me to tak prijde spravny..i mudra mi dneska rikala,ze je to obrovskej zasah do organismu a ze mu to muze i spis uskodit,ale ze zatim tolik pripadu nebylo,ale co kdyz mi k nim zrovna patrit budem..treba si to pak budu vycitat,jestli nedejboze ten zanet bude mit,ale to by mohl mit i po ockovani,takze to si nevyberu...jsem uz rozhodnuta a at si kazdy mysli co chce,mialn ho taky nechce davat ockovat,takze je to jasny...

jdu povesit pradlo ktery mi uz od rana lezi v pracce 😅 nebyl cas no a jdu se venovat mym milackum...zatim

hehena
autor
5. lis 2009

EFI mě spíše příde, že sama máš v sobě s tímhle vnitřní boj... taky si o tobě nic špatnýho nemyslí 😉 😉 😉
a užívej miláčky 🙂 pááá

hehena
autor
5. lis 2009

totiž tady... né taky 🙂))

svoja
5. lis 2009

EFI neee, jezisi, to vubec ne...!!!

Fakt co clovek to nazor....nejhorsi je, ze i doktor to nazor...tohle si musi kazdy proste rozhodnout sam. Manzel muj je k tomu treba taky skeptickej k tomu ockovani....a neznamena to, ze by malou nemel rad.

amallie
5. lis 2009

svoji: v hexe je A (nemoc špinavých rukou), B ne, ale to má čas, nemusí to být hned, může až klidně v 15-ti letech

hehe: jojo, fusak je poslední, kočárek vyzvednem po porodu

efi: ty jsi máma a ty víš, co je pro tvé dítě nejlepší, takže si tak nepřipadej!!! a když ani tatínek nechce, je to jasné 😉

svoja
5. lis 2009

HEHE co ti provedl ten tvuj?

amallie
5. lis 2009

jinak, já to mám nastudované z práce ta očkování, mám na to i kurz, tak klidně vám můžu říct, co všechno s edá očkovat, půlka je na hovno ale

amallie
5. lis 2009

mám hlad ☹

a dneska nejím, abych už nepřibrala 😖

ale už mám strašnej hlad................

svoja
5. lis 2009

amal takze me to prosim rekni jako uplnymu debilkovi...hexa je to povinne ockovani, ktere je hrazene pojistovnou a na to se jde kolem 3m? jinak se do miminka nepere nic? jen ta hexa? a na rodicich potom je...bud si zaplati neco navic (coz ma + i -)? a to navic me zajima...teda to, co neni na hovno....jako nechci do ditete prat vsechno, to v zadnem pripade....

svoja
5. lis 2009

amal ses trdlo, musis jist, Amal ma hlad!!!

angetha
5. lis 2009

Amalko zelenina ti neuškodí, najez se ...
taky by mě zajímalo to očkování co není na ho*no
A u nás tatínek očkovat taky chce, takže je taky jasno..
Vendulka se ještě nevzbudila 😕

amallie
5. lis 2009

už jím chleba, zeleninu nemám ☹

angetha
5. lis 2009

Snad ne suchej 😕

amallie
5. lis 2009

svoji: první je TBC (ta jizva, co máme na rukách)
pak jde hexa ve třech dávkách, po ní ještě 4. dávka do roka a půl nejpozději
jo a ta žloutenka je tam B, chybí teda A
pak v roce a čtvrt asi zarděnky, spalničky a příušnice, to se ještě přeočkuje
a pak až v pěti letech

to je povinné

svoja
5. lis 2009

AMI a to nejak hlida dr nebo si ty terminy budu hlidat sama? bojim se abych uhlidala.... 😅

hehena
autor
5. lis 2009

SVOJI ten můj mi provedl to, že tu furt eště néni 🙂)) a mě je dneska nějak extra teskno no... 🙂))

hehena
autor
5. lis 2009

já si tvrdej chleba namazala aspoň máslem...

AMALLI ty to přibírání nemáš z jídla... tak prď na hladovku .)

amallie
5. lis 2009

svoji: no, oni ti dají takovou průkazku, kdy máš kam chodit do poradny a teoreticky ta očkování hlídá dr

ale já všechno hlídám radši sama, kdyby náhodou, je dobrý to vědět

amallie
5. lis 2009

hehenko: vím, manžel dorazí s nějakou večeří snad, otázka je, kdy

amallie
5. lis 2009

doporučená jsou ke zvážení:

prevenar - pneumokok
klíšťata
menigokokok
žloutenka

pak se ještě nabízí chřipka, na prd
a plané neštovice, taky na prd

svoja
5. lis 2009

jj, to zni rozumne ta ockovani...

a vcera jak prijel tvuj muz v jedenact, takhle chodi obvykle?? 😲

HEHE chapu... 😔

amallie
5. lis 2009

svoji: jo, takhle chodí 😖 už jsem zvyklá

pro holčičky ještě HPV je dobré, až budou větší

luciebx
5. lis 2009

tak akorad varim veceri holky... delam opecene brambory a kureci stehynka.. mnam.. uz jen tak hodky .. nemuzu se dockat.. mam hlad jako vlk.... no a uz at je zitrek a dostaneme prvni fotecku z ultrazvuku hned vam ji sem dam at se muzete podivat.. no ale asi toho tam moc videt nebude hihi.. .ale kazda bublinka je vzacna.. 😀 😀

svoja
5. lis 2009

LUCI bude to krasny, uvidis, jak budes na tu bublinku pysna jak je krasna🙂 a co se tam v anglii treba ji nebo vari obvykle? je to jako tady?

AMALI a vikendy? tak to jsi fakt denne do noci sama? to je mazec teda...a diky za info, napisu si to a pujdu po tom 😉

hehena
autor
5. lis 2009

můj drahý taky včéra přijel v 11 v noci... naštěstí to tak není pořád... ale tak chodí často v 8, v 9... ale má i světlý chvilky 🙂)) a já si teda narozdíl od AMALLI nikdy nezvyknu...

hehena
autor
5. lis 2009

ale teda občas i přijede i dýl než v 11 v noci... třeba ve 3 ráno a to nejde z hospody... ale fakt z práce... 😠

cat79
5. lis 2009

Baf🙂
A jsem tu🙂
dneska jsme probíraly kojení, dostaly jsme DVD a knížku, docela dost informací a celkem teda fakt podstatný, jak se správně drží prs, jaké polohy u kojení, co se zánětem a jak skladovat mlíčko...no doporučuju všem určitě vás to vyvaruje toho stresu první dny v porodnici když nevíte která bije a sestřičky někdy moc neporadí.-(((

Tak s těma hemeroidama nebo co to je ještě počkám a uvidím jak to bude pokračovat a za 2 týdny jdu stejně na gynekologii tak se poptám🙂

Luci zítřek si mooc užij, budu na tebe myslet ať je vše v nejlepším pořádku!!!!

hehena
autor
5. lis 2009

LUCI těším se na bublinku, nebo tečku, to je fuk 🙂 prostě na miminko 🙂 😉 😵 😵 😵

hehena
autor
5. lis 2009

CAT na hemoroidy ti pomůže určitě lázeň z dubový kůry a heřmánku... stačí sedací, nebo si to nalej do vany... .) ono to aspoň zklidní...