• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Holky já musím jít, tak se mějte krásně....:slight_smile:) určitě se v pondělí ozvu..:slight_smile:
6. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj NUKI :dizzy_face: tak k doktorovi budu držet palec :wink:

ahooj BLAHU..... :dizzy_face: mě se teda na netu nelíbil :sweat_smile: a barvička nevím, zelená, oranžová, mám ráda veselý barvy... ale čekáme až co vyjedou s novou kolekcí :wink:

ahooj ANGE :dizzy_face: taky se mi V-travel líbil, ale po tom co řekla ta paní, neeee :grinning: .... a jinak mezi těma kočárkama Dara Baby a DorJan nevím moc velkej rozdíl :sweat_smile: mě se líbí oba a i paní říkala, že jsou v podstatě stejný, akorát se trošku liší v té korbičce :wink: ale jak píšeš, každý má jiný vkus :wink:
6. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ange ja jsem teda moc spokojena s tim dorjanem cross cauntry,to jsem zvedava,jak bude spokojena monca akorat jsme nedavno zkusili prehodit rukojet,az bude sportak a zjistili jsme,ze nam to ani jednomu nevyhovuje - -je to vysoko a spatna je manipulace s kocarkem,tak holt bude malej jezdit ve sportaku celem k nam a ne jako se tlaci golfky

nas taky cekaji zitra babicky,ale ty manzovo a v nedeli snad budeme mit klidek a cas jen pro nas tri :grinning:
6. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no mě paní potvrdila, že ty kočárky DorJan jsou hodně kvalitní :wink: že na ně nejsou žádný reklamace :wink:
6. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vysledky ze vcera 18.prosince (to mam radost,ze to bude takhle pred Vanocema) jdu na kolonoskopii do prahy,chce si ji udelat sam profesor a bude v narkoze,kvuli postizeni streva,je to moc daleko,ale slibil,ze me jen prispi,ze me nebudou intubovat,akorat jsem poprosila aby me tam hodil tatka,protoze to bude minimalne na 4 hodky a to by malej nezvladnul,navic uz mu v te dobe pomalu porostou zoubky,no a na zaklade vysetreni a se rozhodne co dal,ale chce mi zrusit vsechny leky a vratit me na biologickou lecbu :confounded:
6. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tý jo, takhle pozdě jo? :confounded: .... no tak budu držet palec :wink:
6. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostejko asi to potrebuje zkouknout,ale to vis jak je velka kapacita,tak maji narvano a makaj do posledniho dechu,no jestli bysme pak zase meli zezdit do prahy,tak to bude mazec,protoze to nas financne znici,vubec nechci videt pristi rok s tema 6800,to bude paradicka
6. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no to bude mazec :pensive: .... já to taky nechci vidět..... my budeme mít o něco větší hypotéku (ale ne o moc naštěstí), větší zálohy na elektriku a to o dost a do toho můj příjem menší o tisíce :confounded: no bude to hodně zajímavý...... ale nějak to musíme zvládnout, co se dá dělat že jo...... a třeba do té Prahy nebudete muset :wink: uvidíš, jak to dopadne :wink:
6. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě pro ANGE jestli tady..... ty jsi sháněla ten kaučukový dudlík ne? tak v tom obchodě na Chodově s těma kočárkama jich měli fůru :sweat_smile:
6. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko ja se bojim,ze prave jo,protoze u me opet selhava lecba praskama,mam zachvaty i presto,ze je treba nemelo co vyvolat

a o kolik vam nakonec zvedli tu hypoteku????ja musim rict,ze ted to jde celkem krasne,uvidime co bude pak,tak budem muset jeste o trochu utahnout opasky
6. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU uvidíš, budu moc držet palec :wink: nejhorší je, že to neovlivníš, musíš počkat na výsledky vyšetření :pensive:

jinak tu hypotéku jako splátku nám nakonec zvedli cca o 500,- takže v pohodě........ ufff, jsem si docela oddechla... protože si musíme zvednout ty zálohy na elektriku a navíc od ledna budeme platit nové pojištění rizikové, kvůli té hypotéce a to se taky navýší oproti tomu, co jsme platili doteď.... takže paradoxně nám všechny náklady rostou a to se nebavím o tom, že jak přijde mimi, tak ještě o něco stoupnou a příjmy nám klesají :sweat_smile: ale zvládnout se to prostě musí no :wink:
6. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobry s tou 500,a mimi napadlo me,ze treba jsme tu jeste neporovnaly naklady na mimi po porodu

tak nas malej vyjde 1200 ,-Beba mesicne
149 ,-ubrousky (cca zbyvaji i na pristi mesic kupujeme vetsi baleni)
708 ,-pleny (4x tesko pleny)
98 ,- Sab ten mame minimalne jeden na mesic
-------------------------------------------------------
2155 ,- cca nutne veci pro Ondraska na mesic

no a do toho obcas nutna vymena dudliku,kosmetika jina a ostatni veci jako obleceni,kapky,treba kdyz ma rymu,ale je fakt,ze u nas je velka polozna beba a v 6 mesicich chceme prejit na sunar,pokud Ondraskovy bude chutnat
6. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jé to super srovnání, díky moc :wink: ..... já právě chci ještě před porodem udělat zásobu těch ubrousků, co nejvíc to půjde :wink: navíc jsem registrovaná v té DM drogerii, snad na to přijdou nějaký slevový kuponky..... ale to je to, co mi vydrží doma ležet, takže nakoupím zásobu..... pleny mi snad odpadnou, do toho vrážím prachy teď :sweat_smile: :grinning: ......... no a teď ještě to mlíčko no a to taky neovlivníme, budu ráda, když budu moct kojit, když nebudu moct kojit, tak hold budeme muset kupovat :frowning2: nedalo by se nic dělat..... ale to srovnání nákladů je zajímavý..... :wink:
6. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: jak se máte při pátku? :slight_smile: :dizzy_face: a japa se má asi MONCI :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj HEHE :dizzy_face: no je pátek, tak je to hned veselejší :grinning: :dizzy_face: ..... MONCI určitě dobře...... spíš myslím na AMAL :frowning2:
6. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí kočárek parádní.... ORING podvozek má i PETULKA! jsme jí tady chválili kočík minule :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
tož ho téže zkusím někde omrknout... :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky myslím na AMALLI....

jsem dneska teda měla zase nevěrnej sen... :( ( nesnáším to. mám to vždycky, když má manža málo času a jen tak kolem mě sviští... :sweat_smile:
6. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, ten má i PETULKA....... jinak z toho podvozku jsme celkem nadšení, musím říct, že se ovládá ještě líp než to Tako :wink: ....... no a překvapila mě hrozně váha kočárku, i s hlubokou korbičkou je děsně lehounkej, paní teda říkala, že výrobce udává 15 kilo, ale mě to nepřišlo :sweat_smile: jo a ještě je krásně odpruženej, takže se i malinko houpe :wink: .... no a korbička to jenom doplnila, je poměrně prostorná :wink: .... a můžu teda potvrdit, že na tom Chodově ho tady v Praze mají, jen zatím nemají ty nové barvičky pro příští sezonu, ty budou mít prý na konci listopadu a spíš v prodejně než na netu, na net se to prý dostane se zpožděním :wink:
6. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcerejsi nakupy - nova predsin

http://www.kika.com/cz/katalog/m/predsine/predsinove-programy/16640189/fox/

obraz do obyvaku,moc se mi libi

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70152311

satni skrin,ta vypadala nazivo jeste lip nez na netu

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20093060

a ramecek na fotky Ondraska,ten je pekne dlouhy a velky

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30065679
6. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL je snad ok, ale musím na ni pořád myslet no :frowning2: ....... nevěrnej sen jo? :grinning: teda HEHE...... tak snad se to zlepší a manža se u toho svištění taky chvíli zastaví :wink:
6. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU super nákupy :wink: ta předsíň je parádní, do malýho prostoru jak dělaná..... :wink:
6. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super nákupy BLAHU!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek hehe!!tak nevernej,ten ja jsem mela v tehu a ted nedavno taky,dfocela jsme se s manzou nasmali,pak mi vypravel on o skoro nevere ve snu :grinning: koukla jsem do alba na fotecky,teda tobe to brisko pekne vyskocilo :grinning:
6. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já mu nebyla nevěrná, to on mě.... :confounded: :confounded: :confounded: nesnáším to. vzbudím se k ránu a už prostě nezaberu, bo je to tak živý, že to nemůžu vůbec rozdejchat...
6. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám, že to co Prvosenka, to názor :slight_smile:)) PROSTEJ mi včera psala, že jí to moje panděro připadá pořád stejný :slight_smile:)) :grinning:
6. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha HEHE, já myslela, že tys byla nevěrná :sweat_smile: ..... no tak když je to tak živej sen, tak to se ani nedivím, že jsi z toho pak přešlá :pensive:
6. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky sice ta skrin a predsin k sobe uplne neladi,ale pro nas byla dulezita porizovaci cena

jinak jsem rikala,ze dve hodky v ikee by pro me byli malo :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kam mi hlavně od 20. týdne poskočilo jsou strany... normálně mi furt rostlo dopředu a teď už se tam ta děložka nevlezla, tak mi leze břuch i do stran... to jsou věci... a z toho svího pupíku jsem taky na větvi :slight_smile:)) jak je čím dál mělčí :slight_smile:))) :grinning:
6. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE když srovnám u tebe 21. a 24. týden, tak to určo poskočilo..... mě přišly ty poslední 3 fotky co jsi přidávala, že to není až tak výrazný :wink: prostě máš krásný břuško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja kdyz jsem se pak ke konci tak v 7.mesici zacala smat,tak mi silene vylezl pupik a manza tomu rikal vetrelec :grinning:
6. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek