• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
super, opravdu!!!! a z tech rozdilnych tydnu si nedelej hlavu, ja to mam taky jinak podle posledni MS a podle utz...je to vsechno tak jako orientacni....i kdyz potom ten screening v prvnim trimestru(nevim, v anglii by ho meli taky delat, muj dr ma z londyna nejaky certifikat a kontroluji ho tam) ten je nejpresnejsi, dela se mezi 11-14tt zhruba
7. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super.. no na dalsi obrazek jdeme az 16teho.. takze do te doby do me konecne nikdo nebude pichat zadny jehli a brat mi krev..... hihi
7. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pred tim screeningem se bere krev...ale zas je dobry mit ty odbery podchyceny...z krve se da poznat ledasco
7. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj brali mi krev v pondeli ve stredu a vcera... no ale uz tam nejdu az do 16teho... uff...
7. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti brali asi na to hcg....jeste te ceka "par" odberu kvuli ruznym vecem...ale neboj, to zvladnes:slight_smile: kvuli mimcu prece :wink:
7. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj presne tak.. vsechno kvuli mimcu... uz at mam aspon tech 8 tt za sebou
7. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomooooc, vim, ze jsme to tu uz probiraly, ale co mam koupit do pracky proti tvrde vode? Neco, co sezenu treba v tescu jeste dneska? Jako ja ted zehlim a mam pocit, ze se o ty veci porezu :confounded: Prasek pouzivam Persil....mluvily jsme o nejake sode nebo co?
7. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co takhle calgon?
7. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: soda na změkčení vody, nebo pak je z DM ta sůl, ta obsahuje sodu, ale je i na skvrny :wink:
7. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já amálku tayk cítím, jak leží, má nalevo nožičky, tam mě kope a napravo nahmatám zadeček a zádíčka a když jí rejpnu, tak se vzdudí a pak mě mlátí dole packama :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik, po necem se podivam....

a ty poznas zadecek a zadicka? ses dobra...ja jen poznam neco tvrdeho a neco netvrdeho:slight_smile: odhaduju zadicka....citim nozicky, ale jen podle nejbolestivejsich kopancu:slight_smile:
7. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me je vam dneska nejak soufl od snidane.. ach jo.. doufam ze tu uz nejsou ty nevolnosti :zipper_mouth:
7. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočandy :sunglasses:
hlásím, že dnes nás pustili dom, tak až budu mít chvilku času, tak se tu ukážu :wink: dnešek a zítřek si užíváme s taťkou jen sami tři poprvé jako rodina :dizzy_face:

v pondělí se tu snad ukážu a zkusím vás dočíst :wink: zatímky páčko a hezký víkendík :sunglasses:
7. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, MONCICICICICIIII ahooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No uz se tesime na tebe!!!! My myslely, ze uz jsi od ctvrtka doma:slight_smile:
7. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...

ahooooj nase moncicatka,jsme se na vas tesili..tak pak nam musite holky vypravet co a jak..zatim si pekne s tatinkem uzijte vikend :wink:

ange..dekuju za doplneni :grinning:

cat..kosmetiku Hadek znam..maji ruzny vychytavky..i treba olejicek na mocovy cesty nebo gyn zanety atd..a pak kosmeticky a masazni...no ja koupim asi biodermu nebo weledu,ale tu biodermu mi doporucili...

luci,to jsou super vysoky hodnoty.. :wink:
7. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY HOLKY :wink:
Tak už jsme doma ze svatby, bylo to prima a Vítka každý obdivoval.Skoro samý Dr ale bylo to sper :dizzy_face:

Moni rychle jsem se dívala do albíčka a Terezka nikde :frowning2: Ty nás teda napínáš :slight_smile:

Pěkný večer všem :wink:
7. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petul..jsem taky hledala terezku,ale kdyz je dneska pustili tak chapu ze nema hned cas..urco to napravi :wink:

no bodet by toho vaseho vlasatce neobdivovali-je kraaaasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hlásím, že je doma fusak, olejíček, aviril a indulona proti opruzeninám, líh na pupíček a tamponky a nějaké kapičky proti prdíkům :wink:

pro mě vložky, maliník a bepanthen, takže jsme komplet přichystaný, hurrááá

svoji: jo, poznám zádíčka a zadeček, dá se to nahmatat, potvora pěkně kope furt na tom samém místě a dneska teda tak mlátila do močáku, že jsem si zas málem uch.......

monci: tak šup šup nám povídat a Terezku ukázat!!!!
7. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..takze ted jen aby se maly chtelo ven vid:slight_smile:
7. lis 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: tak tak, ještě jí vezmu na ten koncert a pak, ať vyleze, potvůrka, neb taky musím píct cukroví a takový věci :grinning: :grinning: :grinning:

dneska jedeme zazimovat zahrádku, se mi bude stejskat, no, ale letos s malou tam na zimu jezdit nemůžeme :confounded:
8. lis 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak koukám, že je už Monci s Terezkou doma, no to jsou ty nejkrásnější chvíle :dizzy_face: dáte to miminko do postýlky a koukáte na něj :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci to jsou krásně vysoké hodnoty hcg :wink: :wink:
Amal tak ještě zbývá ten koncert a hurá rodit :wink:
Petul, bodejť by lidi nechválili takový krásný miminko :slight_smile:
Ahojky Carcul a Sofinko :wink:
a jak jsem psala, že se kamarádce narodila holčička tak den na to se dalšímu klukovi ze vsi narodil chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: ještě by měla porodit moje spolužačka :dizzy_face:
Včera jsme byli navštívit babi a prababi, tak jsme nafasovali plno věcí domů :slight_smile: a taky mě dnes čeká "úklidový den" už se na to těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, dobre rano :dizzy_face:

Tak jsem za tuto noc spala asi tri hodiny :confounded: Jsem rozlamana a uplne vyrizena....Porad se me hlavou honi spousta veci a ne a ne zabrat, i kdyz jsem unavena.

AMAL tak mas pochvalu za nakupy :wink:
Ja si pripadam jako spatna mama kdyz nevim, jak me lezi mala...jako zadicka nebo zadecek tusim, neb to je takove tvrde, ale co je co nevim....a pritom by me to tak zajimalo.... :frowning2:

MONCICICICIIII :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETULI no dyt je to taky krasavec:slight_smile:
8. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji jak leží vůbec neřeš :sweat_smile: :sweat_smile: je možný že máš placentu vepředu nebo se Barča prostě nechce ukazovat..rozhodně nejsi špatná máma :wink: a fakt se dá poznat jen ten zadeček a zádíčka..
8. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG jsi hodna, dik :dizzy_face: ...ja myslim, ze placenta neprekazi, protoze Barcu citim dost zretelne a povrchu...nekdy az moc. Ale silene me znervoznuje, ze jako nevim presne kde co ma....myslis, ze v tomto tydnu se jeste muze hybat nejak vic? Hlavicku mame dole, to uz snad zustane, ale myslim treba nozicky z leva do prava a tak...?
8. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.. jak se mame.... copak delame v nedeli? my se dneska chystame pect krutu obrovskou ma prez 5 kg... haha.. je to nacvik na vanoce.. takze do konce pristiho tydne nebudu jist nic jineho nez krutu a nadivku :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne :slight_smile:
Holky včera jsem se dozvěděla že bratránek jak byl zapíjet malého Vítka toho 21.7 tak počali mimi no není to krása :grinning:
svoji vůbec se ničím netrap :wink:
My dneska čekáme kamarády tak musím něco nachystat :unamused: a venku je překrásně :sunglasses: škoda sedět doma
8. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se mate.... tu je docela hnusne a ji zima.. no pravy podzim je tu... my cekame pritelovu sestru s rodinou tak doufam ze to nepripecem pac bysme si museli objednat pizzu hihi...
8. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciebx určitě krůta bude výborná :wink:
8. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky:slight_smile:)
Teda krůta ňam!!
Petul, to je úžasný, bratránkovi gratulace:slight_smile:)
Svoji to já spím zase asi za tebe včera od 20h do 8.30:slight_smile:)a dneska 21.00 do 9.00:slight_smile:))
Ale večer na mě něco lezlo, tak si jedu pro bioparox, to jste si tu chválily, že?pro jistotu, páč v mladé frontě byla příloha o prasečí chřipce a těhulky ve 3.trimestru jsou riziková skupina:frowning2:(tak jsem se vyděsila:frowning2:((

Jinak dneska proběhl sexík po dlouhé době a paráda...to je nádhernej pocit:slight_smile:)hihihihihhi a vůbec mě nic nebolí a malej taky ok:slight_smile:))hihihi
Holky krásnou neděli, Luci, HCG stoupá, tak paráda!!!!!!
Amal, super, už máš všechno, mě toho ještě kopec chybí:frowning2:((hlavně do porodky.-)
8. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek